hladam jednu pesnicku snad od Nedvědovcov s ktorej si pametam len tolko ze sa v nej spieva : miloval, miloval, mel rad...mal som od nich CD zlata kolekce ale neviem ho uz najst a na youtube toho asi tiez vela nebude
Nevím z kterýho roku to je ale ten týpek s příčnou píšťalou a dlouhým hárem je podle hlasu Peter Gabriel a ten zarostlej vagabund s plnovousem za bicíma,skoro se nechce věřit,že je to Phil Collins!
Crash Test Dummies: The Ballad of Peter Pumpkinhead
15:38:17 18.02.2010
m8rinek
-> rockboy: někde jsem četl, že to bylo, ale den po tom co oznámil odchod, co je na tom pravdy?
14:09:29 18.02.2010
Karlos (WIO46)
Tak mě tu zrovna hraje Sklep! od Prago Union.
14:06:19 18.02.2010
kirri is back
da se to stahnout, vyslo to jako re na 2 kompaktech;-)
13:45:09 18.02.2010
VeTeV
-> Matt-110Rten druhej: tak schanej - ja to kdysi koupil nekde v bazaru - možná to vyšlo jako reedice na CD. netuším.. pro mě tyto klasiky mají cenu pouze na LP, které ze samotné nostalgie ani nepřehrávám