Česká pošta (zasr***)

prohledat
569 příspěvků (zobrazeno 551 až 569) od 28.12.2006 do 06.01.2024, založil/a Sušenka
řadit dle data
19:21:59
28.12.2006
Sušenka
-> Nwkt: No vzhledem k tomu, ze ja si stezoval, tak hadam, ze uz v zivote nedostanu ani pohled 1
19:20:31
28.12.2006
Sušenka
-> M.a.R.i: Hezky, vid? :P

101101101
19:20:19
28.12.2006
Nwkt
Já mam štěstí, že u náš dělá pošťačku sousedka 1 sice s ní občas neshodneme, ale zásilky chodí v poho až do domu
19:18:39
28.12.2006
Hurdis
No já přijímám měsíčně průměrně 5-10 zásilek a oznámenku dostávám tak u každé 6. Se zvoněním se nikdo už vůbec neobtěžuje. Takže obvykle chodím na hlavní poštu s občankou a slovem "hledej". Zcela normální fungující státní podnik.
-> M.a.R.i: né? 101
19:15:05
28.12.2006
M.a.R.i
Ty růžový sloni mi už lezou na nervy 1
19:09:18
28.12.2006
Sušenka
Jako ja se snazim sluzeb tehle instituce moc nevyuzivat, ale holt mi obcas neco prijde. Vetsinou je to tak na 10 minut, ale dneska me fakt vytocili, takhle nasranej uz jsem dlouho nebyl. Obzvlast, kdyz jsem si u okynka drepnul po ty pulhodine ve fronte na bobek a ta baba me tim jizlivym hlasem rekla, ze si klidne muzu vzit zidli...

Chjo...

101
18:53:27
28.12.2006
Mishoooo
Ja uz s MAXom riesim strateny list cez 2 mesiace!!! este ani tu posratu reklamaciu niesu schopny vyriesit do 30 dni... 8
18:39:15
28.12.2006
M.a.R.i
já zapomněl 101
18:38:04
28.12.2006
M.a.R.i
-> Sušenka: jj, česká pošta. Já sem s ní celkem spokojenej, máme na poště příjemný a pěkný pošťačky, teda 2, zbytek je naprosto natvrdlej nebo nepříjemnej nebo kombinace obou. Dobírkou už mi přišlo spousta balíků, možná už se to bude blížit ke stovce, vždycky byly v pořádku, až na 2.

Jediný čím mě teď brutálně vytáčí je pořádníkovej systém u přepážek. Bydlim ve Vodňanech, je to taková větší vesnice, má přibližně 5000 obyvatel. Na poště nikdy nebyly nějaký velký fronty, maximálně tak na 2-4minutky,ale co se tam děje teď je k neuvěření, jakmile zavedli pořádníky,tak tam vládne naprostej chaos a na poště trávim průměrně 20minut. 70% zákazníků to vůbec nezná, takže přijdou k přepážce, zaměstnankyně pošty je upozorní, na to,aby si vzali lísteček, tak si pro něj teda jdou, tam nějakou dobu přemejšlí co maj máčknout, nakonec teda lístek mají,ale pak zase nevědí,jak se maj orientovat na světelný tabuli, takže několikrát propásnou svý číslo, takže tam třeba čekáte 5min a u přepážek nikdo není. Opravdu to potěší, hlavně když pospícháte do práce nebo do školy. Nechápu,jak to tam někdo mohl zavést, to musel bejt naprostej trouba. Nejhorší je,že mladší člověk po chvíli pochopí jak ten systém funguje,ale ti dříve narození, tam jdou po několikátý a pořád neví jak to funguje, a to jim to tam zaměstnanci pošty vysvětlujou.
16:58:56
28.12.2006
charon
No, me vcera prisla domu druha upominka na vyzvednuti, ze pokud si balik dneska nevzvednu, poslou ho zpatky. Balik mi zkouseli dodat dom 21.12. , ja byl v praci a tatovi to nedali, ac se jmenuje uplne stejne, ale prej kdyz je tam napsano ml. tak to nemuze byt jeho (bydli s nama i deda a ten se taky jmenuje uplne stejne, takze proc ne?). Kdyz sem dneska dojel z prace na postu, tak na me pani divne koukala a po 15 minutach mi rekla, ze uz si to tatinek vyzvednul. Sice sem na ne chtel jecet, proc mu to teda nedali hned, ale pak sem se na to vys**l, prece si nebudu kazit naladu pred Silvestrem.
15:48:54
28.12.2006
Jarda - zrušená registrace
-> Jirik : ja jsem taky zvedav, kdy to dojde...... ty nevis co je dnes zaden?1011011
14:58:16
28.12.2006
Jirik - zrušená registrace
Když jsem byl na poště v pátek 22.12.2006, tak tam bylo lidí jak nasráno, všici vytočení a hodně z nich tam bylo pro balíky, k nimž měli oznámení, nebo druhou výzvu, přestože byli doma a nikdo u nich nezvonil ani nebyl. Dalším neodešlo hodně doporučených dopisů, balíků atd. U vedoucího pošty se dveře netrhly.
14:51:53
28.12.2006
UltraFan.
-> Sušenka: nenapsal si nic vyjimecnyho....napr nam pravidelne nechodeji dodejky...a kdyz tak i tejden po vyzvednuti baliku...10
14:35:12
28.12.2006
Gryzly
-> Sušenka: Ta pošta za to nemuže že dnes vstalo všech 15 000 lidí a přišli na poštu.
13:25:30
28.12.2006
Jarda - zrušená registrace
-> Dušan: no tak ja dnes jen 20minut, kdyz jsem posilal Vicimu vacku, byla otevrena 1 prepazka, posta plna lidi a pani neco neodkladneho vyplnovala....5
13:22:31
28.12.2006
Tomik...
-> Dušan: No tak tim to určitě nejni, to ať přijdeš kamkoliv, tak jsou fronty jak hovado, nepamatuju návštěvu pošty, kdy by nebyl nějakej problém, jednou jsem se tam s jednim debilem pěkně zhádal...
Tahle pošta je fakt ubohá
13:02:46
28.12.2006
Dušan
-> Sušenka: to je těma svátkama a tím, že nemají brigádníky u okýnek
13:00:49
28.12.2006
Sušenka
Pro doplneni - na poste jsem stravil celkem skoro 50 minut.
Posta obsluhuje asi 15 000 lidi...
12:58:17
28.12.2006
Sušenka
Tak jsem vcera vytahl z kasliku oznameni o ulozeni dodporucene zasilky. Podivil jsem se, neb jsem byl cely den doma, navic cele dopoledne dvere od bytu dokoran kvuli stavebnim pracem v dome, a zadnou dorucovatelku jsem nezahledl. No co, rekl jsem si, nejspise jsem v tom pruvanu zaklimbal (bezne se mi to u pocitace stava).
Vzal jsem tedy oznameni a slozenku s vratkou za pojistku, ktera byla ve schrance take a pln optimismu jsem vyrazil na postu. Rozvzpomenuv se na vyklad ing. Vesele o uzasnem systemu APOST, kdy kazda prepazka vam splni kazde prani - od prodeje losu az po pokrocile sluzby Postovni sporitelny, vzal jsem radostne za dvere pošty.
Lehce mne zarazila fronta az ke dverim - ale co, rikam si - lide si preji vse nejlepsi do noveho roku, tak je tu plno. Vybehl jsem do prvniho patra, zastavit se za vedouci dorucovatelek (pres cestu zpet do prizemi za vedouci provozu, aby mi vedouci dorucovatelek nasla a sdelila ji, ze s ni nekdo chce mluvit) a otazat se, kdeze to mohl vznikout problem. Usmevava pani zkontrolovala mou dorucenku, vzala si na mne telefon a slibila, ze celou vec prosetri. S prislusnou dorucovatelkou pry nebyvaji potize. Stava se 6 Ale ze bohuzel ted budu muset jit k okenku a zasilku si vyzvednout osobne. Podekoval jsem a s vidinou sesti prepazek APOST jsem sebehl do prizemi.
Pravdepodobne shodou nestastnych nahod fungovaly prepazky pouze tri - jedna vylucne pro Postovni sporitelnu, jedna vyhradne pro podavani a vyzvedavani baliku a zbyla pro vse ostatni.
I postavil jsem se do fronty a za pouhych 32 minut jsem se dostal k okenku. V tom okamziku dorazily pani za prepazkou nove mince, pri jejichz rozbalovani (ktere nemohlo pockat, neb finance je treba zatridit hned) se ji jeden balicek rozsypal - i pocala ho ta dobra zena sbirat. Kdyz jsem si k okenku pridrepl, mile se mne dotazala, jestli bych si nahodou nechtel vzit zidli.
Mile jsem odvetil, ze po pouhe pul hodine ve fronte me nohy jeste neboleji.
Pak uz stacilo se jen asi osmkrat podepsat a vychazel jsem spokojeny z budovy posty...

A ja se ptam jak je kurva mozny, ze takhle zasrana instituce jeste dneska funguje, do prdele 39 39 39
Extreme Tyres