









my dneska jeli na jednoho kterej stal u Tatry v Kolině polorozebranej a sou tam jen špalky už





s ním mám spicha za chvíli...nejsem vw mototechna ale to pravá přední světlo na pašíka pro něj ještě mám



jo povezu....tak já jí to vyřídím a třeba ti bude chtít ten trhák osobně vrátit tak se ještě zastavíme





ok pripravim si velkej trhak

tak okolo desátý až dorazim tak tě prozvonim....ok?











Jak bylo na slovači?

To je vůl









ale vzali jsme tim neskutečnou diru dneska nakej blb vyfrezoval dvacet čisel asfaltu a nechal to bejt bez značky nedělal si dneska někde u nas?

















Used stylu když už 


Kdyby někdo přišel na to jak to tam odtamtud dostat, tak se mnou počítejte 














