-> Michal N 283: to je nejaky arab spinavy ale vzdy ked to ide v reklame v tv tak uz sa natrasam! Je to kurva chytlave!!!
00:46:52 01.06.2012
Michal N 283 - zrušená registrace
-> Matulo: to spieva po čangvajsky???
00:42:39 01.06.2012
Maťulo
Chlapci mojii! Mne sa tak zalubila tato haluz z reklamy na pivo, az som si ju musel staaaahnut!
Heineken -song, Jan Pehcan ho Mohammed Rafi
00:39:02 01.06.2012
Michal N 283 - zrušená registrace
-> Jirik_Tuňák: keby boli takí,ako píšeš, tak asi nie sú tam, kde sú. Legendárna skupina, ktorá existuje od roku 1983
22:35:46 31.05.2012
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> Michal N 283 31.05.12 21:18:20: Jeden z příkladů, kterým by měli zakázat se přibližovat k hudebním nástrojům a mikrofonu v okruhu 1500 metrů.
Tyhle pivní kapely, nebo spíše uskupení strýčků s hudebními nástroji, nemusím.
Co se týká SK, tak tam si můžou s Horkýžem podat ruce, to je obdobně dekadentní.
Master's Hammer - 07 Vracejte konve na Místo - Vracejte konve na Místo - New Album 2012
22:43:53 23.05.2012
BigKarelStereo
Nový album od Řezníka... Hudba u který se chcípá....
22:42:47 23.05.2012
ŠKODA 120 GLS
Kopytovci Dojit
PECKA
10:01:46 23.05.2012
chrudimak
Horkýže Slíže - Trápny vietor (fart)
song o prdu v podání Horkýže Slíže...... plavim se na tom už tejden.....
ten text je hustej :Ja viem.Asi by som mal ísť na vec
Za mnou sa valí ten môj hnedý bratranec
23:54:33 22.05.2012
THOMMY
-> Jirik_Tuňák 21.05.12 22:46:04: Za mě lepší než originál -> Jindas 22.05.12 17:25:17: Škoda jen, že tahle formace je minulostí, po nedávným úmrtí jednoho z nich