.
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Vraky
16:22:51
11.02.2010
11.02.2010

Katka & Petislav - zrušená registrace
-> Pivodak: Kdo ví co s ním kdo zamýšlel. Sundaná olejová vana a hozená v interiéru. Vykuchaný motor a v interieru se už taky někdo dost vyřádil. Klidně se tam můžeš ochomejtnout, myslím že by na tebe nikdo neřval. Jen jsem ho pozamykala
.
.16:13:02
11.02.2010
11.02.2010

Pivodak
Kolem toho modrého Rapida v Ově jezdím deně a nechápu kdo ho tam mohl takhle nechat kastle vypadá v poho nechci kolem něho šnupat abych nedostal seřva.
16:11:13
11.02.2010
11.02.2010

Pivodak
Sem tam jsem zavítal na vrakáč pro nějakou tu součástku na moji škodárnu vždycky tam těch škodovek měli dost takže člověk si mohl vybrat ze které co potřebuje,ale ted no masakr dokonce bych řekl že to nemají kam dávat začalo se to tam kupit jakmile bylo odstartováno šrotovné a ekodan či kýho šlaka na pi.. takový systém P.S.škodárnám čest a slávu.

16:06:25
11.02.2010
11.02.2010

Katka & Petislav - zrušená registrace
Jedna momentka z Ovy. Interiér KO, motor Fa, na prolisech.
13:55:27
11.02.2010
11.02.2010

DAUCY
-> litrovkář: hej jasné.. je u nás v zbere v Rimavskej Sobote... www.zbersurovin.sk/ toto je ich stránka, sú tam kontakty na nich, skus sa s nimi dohodnúť ak ti to nieje veľmi ďaleko tých 350km
06:24:49
11.02.2010
11.02.2010

litrovkář
DAUCY 11.02.10 03:34:47 napsal:
… můžu se zeptat kde se nachází ten moskvič?tuhle 4okou verzi sháním už pěkně dlouho
… můžu se zeptat kde se nachází ten moskvič?tuhle 4okou verzi sháním už pěkně dlouho

03:34:47
11.02.2010
11.02.2010

DAUCY
...
03:34:15
11.02.2010
11.02.2010

DAUCY
zber
03:31:34
11.02.2010
11.02.2010

DAUCY
...
03:31:04
11.02.2010
11.02.2010

DAUCY
niekoho zbierka vo dvore
03:23:58
11.02.2010
11.02.2010

DAUCY
...
03:23:25
11.02.2010
11.02.2010

DAUCY
šrotovne...
01:54:57
11.02.2010
11.02.2010

Vilda - zrušená registrace
-> az141: Víš kolik krásně zachovalých aut takhhle zařve jen proto, že si někdo myslí že jsou dnes bezcenná? Občas je lepší tyhle obrázky nevidět
člověku to pak neni tolik líto.
člověku to pak neni tolik líto.19:51:37
10.02.2010
10.02.2010

filcek
ale zase napriklad na zavody stovku nez ticku tech je malo a nekde s ni prastit by byla skoda a dily k sehnani uz taky moc nejsou 

19:39:41
10.02.2010
10.02.2010

Petrson
ta stovka je snad stejně pomalovaná jako maj Hejhalové
19:23:39
10.02.2010
10.02.2010

Kaprof-Pisařík
-> myschaak AZNP K.Hora:
je jich málo a pak kilo pro me bude do*urvena tiskárna navždy
je jich málo a pak kilo pro me bude do*urvena tiskárna navždy
19:22:34
10.02.2010
10.02.2010

myschaak AZNP K.Hora
-> Kaprof: teď jsem to chtl napsat

19:21:43
10.02.2010
10.02.2010

Kaprof-Pisařík
-> az141: s*at na stovku ale ten moskvič...
19:13:49
10.02.2010
10.02.2010

az141
proč ta stovečka


22:29:09
09.02.2010
09.02.2010

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Lukaso358: klasická provozka s bolestma 93 vejš, nic vrakoidního ani zvláštního
21:38:19
09.02.2010
09.02.2010

Lukaso358
no tak v realu ohnily lemy častečne prahy ve dveřich díra atd....;)
21:35:06
09.02.2010
09.02.2010

Borin - Král tuzerů
-> Lukaso358: Na tý fotce zase tak zle nevypadá...

21:33:14
09.02.2010
09.02.2010

Lukaso358
jeden luxusní Forman LX no sorry za kvalitu foceno vrakem mobilu 
16:06:10
08.02.2010
08.02.2010

Jožynek
-> Pavel P..: jj tiež som si to všimol..

15:59:17
08.02.2010
08.02.2010

Pavel P..
-> Jožynek : to je prdel.. to hlavní " Zdarma" je škrtnutý

15:58:15
08.02.2010
08.02.2010

az141
Jožynek: ta poslední je focená u nás myslím M.Boleslv
15:53:06
08.02.2010
08.02.2010

Jožynek
-> az141: 08.02.10 15:37:00 ale ten plagát neni po slovensky..?!
15:37:00
08.02.2010
08.02.2010

az141
opravdu to nemají kde dávat
a tyto fotky jsou ze slovenska poslal mi to kamoš
a tyto fotky jsou ze slovenska poslal mi to kamoš19:34:04
07.02.2010
07.02.2010

Honza120L
-> Hurdis: ty vole to sou primery - ale naprosty souhlas :-)
19:33:24
07.02.2010
07.02.2010

stodvacet
-> Honza120L: Souhlasím,v běžném provozu už to není ono,ale sem tam je to fajn se svézt trochu jinak.Nějak mi přišlo trochu líto těch aut,ale aspoň ty naše pěkné kousky budou vice vidět
19:30:06
07.02.2010
07.02.2010

Hurdis
-> Honza120L: Jasně, už jsme spolu nějaký ten pátek, nebo rok nediskutovali, jinak bys tušil, že jsem dlohodobý wreckfan, a jako takový zastávám názor, že jedině hromadné a násilné (přirozenou cestou by to trvalo příliš dlouho) oddělování zrna od plev může přinést majitelům zachovalých a vyjímečných kousků ze socialistické domácí produkce pomyslné ovoce, růže, ženy, zpěv nebo podobné komodity. 
Brutální snížení řad vraků na úkor zachovalých veteránů má vždy stejnou cestu. Kromě vzrůstu cen, snížení koeficientu úředního odporu a přeměny statusu ostaních účastníků silničního provozu a pouličních voyaerů z "kill and destroy" na "watch and google".

Brutální snížení řad vraků na úkor zachovalých veteránů má vždy stejnou cestu. Kromě vzrůstu cen, snížení koeficientu úředního odporu a přeměny statusu ostaních účastníků silničního provozu a pouličních voyaerů z "kill and destroy" na "watch and google".
19:12:58
07.02.2010
07.02.2010

Honza120L
-> Hurdis: me je to nejak sumacek - ja tydle auta mam rad, bavi me se v tom projet, je to asi jedinej cistokrevnej zadohrab na nejz opravdu mam, ale taky si uvedomuju limity a posun doby a to je neoddiskutovatelny - takze ono toto proridnuti a vytribeni vedlo k tomu, ze se najednou ukazuji krasne kousky, dostanou se i mezi fandy a konecne jak tech aut ubude, tak to nebude takova masovka.. a ono jezdit s tim v beznem provozu uz neni taky zadna slast... :-)
19:04:54
07.02.2010
07.02.2010

Hurdis
-> Honza120L: Ale jo, já jsem všemi deseti za hromadnou likvidací přestárlých vozidel, i když při tom zhyne řada pěkných youngtimerů. Když se kácí les, létají třísky, co se dá dělat. Někomu to sice vadí, stejně jako se brojí proti překupníkům, co vydělávají na zachráněných kusech, ale bez nich by přeci nebyla taková obroda originálních kousků v našich garážích a stodolách, no ni? 

19:00:06
07.02.2010
07.02.2010

Honza120L
-> Hurdis: k tomu není třeba rozšiřovat silniční síť - není pro koho... ja myslím, že se jim to povedlo nejlépe...
18:50:02
07.02.2010
07.02.2010

Hurdis
-> Honza120L: A sociální jistoty. Ubude nechtěných početí v autě po dědovi.
18:47:26
07.02.2010
07.02.2010

Honza120L
-> petr s: ušetří - za benál, povinko, opravy, chovají se ekologicky - bude méně aut, samá pozitiva :-)
18:46:55
07.02.2010
07.02.2010

Pavel P..
-> petr s: to jsem přesně myslel...
18:43:31
07.02.2010
07.02.2010

petr s
-> Pavel P..: Nejhorší je že tam dali auta a pak si uvědomily že na nové stejně nemají
18:41:20
07.02.2010
07.02.2010

Pavel P..
-> Hurdis: jojo taky si vzpomínám jak ukazovali vraky v několika vrstvách a že to nemaj kam dávat... když sou lidi blbý, tak pak se budou mít exekutoři dobře

18:30:46
07.02.2010
07.02.2010

Hurdis
-> Pavel P..: Mám stejný názor. Zlomek z těch 40 000 obětí akcí Šrotovné a Šrotovné II: Drtivý dopad. Pokud si vzpomínám na výživné internetové zpravodajství.
18:25:53
07.02.2010
07.02.2010

Pavel P..
-> stodvacet: podle mě na slováči.... "šrotovné"
17:35:44
07.02.2010
07.02.2010

stodvacet
-> az141: prosím,tě,kde se nachází tento ráj pro zoufalce vlastnící škodu 120?
17:14:01
07.02.2010
07.02.2010

az141
ta stovečka


17:12:09
07.02.2010
07.02.2010

az141
12:17:00
07.02.2010
07.02.2010

El_Burro
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) 06.02.10 23:09:46 napsal:
→ beastyLA – ten první: jj, i nějaká červená
s tuning maskou tam je
Ta maska ztý feldy by se na tom vrakáči dala sehnat tak za 100 kč a nová stojí okolo 2 tisíc
→ beastyLA – ten první: jj, i nějaká červená
s tuning maskou tam je

Ta maska ztý feldy by se na tom vrakáči dala sehnat tak za 100 kč a nová stojí okolo 2 tisíc
09:27:38
07.02.2010
07.02.2010

tunerlada
Bobesh 06.02.10 21:58:44 napsal: → az141: škodovek u nás mraky ale těch amerik,kolik bylo výrobců,modelů atd.,vidět na sračky shnilou Impalu 56 mi trhá játra
to sme dva
to sme dva
09:27:11
07.02.2010
07.02.2010

tunerlada
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : aj na tý poslední fotce je v pravo dole nějakej rapid dvoubarevnej
23:09:46
06.02.2010
06.02.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> beastyLA - ten první: jj, i nějaká červená s tuning maskou tam je 

22:47:06
06.02.2010
06.02.2010

Tomaso435
-> Kaprof: protože to není stodvacítka

22:30:36
06.02.2010
06.02.2010

Kaprof-Pisařík
-> beastyLA - ten první: a proč by tam nebyla felina ?

Zamítnuté přispívání mají:
- Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: nesmyslne fotky, prispevky
- Flasch1994 (udělil Nwkt), důvod: Ničení cizího majetku
- jirkasim1 (udělil Syny), důvod:
- kubasim (udělil Syny), důvod:
- Skoda_130_GL - zrušená registrace (udělil Nwkt), důvod: maďar
