Jsem myslel že jsem jediný kdo má tohle " postižení " 

Jsem myslel že jsem jediný kdo má tohle " postižení " 

Jinak jsem rád že tě tyhle auta v tomhle věku zajímají
Z fotky usuzuji že moc let nemáš takže smekám na tvými znalosti ohledně embéček
Já mám 14 takže taky nejsem nějaký starý mládenec zdejší gury
Auta na ulici jsem aktivně fotil už v devíti, takže se ničeho neboj 



Vlastní příspěvky se dají smazat "zákazem vjezdu do jednosměrky" v pravém horním rohu toho příspěvku



kousek od toho se skoro každý léto pořádá sraz velorexů na koupališti v bystrým. Minulý rok jsem tam byl a vybil jsem si tam z těch všech Velorexů foťák, takže cestou zpět nebylo možnost to STW vyfotit, docela mě to mrzelo, protože cestou tam jsme jeli jinudy.

























Charakteristickejch detailů je tam tolik, že záměna je prakticky vyloučena..





















Všude možně po RK a okolí, ale tohle už jsem sem tuším dával, tenkrát jak jsem psal že bych se pána měl zeptat(to se ještě nestalo, nebyla příležitost, počkám si, třeba až pán bude na zahradě). A mimochodem, tohle je taky z Rychnova.

