skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Vraky
09:34:38
28.06.2009
28.06.2009

az141
a zadek
09:31:01
28.06.2009
28.06.2009

az141
asi jsem to přehnal
09:27:12
28.06.2009
28.06.2009

az141
23:41:42
27.06.2009
27.06.2009

Pavel P..
už od pohledu je to vrak.... takhle aspoň posloužil hasičům aby se na něm trochu zacvičili, lepší když cvičej na takovejhle střepech než pak na vašich autech když by jste měli nehodu a oni nevěděli jak vás dostat ven.


23:39:11
27.06.2009
27.06.2009

škodak
Takovou dobu to dělá někomu radost a on se toho tak strašně zbaví


23:12:27
27.06.2009
27.06.2009

stika87 - Maschinenführer
-> az141: celkem zdrava podlaha kdy se nerozlomila vejpul bez strechy ;-)
22:48:46
27.06.2009
27.06.2009

doly120
-> Zeke-ten šestý: Huš

22:44:42
27.06.2009
27.06.2009

stovkar
chuderka 

22:44:01
27.06.2009
27.06.2009

Zeke-ten šestý
-> doly120-ten třetí:o): motor, prevodovka, zadni levy kolo, predni svetla a chladic, to bych bral ja

22:42:57
27.06.2009
27.06.2009

doly120
-> Zeke-ten šestý: Já bych ji vzal:) na díly ještě dobrá

22:22:48
27.06.2009
27.06.2009

az141
neboj v 8 tam ještě byla

22:20:25
27.06.2009
27.06.2009

Zeke-ten šestý
-> az141: tak rychle aby ti ji neodvezli


22:20:02
27.06.2009
27.06.2009

az141
tak to je vše du to vomrknout s gola sadou 

22:18:01
27.06.2009
27.06.2009

az141
a ubec co bude solidní tak to vemu

22:16:06
27.06.2009
27.06.2009

az141
pudu se juknout na ten motor

22:14:33
27.06.2009
27.06.2009

az141
22:13:02
27.06.2009
27.06.2009

az141
nemám slov
22:11:58
27.06.2009
27.06.2009

doly120
-> az141: 

22:11:36
27.06.2009
27.06.2009

az141
interiér
22:10:02
27.06.2009
27.06.2009

az141
mat a pat

22:08:37
27.06.2009
27.06.2009

az141
to je konec
22:06:36
27.06.2009
27.06.2009

az141
22:05:16
27.06.2009
27.06.2009

Tomaso435
az141 27.06.09 21:53:13 napsal: jen pro zajímavost ten druhej z prava je majitel ...byl majitel,, chudák děda

22:05:00
27.06.2009
27.06.2009

az141
a nástup hasičů
22:04:52
27.06.2009
27.06.2009

Matthes, záškodník z TechWebu
Chudak vuz.
22:02:21
27.06.2009
27.06.2009

az141
a ta se mi povedla
22:01:58
27.06.2009
27.06.2009

myschaak AZNP K.Hora
-> az141: "ekologická likvidace"

22:00:23
27.06.2009
27.06.2009

az141
21:59:04
27.06.2009
27.06.2009

az141
a zapalujem
21:57:02
27.06.2009
27.06.2009

az141
hotovo
21:56:46
27.06.2009
27.06.2009

Kaprof-Pisařík
-> az141: tu fotku bych nazval: "KDYŽ SE ZAPOMENOU KLÍČE"

21:54:06
27.06.2009
27.06.2009

Zeke-ten šestý
-> az141: ridicovy dvere se zdaji byt ok

21:53:13
27.06.2009
27.06.2009

az141
jen pro zajímavost ten druhej z prava je majitel
21:48:25
27.06.2009
27.06.2009

az141
a je to
21:40:11
27.06.2009
27.06.2009

az141
příprava na rozstříhání
21:36:15
27.06.2009
27.06.2009

az141
a tady se už dostali do vnitř
21:32:24
27.06.2009
27.06.2009

az141
a tady už rozbili zadní okno a vše začíná
21:28:27
27.06.2009
27.06.2009

az141
parádně rozpáraný nvm od čeho
21:26:23
27.06.2009
27.06.2009

Kaprof-Pisařík
-> az141: křemílek a vochomurka edition


21:24:24
27.06.2009
27.06.2009

az141
21:20:51
27.06.2009
27.06.2009

az141
stála ale šest let
21:17:16
27.06.2009
27.06.2009

az141
boční blinkry jsem stihl odkuchnout
21:13:21
27.06.2009
27.06.2009

az141
dědina měla 120let tak přité příležitosti vystoupili i hasiči a vydováděli se na škodě 105l 

13:28:43
27.06.2009
27.06.2009

aceboss
Co se k tomu dá dodat katasrofa čert ve majetek,ale ty lidské životy(už je jich 12) nikdo nenahradí.
nezbude mám než postiženým pomoci aby se z nejhoršího dostali co nejdříve.A poděkovat všem hasičum,policii,záchranáž
ům,vojákům a vůbec všem kdo pomáhají nebot tito lidé pomoc opravdu NUTNĚ potřebuji at už materialní tak i psychyckou.
Kdo to nezažil nedkáže si představit co je to za sílu a bezmocnost.
nezbude mám než postiženým pomoci aby se z nejhoršího dostali co nejdříve.A poděkovat všem hasičum,policii,záchranáž
ům,vojákům a vůbec všem kdo pomáhají nebot tito lidé pomoc opravdu NUTNĚ potřebuji at už materialní tak i psychyckou.Kdo to nezažil nedkáže si představit co je to za sílu a bezmocnost.

13:21:25
27.06.2009
27.06.2009

tunerlada
toe hrozný tohle to

13:04:57
27.06.2009
27.06.2009

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> GRED-Činpokomon :D: v nějakých záběrech v týdnu sem na dvoře zahlídl i kasli erka

13:02:22
27.06.2009
27.06.2009

gred
tak to je teda spoušť

12:35:15
27.06.2009
27.06.2009

doly120
-> Czkedar: No,hodně leštěných aut skončí na vrakáči
Ti staří pánové to ponesou hodně špatně.. celý život se o to starají a takhle jim to dopadlo
Ti staří pánové to ponesou hodně špatně.. celý život se o to starají a takhle jim to dopadlo
12:34:10
27.06.2009
27.06.2009

Zeke-ten šestý
-> Czkedar: chce se mi z toho brecet, jeste ze sem to nevidel na zivo si ted rikam.....

Zamítnuté přispívání mají:
- Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: nesmyslne fotky, prispevky
- Flasch1994 (udělil Nwkt), důvod: Ničení cizího majetku
- jirkasim1 (udělil Syny), důvod:
- kubasim (udělil Syny), důvod:
- Skoda_130_GL - zrušená registrace (udělil Nwkt), důvod: maďar

