sem zas dal na stránky pár fotek tak kdo bude mít zájem tak je to tady
kdecostoji.osoba.cz/skodo
vky
kdecostoji.osoba.cz/traba
nti
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Vraky
17:59:09
15.08.2009
15.08.2009

az141
16:56:17
15.08.2009
15.08.2009

az141
a todle stojí před zámkem taky letovice
16:53:16
15.08.2009
15.08.2009

az141
zadek
16:48:21
15.08.2009
15.08.2009

az141
letovice zámek
16:44:53
15.08.2009
15.08.2009

Tomaso435
-> Mr_Kubas:


16:43:54
15.08.2009
15.08.2009

Mr_Kubas
-> Tomaso435_Žák 3.Bé: Jéé tak kdo si má pamatovat co tam máš za čísla 

16:43:52
15.08.2009
15.08.2009

az141
zadek
16:43:07
15.08.2009
15.08.2009

Tomaso435
-> Mr_Kubas: ti dám tomaso684616846
*3*
*3*16:42:47
15.08.2009
15.08.2009

Tomaso435
-> az141: jééééééééé to znáááááááám


16:42:29
15.08.2009
15.08.2009

Mr_Kubas
-> az141: Neni to to co byl Tomaso972420 v tom skanzenu? To už tu jednou totiž bylo...
16:35:02
15.08.2009
15.08.2009

az141
jsem se byl v tom rapotíně tak tady je pár fotek
16:33:52
15.08.2009
15.08.2009

az141
a další
16:33:04
15.08.2009
15.08.2009

az141
16:32:15
15.08.2009
15.08.2009

az141
125
16:31:38
15.08.2009
15.08.2009

az141
litr
16:18:29
15.08.2009
15.08.2009

az141
zapomenuté fota
16:17:53
15.08.2009
15.08.2009

az141
traboš
16:17:09
15.08.2009
15.08.2009

az141
120
16:15:46
15.08.2009
15.08.2009

az141
16:14:22
15.08.2009
15.08.2009

az141
cvičení hasiču na užovce
16:11:46
15.08.2009
15.08.2009

az141
ford
16:10:47
15.08.2009
15.08.2009

az141
dáme jedno emko
16:09:54
15.08.2009
15.08.2009

az141
renault
16:07:59
15.08.2009
15.08.2009

az141
citron
16:07:08
15.08.2009
15.08.2009

az141
dodáva
16:06:19
15.08.2009
15.08.2009

az141
bmw
16:04:46
15.08.2009
15.08.2009

az141
uno
13:41:05
15.08.2009
15.08.2009

LiMaK - 742 forever
-> škodak: jak krásně ladí s tou zeleninou okolo :-)
krásně zakomponovaný detail do zahradního zátiší
krásně zakomponovaný detail do zahradního zátiší
21:42:07
14.08.2009
14.08.2009

škodak
Včera v Polsku........byl chudák zarostlej a uvnitř nějakej bordel.......ale špatně na tom nebyl........takže nevím kam to zařadit tak ho dávám sem.....
posuďte sami 
posuďte sami 
14:48:32
14.08.2009
14.08.2009

RON
-> jerrom: spis bych tipnul na prasklou pruzinu... ale hadat se nemuzu
00:09:36
14.08.2009
14.08.2009

doly120
-> Czkedar 10.08.09 08:39:56: kde to stojí?
Kaprof-Los Koramos 07.08.09 21:06:15 napsal:
→ škodak: ta strecha mi pripomína zetor 6911
Škoda180 to měla taky
Kaprof-Los Koramos 07.08.09 21:06:15 napsal:
→ škodak: ta strecha mi pripomína zetor 6911

Škoda180 to měla taky
20:55:41
13.08.2009
13.08.2009

jerrom
nejen u favorita uhnije tlumič...bohužel lepší fotku nemám, ale stojí tam na parkovišti asi půl roku
20:38:09
13.08.2009
13.08.2009

jerrom
a ještě jedna zblízka
20:37:19
13.08.2009
13.08.2009

jerrom
a tohle je jedno vrakoviště kousek dál, aktuální foto nevím...možná víc, možná míň (čeká až se zvedne cena za železo )
20:36:03
13.08.2009
13.08.2009

jerrom
no už je to delší dobu, ale teď jsem vyhrabal fotky. Tohle má jeden kousek od nás za barákem
20:44:58
10.08.2009
10.08.2009

Czkedar
-> GRED-Činpokomon :D: ani ti nevim jesi to bylo na fotbal, fotil sem to pres nejakou zeleninu asi metr a pul vysokou a nebylo videt co by tam tak mohlo za tim byt. takze asi tak

15:55:33
10.08.2009
10.08.2009

gred
-> Czkedar: tam se fotbal nehrál už hodně dlouho co?

11:33:40
10.08.2009
10.08.2009

Kaprof-Pisařík
-> havlik: jj taky si myslim že japanische jen ty světla a nakej pidi znak mi trošku pripoměli soba:o)
11:27:52
10.08.2009
10.08.2009

Mr_Kubas
Možná taky stará 626...
11:26:40
10.08.2009
10.08.2009

havlik
-> Kaprof-Los Koramos: to bude nějaká toyota nebo tak něco
11:24:56
10.08.2009
10.08.2009

Kaprof-Pisařík
-> El_Burro: nebude to nejakej starší saab?:)
10:41:51
10.08.2009
10.08.2009

El_Burro
Zeke-ten šestý 05.08.09 18:47:47 napsal:
vedle nevim co to je mě by docela zajímalo co to je,nevíte to někdo?
vedle nevim co to je mě by docela zajímalo co to je,nevíte to někdo?
10:37:30
10.08.2009
10.08.2009

Kaprof-Pisařík
-> pyroman:


10:36:50
10.08.2009
10.08.2009

pyroman
-> Kaprof-Los Koramos 10.08.09 10:23:01: oprava... typickej pohled na favorita


10:23:01
10.08.2009
10.08.2009

Kaprof-Pisařík
-> Czkedar:
typickej pohled na zadni napravu
typickej pohled na zadni napravu
08:39:56
10.08.2009
10.08.2009

Czkedar
19:50:19
09.08.2009
09.08.2009

Borin - Král tuzerů
-> Tomaso435_Žák 3.Bé: Baví
Mistr světa nejsem, ale umím řadit 5ku i zpátečku 
Mistr světa nejsem, ale umím řadit 5ku i zpátečku 
19:49:37
09.08.2009
09.08.2009

Tomaso435
-> Borin - Král tuzerů: baví tě to hodně viď....to víš no, ne každej je takovej mistr světa jako si ty
19:48:26
09.08.2009
09.08.2009

Borin - Král tuzerů
-> m8rinek: Jak vyndat rám snadno a rychle 

Zamítnuté přispívání mají:
- Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: nesmyslne fotky, prispevky
- Flasch1994 (udělil Nwkt), důvod: Ničení cizího majetku
- jirkasim1 (udělil Syny), důvod:
- kubasim (udělil Syny), důvod:
- Skoda_130_GL - zrušená registrace (udělil Nwkt), důvod: maďar


