
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
co ted prave posloucha Jirik za music
19:45:56
18.05.2010
18.05.2010

Kaprof-Pisařík
Hudba Praha- To nic neznamená 

19:20:03
18.05.2010
18.05.2010

105
kluci dneska sem slysel pisnicku od tiesta ale nevim jak se jmenuje jen vim ze tam hrajou housle (agadio for string to neni) podle slov cloveka co tu pisnicku poustel , tvrdi ze je z new alba , nevite co je to zac?
dik
dik
17:53:51
18.05.2010
18.05.2010

Pavel P..
-> afro100: aleee

17:52:36
18.05.2010
18.05.2010

castrol
-> Pavel P..: 

17:52:10
18.05.2010
18.05.2010

afro100
-> Pavel P..: no Pavliku, do teba by som to teda nepovedal ...
http://www.youtube.com/wa tch?v=i5SUSmedMm8
http://www.youtube.com/wa tch?v=i5SUSmedMm8
17:50:14
18.05.2010
18.05.2010

Pavel P..
17:39:46
18.05.2010
18.05.2010

afro100
-> castrol: -> Kaprof: 

14:48:15
17.05.2010
17.05.2010

David29
14:44:51
17.05.2010
17.05.2010

havlik
23:26:36
15.05.2010
15.05.2010

suri
celý večer D.Landu
23:17:54
15.05.2010
15.05.2010

afro100
21:11:13
15.05.2010
15.05.2010

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Jirik_Tuňák 15.05.10 19:32:25 napsal:
Mám problém, potřebuji dohnat ještě tyto písničky.
Interpret : The Beautiful South
Rotterdam (or anywhere)
Don´t marry her
Dream a little dream
Perfect 10
Bohužel jsou to ty nejznámější a archivy jsem nalezl zatím jen
zaheslované.
Pomůžete ?

Už to mám.
Mám problém, potřebuji dohnat ještě tyto písničky.

Interpret : The Beautiful South
Rotterdam (or anywhere)
Don´t marry her
Dream a little dream
Perfect 10
Bohužel jsou to ty nejznámější a archivy jsem nalezl zatím jen
zaheslované.
Pomůžete ?

Už to mám.

19:43:40
15.05.2010
15.05.2010

Hurdis
Polemic - album Horúce časy
http://www.youtube.com/wa tch?v=wBxSVfJWpIU&feat ure=related
http://www.youtube.com/wa tch?v=wBxSVfJWpIU&feat ure=related
19:33:45
15.05.2010
15.05.2010

Kaprof-Pisařík
19:32:25
15.05.2010
15.05.2010

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Mám problém, potřebuji dohnat ještě tyto písničky. 
Interpret : The Beautiful South
1) Rotterdam (or anywhere)
2) Don´t marry her
3) Dream a little dream
4) Perfect 10
Bohužel jsou to ty nejznámější a archivy jsem nalezl zatím jen zaheslované.
Pomůžete ?


Interpret : The Beautiful South
1) Rotterdam (or anywhere)
2) Don´t marry her
3) Dream a little dream
4) Perfect 10
Bohužel jsou to ty nejznámější a archivy jsem nalezl zatím jen zaheslované.
Pomůžete ?

19:03:16
15.05.2010
15.05.2010

105
09:40:47
15.05.2010
15.05.2010

Jakub M.
-> m8rinek: 

01:42:22
15.05.2010
15.05.2010

Fén
-> m8rinek: Floydi. :o)
23:55:39
14.05.2010
14.05.2010

Karlos (WIO46)
23:50:02
14.05.2010
14.05.2010

VeTeV
21:50:01
14.05.2010
14.05.2010

Kaprof-Pisařík
-> suri: 

21:47:37
14.05.2010
14.05.2010

suri
-> Kaprof: však to je len dobré , budem podporovať naše krásne pesničky a nie každú pičovinu z ameriky globálnym oteplovaním počnúc končiac santa clausom
21:46:46
14.05.2010
14.05.2010

Kaprof-Pisařík
-> suri: A než utichne můj hlas -daj mi co se do mě vejde:o)
Tak to máme hodně podobné :)
Tak to máme hodně podobné :)
21:43:44
14.05.2010
14.05.2010

suri
-> Kaprof: poznáme , myslím že budeš ťažko hľadať text od elánu alebo Dalibora Jandu ktorý neviem z 90% z pameti , prípadne iných československých interpretov skús niečo ...
krásna pesnička "Měl sem sen, že na jeden den mi otevřeli celu a já mazal ven.Přes pole, přes řeky,abych zase cejtil tvoje doteky"
krásna pesnička "Měl sem sen, že na jeden den mi otevřeli celu a já mazal ven.Přes pole, přes řeky,abych zase cejtil tvoje doteky"
21:41:47
14.05.2010
14.05.2010

Kaprof-Pisařík
-> suri: Elán-Kralovna bielych tenisek

21:40:28
14.05.2010
14.05.2010

suri
-> Kaprof: čo to je za pesnička na videu?
21:40:13
14.05.2010
14.05.2010

castrol
-> suri: elan nemusim ale inac dobra volba

21:38:53
14.05.2010
14.05.2010

Kaprof-Pisařík
21:36:20
14.05.2010
14.05.2010

suri
-> Kaprof: sú tu istý "členovia" čo mi vždy keď spomeniem jednu s týchto skupín musia písať svoje blbiny
21:28:40
14.05.2010
14.05.2010

Kaprof-Pisařík
-> suri: Prečo výhrady? nahodou fajn vyběr :)
21:25:17
14.05.2010
14.05.2010

suri
dúfam že nemá niekto výhrady voči tomu čo počúvam ja , kedže ma tieto moderné a ujašené hity neberú posledné dni počúvam Daniela Landu veci tipu Sen , Touha , Protestsong a pod .
prípadne Dalibora Jandu všetky jeho neznáme aj známe pesničky , Elán , a všeobecne čo mi ide v rádiu , Katapult Langerová ale iba výhradne čs pesničky
prípadne Dalibora Jandu všetky jeho neznáme aj známe pesničky , Elán , a všeobecne čo mi ide v rádiu , Katapult Langerová ale iba výhradne čs pesničky
21:23:21
14.05.2010
14.05.2010

Kaprof-Pisařík
17:19:57
14.05.2010
14.05.2010

Jumbo
-> Klubko_: Jak vás tak poslouchám, tak tenhle sraz zůstanu aj přes noc
Tenacious D je dokonale...
Tenacious D je dokonale...16:57:57
14.05.2010
14.05.2010

Klubko_
-> Jindas: no jasne! Tenacious D pick of destiny. Nejlepci soundtrack. Se s Noufem dycky ozerem a nechame si to zahrat -> parket je jen nas
nekde je i video, ale to zverejnovat nebudu, este by to mohlo byt pouzito proti nam 
nekde je i video, ale to zverejnovat nebudu, este by to mohlo byt pouzito proti nam 
























