co ted prave posloucha Jirik za music

prohledat
13949 příspěvků (zobrazeno 9751 až 9800) od 21.11.2005 do 24.06.2026, založil/a honnza
řadit dle data
19:45:56
18.05.2010
Kaprof-Pisařík
Hudba Praha- To nic neznamená 18
19:20:03
18.05.2010
105
kluci dneska sem slysel pisnicku od tiesta ale nevim jak se jmenuje jen vim ze tam hrajou housle (agadio for string to neni) podle slov cloveka co tu pisnicku poustel , tvrdi ze je z new alba , nevite co je to zac?
dik
19:19:28
18.05.2010
Pavel P..
popojedem..14 14

Girlschool - Fox On The Run
17:53:51
18.05.2010
Pavel P..
-> afro100: aleee2
17:53:50
18.05.2010
castrol
Nightwish "Phantom Of The Opera"
17:53:29
18.05.2010
Kaprof-Pisařík
Škwor - Sraž nás na kolena
17:52:36
18.05.2010
castrol
-> Pavel P..: 156
17:52:10
18.05.2010
afro100
-> Pavel P..: no Pavliku, do teba by som to teda nepovedal ...

http://www.youtube.com/wa tch?v=i5SUSmedMm8
17:50:14
18.05.2010
Pavel P..
17:39:46
18.05.2010
afro100
-> castrol: -> Kaprof: 157
17:37:15
18.05.2010
Kaprof-Pisařík
Kabát - Bára
16:43:26
18.05.2010
castrol
NIGHTWISH - The Islander (OFFICIAL VIDEO)
16:36:02
18.05.2010
afro100
After Forever - For The Time Being
19:00:56
17.05.2010
afro100
Blinded By The Light - Manfred Mann's Earth Band cover
18:57:08
17.05.2010
Bobesh
Herbie - Right Type Of Mood
14:48:15
17.05.2010
David29
14:47:49
17.05.2010
apoc
teď ? třeba tototo
katharsys - timehole
23:26:36
15.05.2010
suri
celý večer D.Landu
23:23:48
15.05.2010
Placko
Coldplay-- "Clocks"
6
23:17:54
15.05.2010
afro100
21:11:13
15.05.2010
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Jirik_Tuňák 15.05.10 19:32:25 napsal:
Mám problém, potřebuji dohnat ještě tyto písničky. 10
Interpret : The Beautiful South



Rotterdam (or anywhere)


Don´t marry her


Dream a little dream


Perfect 10




Bohužel jsou to ty nejznámější a archivy jsem nalezl zatím jen
zaheslované.
Pomůžete ?
10


Už to mám. 2
19:43:40
15.05.2010
Hurdis
19:32:25
15.05.2010
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Mám problém, potřebuji dohnat ještě tyto písničky. 10
Interpret : The Beautiful South
1) Rotterdam (or anywhere)
2) Don´t marry her
3) Dream a little dream
4) Perfect 10

Bohužel jsou to ty nejznámější a archivy jsem nalezl zatím jen zaheslované.
Pomůžete ?
10
19:03:16
15.05.2010
105
Flipsyde - Someday (Official Video)

bomba pisnicka, krasnej klip , skvelej text...

kdo bude mit pisnicky tohodle stylu (baladicke a pod ) necht se pochlubi
09:40:47
15.05.2010
Jakub M.
-> m8rinek: 157
01:42:22
15.05.2010
Fén
-> m8rinek: Floydi. :o)
01:38:45
15.05.2010
m8rinek
Asi se opakuju, ale tohle je geniální píseň
one of my turns
23:58:32
14.05.2010
Kaprof-Pisařík
upraveno 1x, naposled 14.05.2010 23:59:17
23:55:39
14.05.2010
Karlos (WIO46)
Rozviřme více-méně metalistické vody.3
The Prodigy - Firestarter (Official Video)
upraveno 2x, naposled 14.05.2010 23:56:15
23:50:02
14.05.2010
VeTeV
trosku dbeatu

Discharge - Never Again (Live)

Discharge - State Violence State Control
23:11:37
14.05.2010
Kaprof-Pisařík
Trošku Ironu s mejdlem :o)
Iron Maiden The Trooper 2001
21:50:01
14.05.2010
Kaprof-Pisařík
-> suri: 4
21:47:37
14.05.2010
suri
-> Kaprof: však to je len dobré , budem podporovať naše krásne pesničky a nie každú pičovinu z ameriky globálnym oteplovaním počnúc končiac santa clausom
21:46:46
14.05.2010
Kaprof-Pisařík
-> suri: A než utichne můj hlas -daj mi co se do mě vejde:o)
Tak to máme hodně podobné :)
21:43:44
14.05.2010
suri
-> Kaprof: poznáme , myslím že budeš ťažko hľadať text od elánu alebo Dalibora Jandu ktorý neviem z 90% z pameti , prípadne iných československých interpretov skús niečo ...


krásna pesnička "Měl sem sen, že na jeden den mi otevřeli celu a já mazal ven.Přes pole, přes řeky,abych zase cejtil tvoje doteky"
21:41:47
14.05.2010
Kaprof-Pisařík
-> suri: Elán-Kralovna bielych tenisek4
upraveno 1x, naposled 14.05.2010 21:42:12
21:40:28
14.05.2010
suri
-> Kaprof: čo to je za pesnička na videu?
21:40:13
14.05.2010
castrol
-> suri: elan nemusim ale inac dobra volba4
21:38:53
14.05.2010
Kaprof-Pisařík
-> suri: nj jejich věc ja mám vše co si vypsal rád :)

Elan - Kralovna bielych tenisiek /live, 15years of Elan/
21:36:20
14.05.2010
suri
-> Kaprof: sú tu istý "členovia" čo mi vždy keď spomeniem jednu s týchto skupín musia písať svoje blbiny
21:28:40
14.05.2010
Kaprof-Pisařík
-> suri: Prečo výhrady? nahodou fajn vyběr :)
21:25:17
14.05.2010
suri
dúfam že nemá niekto výhrady voči tomu čo počúvam ja , kedže ma tieto moderné a ujašené hity neberú posledné dni počúvam Daniela Landu veci tipu Sen , Touha , Protestsong a pod .
prípadne Dalibora Jandu všetky jeho neznáme aj známe pesničky , Elán , a všeobecne čo mi ide v rádiu , Katapult Langerová ale iba výhradne čs pesničky
21:11:58
14.05.2010
m8rinek
I'm Eighteen (cover) by Creed
20:46:49
14.05.2010
m8rinek
Led Zeppelin-kashmir...the real video
17:19:57
14.05.2010
Jumbo
-> Klubko_: Jak vás tak poslouchám, tak tenhle sraz zůstanu aj přes noc 1 Tenacious D je dokonale...
upraveno 1x, naposled 14.05.2010 17:20:21
16:57:57
14.05.2010
Klubko_
-> Jindas: no jasne! Tenacious D pick of destiny. Nejlepci soundtrack. Se s Noufem dycky ozerem a nechame si to zahrat -> parket je jen nas 3 nekde je i video, ale to zverejnovat nebudu, este by to mohlo byt pouzito proti nam 3
Extreme Tyres