-> petr s: Jo to je škoda, že to nejde smáznout celý, to pak neni ono Jde o to, že tu má člověk pořád nečtený vraky a když to otevře, tak jsou to auta bez nárazníku, bez kol, nebo tř prdele fotek z vrakáče
-> El_Burro: asi těžko, jsem z KH, jel sem z chalupy, ale vypadala fajně(obě)
21:34:25 13.09.2009
El_Burro
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: vyfoť rozebírání
21:27:14 13.09.2009
Apple STS Chvojkovice-Brod
dneska sem jel přek pelhřimov a v kovošrotě na výpadovce na j.hradec je ouže, hladká kapota, děrovné čelo, celá je krásná, tak tam někdo může sjet pro díly, a u Lidlu se samorozebírá nějakej tjuning 120