skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Vraky
13:00:44
16.07.2009
16.07.2009

Jaktak
Dneska jsem narazil na jednu P205, pred ni tam stal Moskvic
16:39:41
14.07.2009
14.07.2009

El_Burro
-> Kloggie: Včera ve 12:05
15:07:48
14.07.2009
14.07.2009

mb136gl
jediný zdravý plech bola strecha, na druhej strane sa ešte dal rozoznať lem
15:05:33
14.07.2009
14.07.2009

Kloggie
-> El_Burro: Jsem tam dneska jel a ani jsem si toho nevšim, v kolik si to fotil??
11:04:42
14.07.2009
14.07.2009

El_Burro
Fakl
11:03:46
14.07.2009
14.07.2009

El_Burro
Praha 6 - u Nové Technické Knihovny
10:45:22
13.07.2009
13.07.2009

El_Burro
Pipo26 12.07.09 23:52:55 napsal: → Mr_Kubas: No tam vapka uz nepomoze, to bolo uplne zazrate v tom laku a drsne ako hovado …
Nevěřim

Nevěřim
10:32:38
13.07.2009
13.07.2009

Mr_Kubas
-> Pipo26: No tak vrtačku a brusnej koutouč 

23:52:55
12.07.2009
12.07.2009

Pipo26
-> Mr_Kubas: No tam vapka uz nepomoze, to bolo uplne zazrate v tom laku a drsne ako hovado ...

23:29:50
12.07.2009
12.07.2009

Kaprof-Pisařík
-> Mr_Kubas: ale naleštěnnej by byl hezčí nemám rád mechov!

23:10:41
12.07.2009
12.07.2009

Mr_Kubas
-> Kaprof-Los Koramos: Jo a na kapotu nápis "Mech is not a crime!" 

23:07:52
12.07.2009
12.07.2009

Kaprof-Pisařík
-> Mr_Kubas: kdepa vubec ještě bych na palubku nasypal subtrat a mulčovačku a brazdil bych TC

23:05:16
12.07.2009
12.07.2009

Mr_Kubas
-> Kaprof-Los Koramos: Ale nejdřív pod vapku
A pak radši i tempo 
A pak radši i tempo 
22:58:31
12.07.2009
12.07.2009

Kaprof-Pisařík
-> Pipo26: náhodou mazec jen na něj dát krasny kola a jezdit

22:33:52
12.07.2009
12.07.2009

Pipo26
22:33:25
12.07.2009
12.07.2009

Pipo26
Strecha
22:33:03
12.07.2009
12.07.2009

Pipo26
Skoro som odpadol ... 

20:48:51
11.07.2009
11.07.2009

Kaprof-Pisařík
-> Pavel P..: 

20:46:42
11.07.2009
11.07.2009

Pavel P..
-> Kaprof-Los Koramos: kdepak... nestihl jsem.
20:44:53
11.07.2009
11.07.2009

Kaprof-Pisařík
-> Pavel P..: vyfotil si ji?:)
20:43:23
11.07.2009
11.07.2009

Pavel P..
a kdo si všimnul co stojí za nim? je to Lada 2106, ta nejnachromovanější.... a docela luxusní.

20:32:26
11.07.2009
11.07.2009

Pavel P..
tady je ještě číslo

20:31:42
11.07.2009
11.07.2009

Pavel P..
nechce někdo moskviče bez papírů?

12:44:55
11.07.2009
11.07.2009

Mr_Kubas
-> RON: To můžu říct, že to jezdí na vodu


12:42:07
11.07.2009
11.07.2009

RON
-> Mr_Kubas: spotreba vic vody nez nafty ne? 

00:21:02
11.07.2009
11.07.2009

Kaprof-Pisařík
-> Mr_Kubas:
když ja vzpomenu co jsem dokazoval s 69 na brigadě ve stohu achjo
když ja vzpomenu co jsem dokazoval s 69 na brigadě ve stohu achjo
00:18:31
11.07.2009
11.07.2009

Mr_Kubas
-> Kaprof-Los Koramos: Tak děda s tim jede akorát na pole, asi 50 metrů a nebo do lesa asi 200 metrů... Ale hlavně to nesmí chcípnout nikde na rovince, jinak by byl v ..... V tomhle stavu už je to prý desítky let
A doteď se mu nepovedlo to chcípnout na rovině, LUCKER 
A doteď se mu nepovedlo to chcípnout na rovině, LUCKER 
00:16:17
11.07.2009
11.07.2009

Kaprof-Pisařík
-> Mr_Kubas:
já ri zas vyfotim otcovu 60 11 s foliema a novym lakem o cdčku nemluvim blazen
a to s ní za posledni tři roky v praci najel minimum co má novýho Johna...
já ri zas vyfotim otcovu 60 11 s foliema a novym lakem o cdčku nemluvim blazen
a to s ní za posledni tři roky v praci najel minimum co má novýho Johna...
00:12:24
11.07.2009
11.07.2009

Mr_Kubas
-> RON:
-> Kaprof-Los Koramos:
Tak to Vám chlapci vyfotím dědův SUPER 51(nebo tak nějak). Je zrezlej jak prase, chybí téměř celé blatníky, sklo jen čelní, ale normálně jezdí... Akorát startuje z kopce, kvůli baterce a po každym startu se dolejvá jeden dva kýble do chladiče
Až k nim pojedu tak vyfotim a to se normálně pose*ete 
-> Kaprof-Los Koramos:
Tak to Vám chlapci vyfotím dědův SUPER 51(nebo tak nějak). Je zrezlej jak prase, chybí téměř celé blatníky, sklo jen čelní, ale normálně jezdí... Akorát startuje z kopce, kvůli baterce a po každym startu se dolejvá jeden dva kýble do chladiče
Až k nim pojedu tak vyfotim a to se normálně pose*ete 
22:52:17
10.07.2009
10.07.2009

Kaprof-Pisařík
-> RON: jj
22:51:04
10.07.2009
10.07.2009

RON
-> Kaprof-Los Koramos: vypadal jeste provozuschopne, mel dokonce novy vyfuk, ale dle toho, jak byl zarostlej do zeme uz dlouho nejel
22:49:47
10.07.2009
10.07.2009

Kaprof-Pisařík
-> RON: 10.07.09 22:45:22 škoda ho s tim by se otec s dědou vyhráli

22:48:45
10.07.2009
10.07.2009

RON
a zrejme audi 80 vedle nej
22:45:22
10.07.2009
10.07.2009

RON
jeden traktor
22:28:41
10.07.2009
10.07.2009

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Bohyn: kolem golfa jezdím denně a mizí před očima za bílého dne si tam lidi zobou díly
21:02:54
10.07.2009
10.07.2009

myschaak AZNP K.Hora
-> Bohyn: taky si všímám


21:01:31
10.07.2009
10.07.2009

Bohyn
->Kaprof-Los Koramos:
se mi z toho nic nehodí
->myschaak AZNP K.Hora: jj, tam ve stráni a tam u nemocnice ten golf II
se mi z toho nic nehodí
->myschaak AZNP K.Hora: jj, tam ve stráni a tam u nemocnice ten golf II

20:57:51
10.07.2009
10.07.2009

myschaak AZNP K.Hora
-> Bohyn: jo ten gazík je u vás v týnci v tý stráni u elbe,viď?vídám ho z hlavní když nesleduju slečny kolemchodící....golf tipuju u nemocnice
20:47:25
10.07.2009
10.07.2009

Kaprof-Pisařík
-> Bohyn: dobrý a ted vyfot kufr u báva


20:45:44
10.07.2009
10.07.2009

Bohyn
a pak zloději napadený golf II v KH
20:45:06
10.07.2009
10.07.2009

Bohyn
Jeden veteránek při dnešní procházce
13:57:38
10.07.2009
10.07.2009

petr s
-> Gryzly: Mělo by to půlené okno
13:54:00
10.07.2009
10.07.2009

Gryzly
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Aha a kdyb na to flákl trám na to okno, tak je to GAZ ? 

13:45:08
10.07.2009
10.07.2009

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Gryzly: má to nepůlený okno=aro
13:06:40
10.07.2009
10.07.2009

petr s
-> Gryzly: Může to být aro M 461
12:58:17
10.07.2009
10.07.2009

jerrom
-> Gryzly: a jo...jasný, teď mi to došlo
09:15:40
10.07.2009
10.07.2009

Gryzly
-> jerrom: To není ARO, Aro je rumunský, todle je ruskej GAZ, znalci mě i upřesní.
19:32:00
09.07.2009
09.07.2009

gred
-> jerrom: tyy voe
jak dlouho to tam takhle je?
jak dlouho to tam takhle je?18:22:54
09.07.2009
09.07.2009

jerrom
a hodně zasypané aro...bohužel není moc vidět
18:22:30
09.07.2009
09.07.2009

jerrom
jedna zasypaná
Zamítnuté přispívání mají:
- Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: nesmyslne fotky, prispevky
- Flasch1994 (udělil Nwkt), důvod: Ničení cizího majetku
- jirkasim1 (udělil Syny), důvod:
- kubasim (udělil Syny), důvod:
- Skoda_130_GL - zrušená registrace (udělil Nwkt), důvod: maďar
