zkurvený sousedi

prohledat
286 příspěvků (zobrazeno 251 až 286) od 22.08.2006 do 17.10.2021, založil/a pajavlk
řadit dle data
09:33:24
24.08.2006
Karel.
si děláte srandu ne? takový hisotrky3 Já znám na ulici všechny a úřes 90 procent zdravím čau nebo ahoj, jen starší dobrý den!!A dokonce i pomáhaj si snad žiju jak v pohádce nebo co?3 Jako fakt sousedy máme super a když opravuju auto, mám ho v pžedzahrádce jede flexa a tak tak žádnej problém, vídím že sousedka jde s 3 měsíčním děckem tak to vypnu, prostě nedělám naschvály a oni mi za to říkaj že je to super auto a čekaj kdy vzlítne3 Ne nemůžu si stěžovat2
23:49:23
23.08.2006
Don Carlos
Ty woe. No zaplaťpámbů, že nemám sousedy jako Vy. Sem tam sousedka otrhá muškáty a vyhodí ty lístky balkonem ven. To mi pak napadá na sedačky. No ještě, že do mně nekérují. No a párkrát do mně dělal soused odnaproti, že jsem chvilku stál dodávkou na cestě a že se mu špatně vjíždí. No ale, že mu 4 roky jezdily avie do jeho obchodu a já nemoh vyjíždět a měl jsem rozježděný trávník, jak se točily, tak to mu nevadilo. Sem ho jednou chytil pod krk a zatřepal s ním (je mu cca 40 letí) a od té doby je snad klid. Ťuk ťuk ťuk.
23:22:37
23.08.2006
rolls
sem tam nejaka gramaticka chybicka...to ta rychlost a netusim co je gramatika 5 3 3
23:20:11
23.08.2006
rolls
-> pajavlk: no by si sa cudoval aku mam susedku je, skoda ze mi padol disk a nemozem tu uverejnit list co som pisal jej pravnicke 3 no proste starkej sa po roku a pol prestala pacit nasa strecha tvrdila ze je vysoko, ze jej vzime nesvieti svetlo na dom ze ma vysoku spotrebu elektriky ci coho na kurenie a ze nas da na sud a ze si mame strechu znizit. tak som napisal pravnicke v podstate to nech sa ide bodnut lebo mame stavebne povolenie a ona v zakonnej lehote nenamietala a ze teda ak chce aby sme si ju znizili nech cele zaplati a zabezpeci na ubytovanie a nasledne nech si znizi strechu ona lebo z vrchneho poschodia neuvidim na hrad ktory tu mame. ze sa tesim na su a bla bla bla. tak bol klud. na jar som zacal robit vrchne poschodie, murovat priecky, omietat, kachlickovat atd a mal som otvorene stresne okna. zacala mi kricat ze nech si ich zatvorim ze jej cumim do dvora atd...ze som kokot a tak. som zletel dole som jej na ulici vynadal ze nech nas necha na pokoji atd. ludia len kukali lebo som na nu vrestal riadne hlasno, samozrejme som nezabudol spomenut ze mi nadavala do kokotov aby to vsetci susedia poculi. hned na druhy den som napisal jej pravnicke nech tej krave vysvetli ze ju mozem dat na sud pre nactiutrhanie a podobne somariny, co vsetko povedala a tak. upozornujem ze ak si u mna otvoris stresne okno vobec jej nevidis do dvora max na strechu a ta krava ma 60 rokov tak nevidim dovod pozerat sa ako sa opaluje ta machula. odvtedy sa ku mne ani neozve len susedom sa stazuje aky som kokot atd. je to vpohode lebo kazdy v dedine vie co je to za krava takze tak. nedavno som zacal robit pred domom new plot....stary som vyhodil aby som mohol postavit novy, samozrejme tam bola aj cast ktora nas oddeluje od jej domu. ked to tak bolo tyzden tak manzelke sa ozvala ked sme boli pred domom ze kedy to postavime ze deti ktore tam mala na prazdninach mozu vybehnut na ulicu a podobne somariny. tak som jej povedal ak sa jej nepaci nech si postavi svoj a nech nas neotravuje. o dva dni odysla k dcere do kosic 1 si myslis ze ty to mas tazsie ako ja? tych tvojich by som zvladol labou zadnou 3 3
22:28:20
23.08.2006
Pavel P@nkáč
-> Nwkt: 3
22:01:25
23.08.2006
Nwkt
-> pajavlk: 3 3 To je málo, příště mu tam pust písečnou zmyji nebo něco podobnýho 3 3 3
21:59:32
23.08.2006
pajavlk
-> rolls: na slovensku asi nemáte také zmrdy jako my tu v čechách 24 stačí že na mě posílaj benga místní důchodci v paneláku protože parkuju motorku v kolárně a podobné peatchoviny musíš myslet na všechno jinak tě někdo dostane 4



-> Nwkt: dneska sem mu pěkně naházel přes plot masitý rezatý slimáky co sem posbíral v záhoně tak ať si smlsnou na jeho anglickým trávníku 3
21:49:56
23.08.2006
Nwkt
-> pajavlk: Nebo mu občas prostřelit okno u auta a tak 3
21:48:58
23.08.2006
rolls
-> pajavlk: nerob z toho kovbojku...to chce klid max nejaky ten list poslat ako som ti pisal4
21:47:29
23.08.2006
pajavlk
-> rolls: jenže v tomhle státě je možný úplně všechno všichni sme jednou nohou v kriminále 1
20:38:12
23.08.2006
rolls
-> pajavlk: no na tvojich fotkach moc nevidno co kde je len ta jedna skodovka, ak mas na mysli tu a na nej pracujes tak bud vklide, kto ti co moze ak nejazdi? fakt to neries, skor davaj bacha na tie oleje a to je tak vsetko. susedia aj urady sa potom mozu ist budnut 3
20:12:58
23.08.2006
Nwkt
-> pajavlk: Tak si zajdi na stavební úřad tam by to měli vědět
20:12:08
23.08.2006
pajavlk
-> Nwkt: jo už sem to našel díky eště zjistit číslo tý parcely
20:08:17
23.08.2006
Nwkt
-> pajavlk: Vlevo v menu

Informace z KN

Parcela

Budova

Jednotka
20:04:53
23.08.2006
pajavlk
-> Nwkt: ale to sou budovy .. jak zjistim pozemek ?
18:17:21
23.08.2006
Nwkt
-> pajavlk: Proč na katastrální úřad? nahlizenidokn.cuzk.cz/Vyb erBudovu.aspx
15:50:39
23.08.2006
pajavlk
a co a kde stojí mám na pár fotkách u mojeho auta
15:48:59
23.08.2006
pajavlk
-> rolls: to si nechám na posled 4



docela problém je že ten kretén co zabral tu cestu je právník takže proti němu se ničím ohánět nemůžu .. spíš mě zajímá až mě udaj co se mě může stát případně kdo přijde ... a co to auto není odhlášený nemá technickou nic ani ručení ale stojí na mojim pozemku ? můžou mě benga napařit pokutu za to pojištění i když to nikde nejezdí ? jo a majitele pozemku zjistil na katastrálním úřadu ?



dík za pomoc kuci 4
15:20:54
23.08.2006
rolls
-> pajavlk: btw...davaj si bacha aby si susedom nenadaval...teda aspon nie verejne, skor sa snaz aby oni tebe nadavali verejne pred svedkami a potom ich mas vhrsti...pravnik z toho vytlcie kapital na dalsie upravy skodoviek 1 1
15:18:31
23.08.2006
rolls
-> pajavlk: stou prijazdovou cestou neviem ako je to, ale ohladne tych susedov urob tak ako som ti pisal, napis list na obecny urad ci co to mate. neviem co si mal na mysli ked si pisal ze si to nevsimnu... ale ak si podpis nechas overit u notara ver mi, ze sa stym zaoberat budu a minimalne za tebou a susedmi dojdu. to ze maju male deti im nedava opravnenie na to aby ti prikazovali co mas a co nemas robit na svojom pozemku ak nerusis nocny klud. takze fakt napis list a susedov ignoruj, no na ten olej fakt bacha, teoreticky zo zivotneho prostredia alebo hygiena (netusim ako je to u vas) moze s cops dojst omrknut situejsn ked dostanu udanie, tiez musia vykazovat cinnost. neviem odkial mas tie vraky aut alebo co to tam mas ale myslim si ze to je pohoda ak to njeje nejaka corka4 5 napis list a bude klud alebo este vetsi bengal, ked bude vetsi bengal tak to mozes dat pravnikovy alebo polisom za narusanie sukromia, vyhrazky atd...to by ti skor nejaky pravnik poradil 1 ked pravnik napise list na obecny urad a aj susedom tak sa ukludnia 4
14:17:05
23.08.2006
Syny
-> Kalibán123: Prave ze tohle v Obcanskym Judu rikali... Konkretne to rikali o tej zachrance...
14:03:56
23.08.2006
Kalibán123 - zrušená registrace
-> pajavlk: Udělej auto výtah 3
13:59:37
23.08.2006
pajavlk
-> Syny: bohužel jak řiká kalibán k pozemku je jen branka od silnce a tam je vejškovej rozdíl tak 2 metry takže tam se autem vyjet nedá 8
13:31:50
23.08.2006
Kalibán123 - zrušená registrace
-> Syny: Myslíš??? Sleduj občas Občanské Judo na Nově kolikrát to tam řeší
13:22:42
23.08.2006
Syny
-> pajavlk: Ke svemu pozemku musis mit prijezdovou cestu! Jakpak by k vam projela treba zachranka, nebo hasici, kdyby horelo? To je blbost! Proste k pozemku musi bejt cesta!
12:49:45
23.08.2006
pajavlk
co mě vytáčí úplně nejvíc že máme k zahradě mezi domkama příjezdovou cestu jedinou kterou se dostanu autem na zahradu a přištěhoval se tam nákej šulin a od města tu cestu koupil a plánuje ji uzavřít takže už ani nevyjedu ze zahrady autem tyvole si pak budu muset snad zavolat jeřáb aby mě to zvednul na silnici 24 ne vopravdu v tomhle státě žijou jenom čůraci .. btw. je zajímavý že všechny tyhle prudiči sou mladý lidi co maj třeba čerstvě dítě ale ty starý důchodci co sou okolo tak těm to vůbec nevadí pruděj jen tyhle "moderní rodinky" hajzlové všechno to postřílet 170
11:59:23
23.08.2006
Syny
-> pajavlk: Jak pises vypustit oleje a hotovo... Toho typa bych poslal do riti! Jemu do toho nic neni.. A s policajtama je vetsinou normalni rec, takze kdyz bys jim situaci normalne objasnil tak myslim no problemo! Me kdyz poldove jednou staveli, tak si vsimli podsvetlenejch tahel topeni a jeste zvedavi lezli do auta a cumeli na to a pak se ptali jak sem to udelal...40 Takze kdyz nenarazis na nakyho retardera, tak myslim ze pohoda! Pokud teda nebude nejaka stiznost od sousedu opravnena o cemz dost pochybuju!



Jeste ze ja si na zahrade muzu delat co chci a moje auti tam nikomu nevadi...40
21:50:10
22.08.2006
petr s
-> pajavlk: Jestli tě někdo udá že tam jsou kradené auta tak budeš mět problém že tam jsou vyřezaná VIN
21:33:29
22.08.2006
Pavel P..
-> pajavlk: pokud to auto stojí na soukromym pozemnku tak po tobě žádný papíry chtít nemužou, jedině by tě někdo chtěl udat, kvůli tomu jestli to neni kradený...
21:26:06
22.08.2006
pajavlk
olej ukapává to je jasný u všech škodovek co když to vypustím z převodovek motorů a fláknu si to do sklepa potom nasrat ne ? a ta hygiena co mě můžou udělat ? já je musim na svůj pozemek pustit ?8



rolls v menším městečku to asi má smysl ale ve stotisícovím hradci si toho sousedi těžko všimnou jeden má totiž bazén hned za plotem a můj vrak mu vadí asi v rozhledu ..



a co benga můžou po mě chtít třeba doklady od těch aut ? vinka sem vyřezal ale to by nemělo vadit ne když to je na mojim pozemku a nejezdí to někde po komunikacích ? už mě to fakt sere mám stochutí s tím skončit a koupit si náký jiný auto protože to nemám kde opravovat 8
19:46:13
22.08.2006
Labros
myslíte, že jako pouští vyjeťák z motoru hned na zem?

to asi ne. Nejspíš jako my všichni opravujeme škodovky na zahraděa semtam při tom něco kápne, ale kdo chce psal bít, hůl si vždycky najde.
19:10:01
22.08.2006
rolls
-> pajavlk: btw...ohladne tych olejov...hned by som to nejako zamaskoval a daval by som si bacha keby fakt niekdo dosiel 4
19:08:34
22.08.2006
rolls
-> pajavlk: no ja mam tiez problemy aj ked nie ohladne aut 1 poradim ti jedno, napis na obecny urad alebo ako sa to u vas vola ze ta susedia obtazuju, co robis na svojom pozemku je tvoja vec a aby im dohovorili ze nech ta neobtazuju, bud nech ta udaju alebo ta slovne nekontaktuju. musis to napisat inteligentne, ja som to tak urobil a suseda razom dostala rozum, len vsetkym vyklada aky som kokot ale to je nepodstatne kym sa ku mne neozve 3
18:19:44
22.08.2006
havlik
jo může na tebe poslat hygienu ale tak si k tomu musí vyběhat papíry a to že pouštíš olej a podobný kraviny do země nejni moc fajn a kvůli tomu můžeěš dostat i nějakou pokutu a tak
18:16:22
22.08.2006
Rooney - zrušená registrace
no jestli to děláš, jak píšeš, na svojem pozemku, tak bych je všechny poslal s klidem do PRDELE!!

Když neděláš rámus v nočním klidu, tj.22:00- (janevim kolik) asi 6:001

tak ti můžou tak akorát políbit prdel.

No a stím olejem? to nevim8
18:03:04
22.08.2006
pajavlk
hele mám na svojí zahradě dvě auta a všude okolo sou samý zkurve*ý sousedi buď jim vadí že řezu flexou svářím že tam dělám vrakoviště to je jedno jeden zmrd mě začal vyhrožovat tím že na mě pošle někoho od ekologie že tam teče olej do země a podobný sračky ... může mě někdo něco udělat když mě někam udá ? 8 fakt už sem z toho všeho otrávenej mít sousedy je to nejhorší na světě....
Extreme Tyres