Stížnosti na pana Janečka

prohledat
157 příspěvků (zobrazeno 101 až 150) od 19.02.2010 do 24.02.2010, založil/a petr s
řadit dle data
20:26:23
21.02.2010
ondie
Tom.t 21.02.10 20:22:32 napsal:

→ Pavel P..: ..to že chce peníze zpět za blatník který při nákupu videl,bych hodnotil jako dobrej pokus vydělat, zde platí opět vyhrává silnejší..




..ovšem to je názor 3



Asi jako Pavel z 21.02.10 20:16:53 4



-> Tom.t: Řekl bych,že tvůj názor bude trošku deformován stylem tvého obchodování..a na těch zkušenostech s tebou,co se píše může být cosi pravdy.
upraveno 1x, naposled 21.02.2010 20:29:55
20:26:20
21.02.2010
havlik
Ono nejmenovaný člen virtu Tom.T kterej má na netu vyvěšený inzeráty jak skoupí auta do sbírky je totéž:)
20:25:03
21.02.2010
Zazaa
to ze sou tyhle zmrdipraktiky kdy nejakej pohadkar dela strasneho zberatele chudaka bez penez a pritom je to smelinar co to jde obratem prodat popularni a rozsirene tak neznamena ze to je priklad hodnej nasledovani a ze by bylo vhodny tu nekomu doporucovat at se tak chova a ze to je dobre vyuzita prilezitost



ja osobne sem toho cloveka videl jednou a to ne "obchodne" takze s nim konkretne zkusenosti nemam, ale chapu ze se zkusenosti jako ma ondie a nekteri dalsi bych toho pana nemel taky rad ...

a davat me ho nekdo za priklad jak se chovat by me dost nasralo
20:24:55
21.02.2010
Pavel P..
-> Tom.t: to se máš čim chlubit.... ale každý svého štěstí strůjcem, ale na každou svini se vaří voda...í4
upraveno 1x, naposled 22.02.2010 09:29:52
20:24:13
21.02.2010
ondie
A když sem mu nabídl,že může přivézt vše,co si odvezl a já mu vrátím peníze tak nechtěl 3
20:22:32
21.02.2010
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> Pavel P..: jo Janeček je můj vzor4

to že chce peníze zpět za blatník který při nákupu videl bych hodnotil jako dobrej pokus vydělat, zde platí opět vyhrává silnejší, vychcanost to samozřejmě je , ale pokud by si to prodávajíci nechal líbit a vrátil mu peníze nebo sehnal jinej novej blatník tak by to byla jenom jeho hloupost
20:21:32
21.02.2010
ondie
-> Tom.t: Stěžuji si osobně na to,jak na mě zkoušel hrát divadýlko,že od pohledu novej blatník byl po opískování schnilej a chtěl po mě ještě peníze,přitom si moc dobře moh prohlídnout a taky prohlídnul co kupuje,ale i tak na mě zkoušel "cosi" neférového,zmrdího a to já tuze nerad..naštěstí narazil,i tak předávám dál,ostatní informace jsou jen pro dokreslení celé jeho osoby..

Ještě něco tě zajímá ?
20:16:53
21.02.2010
Pavel P..
-> Tom.t: a to že mu volá že je jeden blatník špatnej a chce vrátit 4litry taky schvaluješ? vy si můžete s Janečkem podat ruce a jít spolu světem4
20:12:50
21.02.2010
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> ondie: nic proti tobě nemám ale nechápu na co si tady ted stežuješ, nikdo te nenutil mu to za tu cenu prodávat, vše je jenom o domluvě .. pořád mám takovej pocit jak tady již bylo napsáno že jde tak nejak částečne o závist, protože si na tom umí hezky vydělat :-) psal jsem to již nekolikrát, všichni máme stejné možnosti, když umíš, taky můžeš dobře koupit, líp prodat a vydělat ...

ale to chce zvednout zadek, nebýt línej a možnost využít hned jak se nějaká naskytne4
19:51:17
21.02.2010
m8rinek
-> ondie: no vidiš to já dostal 2tkč slevu, ale musel jsem nechat 2tkč zálohu ;)
19:47:21
21.02.2010
Flacek
-> ondie: Njn jenže to se dozví lidi tady:) Ale on to na Virt asi nedává:) No nic nebudu se do toho míchat.
19:45:18
21.02.2010
ondie
-> Flacek: čti lépe,pochopíš že je zde řeč ani ne tak o jeho šmelinářství (což máš na mysli ty) ale o varování před jeho zmrdipraktikami...
19:42:57
21.02.2010
Flacek
Nevím proč to začlo tohle téma ale souhlasim s -> krup: prostě je to obchod.To že někdo něco levně nakoupí a dráž prodá tak je to jeho věc a já to dělám taky.To že např za určitou věc chce nemožné peníze tak hold to nikdo nekoupí a jemu to zůstane:) Mi připomíná koupi jednoho auta s jedním členem zde3 ale prostě nikdy nekupuju věc za cenu danou prodejcem.A to že tu někdo skupuje věci a pak to prodává dál tak co vám braní to dělat taky?:) To samý je jako když nekdo fňuká jak někdo zprznil nějakou shnilou škodovku atd tak zas nebrání nikomu ji koupit a zrenovovat:)
19:37:59
21.02.2010
ondie
-> m8rinek: myslíš cenu toho tvého ? ..teď nechci vařit z vody,ale myslim max.8tkč...plus to bylo narvaný až po střechu R dílama..které samozřejmě očesal :-)



To sem tyjo taky koukal,když přijel s odtahovkou Avii a vzadu měl ještě plaťák,omrk moje,nějaký dohady,pak že teda bere (ještě dělal drahoty:) a "já si tady u tebe nechám plaťák jo,jedu ještě pro jedno erko (pro to tvoje) na moravu"...nemoh sem mu vysvětlit,že na zahradě potřebuju plac ať si to dá naproti před barák a že nebudu moc doma,že mu za to neručim...fakt netušim,co si panáček asi myslí...prej ještě "jestli se mu něco stane" 3

Ještě so vzpomínám,když sme nakládali ty ND z mýho,jak mi jak pominutej začal rejdit po garáži a "tohle dostanu taky k tomu,tohle dostanu taky k tomu (hromada new dílů na Garde/Rapida) ???"

"NE Tohle nedostaneš k tomu !! 3 "



Tady jedna památeční.
zvětšit Stížnosti na pana Janečka - obrázek od ondie vložen 21.02.2010 19:37:59
19:16:23
21.02.2010
m8rinek
-> ondie: tak tak přidám se, kupoval jsem od něj fialovo růžový erko, který jsi u něj na podválu tušim viděl, když jel pro tvoji kasli (vzpomeneš si na cenu?). Stálo 12tkč s tim, že to nemělo venkovní plechy takřka použitelný, ale jinak kasle ujdoucí, dneska asi supr cena, tenkrát docela dost...



Nicméně Ondieho kasli jsem viděl, dokonce mi byla nabídnuta (holá kasle na nápravách) za cenu krásných 18tkč...
19:10:52
21.02.2010
ondie
-> Pavel P..: určitě starý hnusný a s dírama po repro 3



..jojo,toto poznání budu předávat dokud budu moct.. (jak kdosi pravil v "Rána dopravní buzeraci"... I KDYBY TO OCHRÁNILO JEDNOHO JEDINÉHO ČLOVĚKA,MÁ TO SMYSL : ))

..co bych onehdá dal za jeho řádnou referenci..
19:05:05
21.02.2010
Pavel P..
-> ondie: vždyť to řikám že šéfko janeček je vychcanej jak díra do sněhu.... onehdá mi nabízel uplně výhodně černý tapce do rapida, za lidovou cenu 500kč/kus





proto je dobrý aby si to tu každej přečetl a vyvaroval se jeho praktikám a veděl co má od něj čekat4 ať si moralisti kubinové žbrblaj co chtěj.4
18:49:19
21.02.2010
ondie
jak sem řek,blatník jetej,hnusnej a schnilej na krupici 3
zvětšit Stížnosti na pana Janečka - obrázek od ondie vložen 21.02.2010 18:49:19
14:31:47
21.02.2010
ondie
-> krup: Cca před 5-6lety ode mne kupoval kastli erka (defakto celý erko) bez tp před renovací,ale skelet v parádním stavu a k tomu hromadu novejch dílů včetně nový plechařiny za podle mě pro něj skvělou cenu (vzhledem k tomu,že to mohl prodat v dílech už v té době 2x tak dráž,dnes klidně víc)...v tý době sem vůbec nevěděl o koho jde,tak nějak sem začínal a mezi škodovkářskejma zvířatama sem ještě neměl ten správný přehled..už od začátku mě udivila jeho obchodní razance,hrozně chytré řeči,jakou co má anebo nemá cenu...každopádně stlačit sem se nikam nenechal a stejně za mojí cenu koupil (asi věděl proč)..kolem mraky povídaček,jak shání díly na svojí stavbu,že staví auto z nových ND a jiné už od pohledu žvásty..no cenu sem měl danou a on mi jí dal.. (kupní smlouva nebyla) pohoda...do týhle doby by to bylo řekněme v pořádku,i když sem se později dozvědel co je zač,tak mi to bylo trochu líto,protože to mohlo skončit v rukách nějakýho soukromýho fandy co by to rád postavil a nerozprodal,ale neva moje blbost..

Ale asi za měsíc volal že prý dal opískovat nový zadní blatník,co sem mu dal k tomu (já ho k erku kdysi dostal přesně tak,jak sem ho i prodával) a že prý není nový,ale použitý,že tam bylo spousty rzi a ať mu vrátím nějaké peníze,anebo mu seženu (koupím) nový blatník...najednou mluvil asi o 3-4tisících.

Celá kastle + díly byly ode mne za 12..

Načež sem ho samozřejmě tak nějak vyfakoval s tím,že byl osobně u toho co přebírá a ať nebrečí,ale ať klidně pošle fotky,jak je ten blatník schnilej,že tomu nevěřim,ale zajímá mě to...samozřejmě nic nepřišlo.

Ještě celou dobu "hrozil" že až já jednou od něj budu něco potřebovat,že mi to vrátí...což vzbuzovalo smích ještě větší.. "s vámi pane,s vámi už nikdy mít nic nebudu povídám"

Celé to samozřejmě předcházelo,že volal k nám domu jakej sem lump,atd..

To nemluvim o nějakých drobných detailech,které celou akci provázely a celistvý obraz této parazitující hyeny jako mozaika utvářely.

Později sem se od dalších kamarádů slyšel vyprávět spoustu dalších zmrdiakcí tohoto "veteránisty".. .to už by bylo ale dobré,aby popsali oni sami,na to já nemám práva.



Takže za mě: Já si do něj vždycky milerád kopnu či hodim kamenem a pod oprátku se taky klidně podepíšu.Každopádně svojí zkušenost s touhle kreaturou budu šířit všude a furt,dokud nás smrt nerozdělí.



Fotku toho cugrunt schnilýho blatníku vám sem dám večer,až budu mít po ruce externí harddisk..
20:58:02
20.02.2010
krup
-> JoseA: kupní smlouva je mocná zbraň. Ono i smlouva o smlouvě budocí ..



.. když pouvažuješ, můžeš se obrnit defacto proti čemukoliv :-)



( kupka na feldu, kterou jezdím má 3 A4 z obou stran 1 )
upraveno 1x, naposled 20.02.2010 20:58:16
20:09:14
20.02.2010
JoseA
-> krup: JJ tohe je problém s kterým sem se taky setkal. Jeden chlap ode mě koupil fáčko a pak jenom hledal závady a chtěl vrátit peníze. Taky až budu příště něco prodávat napíšu tuhle větu do kupní smlouvy. Pokud se ta závada stane fakt brzo po koupi, tak snad budu ochotný vyjít nějak vstříc, ale dělat někomu garančky na dvacet let starém autě za desítku nejde. Ale pak stačí strčit před ksicht kupní smlouvu4
20:00:51
20.02.2010
krup
-> ondie: pro ty případy mám v kupních smlouvách zaneseno:



"kupijící je plně seznámen se současným stavem věci, na budoucí reklamace - vzhledem ke stáří věci - nebude brán zřetel"



spousu lidí to odradí ( ode mne prchli už dva s tím, že jsem prej svině.. ale nestojím o to, aby se pak někdo za pul roku otravoval, třeba s prasklou manžetou 4 ), ale pro dané případy jiná cesta nevede :-)
upraveno 6x, naposled 20.02.2010 20:06:03
19:20:17
20.02.2010
ondie
Baghira 20.02.10 18:20:46 napsal:

Zkoušel na

vás po nějaký době vrátit peníze za údajně skrytý vady?





Ano.
19:00:42
20.02.2010
krup
-> ondie: jo, až sem se nestačil divit, co se v některých skrývá :-))



-> Baghira: 52
upraveno 1x, naposled 20.02.2010 19:00:56
18:31:38
20.02.2010
ondie
-> krup: jasný..v návaznosti na tvůj příspěvek z 19.02.10 21:19:19 doporučuji pročíst pár listů zpět v tématu "Zajímavé zboží z Aukra" ..to je počteníčko.. 3
18:20:46
20.02.2010
Baghira
-> JoseA: Musíš na to kouknout i z jiný stránky. Pokud budeš prodávat dejme tomu kabrio za 80 tisíc, přijde ti deset lidí a mezi nima i jakej-si Janeček se svejma chytrejma řečma, zasměješ se a pošleš ho do řiti. Ovšem pokud ti za tvojí cenu přijde pouze pan Janeček s těma samejma kecama a ty si nebudeš jistej v kramflecích a nebudeš dostatečně asertivní, můžeš s případnýho prodeje mít třeba i blbej pocit.



Co se týká poctivosti, nebo nepoctivosti takovejch obchodníků, zajímá mě...nedostal z vás co mu něco prodávali od něj zaplaceno? Zkoušel na vás po nějaký době vrátit peníze za údajně skrytý vady? Ne? Tak je to pak prostě jen normální obchodník, chcete-li překupník, jakejch jsou tisíce. A že prodává auta co předtím koupil za levno s 50% marží...? Pokud mu ty prachy pak někdo dá, proč ne?
17:36:30
20.02.2010
krup
-> ondie: no, se mnou to rozhodně kupující, který hodlá debatovat a v konečném důsledku se mnou vydrbat, nemá lehké.. nicméně jo, rozumím tomu, co říkáš :-)



Dokážu si něco podobného asi i představit, jak ale řikám, reaguju defakto jen na to, co tady za posledních pár měsíců čtu ..



.. na druhou stranu, dokud to není jednání postihnutelné zákonem, tak je to jen o drzosti ( a snad i hultvátství? ) jedné strany a o slabosti strany druhé :-)



.. to, co se tady nazývá "šmelinářem" bych já označil jako obchodníka ( nebo překupníka chcete-li ) a v tom případě bych asi měl být také považován za póvl.



( ostatně jako každý, kdo kdy něco koupil a pak to prodal .. )



.. když to uzavřeme, tak nákup a následný prodej ( v blíže nespecifikované časové návaznosti ) není zločinem, dokud k tomu zločin ( ve smyslu zákona ) nebyl použit. Kdo tvrdí opak, nechť oargumentuje 4. O tomhe pánovi jsem četl ve zlém v souvislosti s jeho nákupy. Nic jiného nevím a vědět nechci, nehodlám se někoho zastávat a někomu vyvracet domnělé pravdy, jen sem chtěl trošku poukázat na : 19.02.10 21:19:19:
upraveno 2x, naposled 20.02.2010 17:41:21
16:40:14
20.02.2010
ondie
-> krup: respektive to co popisuješ sou jen tvrdé zákony trhu,a kdo se s tim neumí smířit padá,tomu rozumim a souhlasim..jde o to že zmíněný pán je opravdu ještě z trochu jiného zkaženého těsta 4
16:36:44
20.02.2010
JoseA
-> ondie: Souhlasím, srazit cenu jde mnoha způsoby, když už tady taháte velké obchodníky, tak tam je to trochu o něčem jiném, hlavně o stálosti obchodování, množstevních slevách atd.... ale jak píšeš ty: (již zmiňovaná férovost jednání nula + lži,triky,podvody), to už je podle mě špatné a jelikož to není nijak postižitelné, tak myslím že podobné témata a varování na takové šmelináře jsou v pořádku a na místě.
16:31:17
20.02.2010
ondie
-> krup: ..opravdu škoda,že to téma,o kterém sem psal už zmizelo...samozřejmě krom dejme tomu 60% obsahu kde lidé "kafrali" způsobem,který popisuješ (s čímž víceméně včetně celé tvé myšlenky souhlasím)...tam bylo popsáno mnohem více a z toho by se udělalo špatně i otrlým.. (již zmiňovaná férovost jednání nula + lži,triky,podvody) ..myslím,že kdyby se ti podobné přihodilo,asi by si se nespokojil s "udělal sem ze sebe debila"..
15:17:38
20.02.2010
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> Baghira: -> krup: naprostej souhlas pánové
14:44:54
20.02.2010
U-Geen
-> krup: absolutni souhlas
14:43:04
20.02.2010
krup
-> JoseA: s tím tak úplně nesouhlasím.



Jak nakoupíš a jak prodáš je jen na tobě - co ti dovolí trh, spolu s prodejcem a budoucím kupujícím. To, že se při vyjednávání necháš zatlačit do kouta je problém jen a jen tvůj.



Obchod je boj, čím věčí zisk, tím lépe. Když je možnost si zisk zvětšit, proč to neudělat? Je naprosto jedno, jesli se tak chová jeden člověk co se úzce profiluje na jedno zboží, nebo nadnárodní invest. skupina. Dělá to každý. Každý se snaží srazit cenu při nákupu a nafuknout ji při prodeji. To je obchod. Tak to v životě funguje, jsou slabí a silní. Vyhrává silný.



Když jseš poražený, máš jistě důvod být rozhořčen, ale můžeš se zlobit jen sám na sebe.



Protiargument "morální zkaženosti a bezpráví"? V roce 2010?



4



( abych to zjednodušil, když ze sebe nechceš dělat debila, tak ho ze sebe nesmíš dělat. Férový obchod neexistuje. Buď mají profit oba, nebo jen jeden. )
upraveno 3x, naposled 20.02.2010 14:47:13
13:55:17
20.02.2010
JoseA
-> krup: Na tom co popisuješ není nic špatného. Ale není šmelení jako šmelení. Ty ze sebe necháš dělat debila pokud budeš prodávat auto a přijede šmelinář, proleze ti ho skrz naskrz a ikdyž ho budeš mít od novoty, tak ti bude tvrdit, že bylo bourané, je staré a prodávají se tyhle auta za minimum a nabídne ti polovinu tvého požadavku? Tak nic se neděje, pošleš ho do prdele a pustíš psa. Pak tě překvapí, že pan šmelinář, ačkoliv ti nakukal jaký prodáváš šmejd prodává ještě větší šmejdy za ještě větší peníze a vychvaluje jaké to není super auto. Tohle je běžný postup šmelináře, který chce bez práce zbohatnout (nakonec co chtějí šmelináři). Každý prodejce chce mít rabat, o tom žádná. Ale dělejme prosím rozdíly mezi férovým jednáním a rádoby vymýváním mozků a tlačením nesmyslů do hlavy. Určitě se hodně z Vás setkalo se situací, kdy nabízíte auto v inzerci, zavolá vám člověk z AAA auto s vážným zájmem, vy ho pozvete na prohlídku a vlastně probíhá to samé, co sem psal výše. Mně se to už stalo, takže jim zrovna zavěsím telefon.
13:38:48
20.02.2010
krup
-> ondie: jak řikám, toho strejdu neznám a netuším, co komu kdo udělal nebo neudělal ( morální křivdy ostatních a vědomí o nih mě nijak nenaplňuje.. ), spíš takhle:



objeví se inzerát ( "kábro", roa .. )



( část virtí komunity: )



"halelujáá, střeste se Janečka"



..



( dlouhosáhlá debatna téma "kdybych měl, tak neváhám, ten pán mě štve" ..



..



kupcem kdokoli jiný, než Janeček - > haleluja, svet neumře.

kupcem Janeček -> všichni si sežereme rodné listy a umře svět.



- > písnička se opakuje s každým dalším autem, nedej bože když se vzpomene prodej minulý ..



být strejdou Janečkem, bavím se.



Tenhle cirkus se děje defacto pořád dokola, nevím, jak jinak to zdůvodnit, než se přiklonit k tomu, co říká Baghíra 6
upraveno 1x, naposled 20.02.2010 13:40:03
13:01:58
20.02.2010
ondie
-> Baghira: myslím,že v mnoha případech to neni jen o závisti,ale i o pochybných praktikách tohoto kabrioletového El Patrone...zkoušel sem hledat jedno moc pěkné téma tady na virtu,kde se o něm už moc hezky povídalo a bylo to celkem konstruktivní,ale nemůžu to najít..debata se totiž rozjela v inzerci a tam asi kvůli kapacitě serveru nesahá paměť tak hluboko do historie.
11:24:05
20.02.2010
Baghira
-> krup: Přesně tak, je to jen věcí nabídky a poptávky a pokud mám něco co chce více lidí, zákonitě našponuju cenu. To proč tu lidi nemají rádi mr.Janečka je ovšem to, že nemaj ty prachy, aby to mohli dělat stejně :-).
09:36:29
20.02.2010
krup
-> Matthes, záškodník z TechWebu: asi to špatně vyznělo :-) Pána 603a613 chápu jako jakéhokoli jiného pána :-) Zatím jsem se neměl tu čest s ním utkat, ale až to přijde.. tak vyhraju :-))



-> Kubina AVTOBA3 CCCP: Je pravdou, že "oprátka" už by se dala pochopit jako přímá výhrůžka a dalo by se na tom stavět trestní oznámení..



V pravdě do věcí a obchodů tohoto pána nevidím, ale bojím se, že není důvod na něj pohlížet "nějak jinak".



( částečně sice rozumím lidem, kteří v rámci jakéhosi patriotismu nepřenesou přes srdce, když se náš "národní poklad" dostává za hranice. Můj názor je ten, že je pro jakoukoli konkrétní věc lepší, když leží někomu v bavlnce klimatizované garáže a je na ní pohlíženo, jako na klenot. Když chátrá někomu v kopřivách jen proto, aby ji "měl", věci nepomůže. )



Pěkně se tady o tom rozepsal mám pocit Hurdis. ( vítej movitý sběrateli a plať )



Všechno je jen otázkou ceny. Kdo tvrdí, že by ani v nouzi neprodal, je u mě hlupák. A ten, kdo si na tom postaví živobytí je ten, kdo se nebojí využívat příležitosti.



( Ne, neobhajuji ničí jednání - neznám detaily. Jen tvrdím, že podle toho, jak se tady kde-kdo rozkřikuje, nedělá nic špatného :) )
upraveno 2x, naposled 20.02.2010 09:39:42
21:34:36
19.02.2010
Kubina AVTOBA3 CCCP - zrušená registrace
-> krup: Janecek je prekupnik nebo jinak receno smelinar,to mu reknu klidne do oci,ale nikdy bych nepsal neco o konopne kravate(rozumej opratku),tady konci vsechna sranda a kdyby me to nekdo napsal,tak mu ji na srazu vypalim bez varovani.

Jinak tady je plno sumaru co jsou k smichu,ty by od Janecka nekoupili kabrio ani kdyby to nabizel za 30.Je jen otazka casu kdy poznas kdo jsou ti kecalisti z virtu na ktere nema cenu ani reagovat
21:32:01
19.02.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> krup: No ja nevim jak vy, ale u me pan tatra 603a613 neni objektem zavisti ale spise zvedavosti (kde na to bere a co s tim dela)

Janecka neznam, ale z toho co jsem tu cetl to bude pekny vykuk.
21:19:19
19.02.2010
krup
.. odbočím, ale ..



.. už je tu "téma proti" pánovi jménem Janeček .. defacto už i proti 603a613 .. začínáme se profilovat jako banda závistivejch blbců ..
20:18:02
19.02.2010
Kubina AVTOBA3 CCCP - zrušená registrace
-> Tuner#2: co tady na tom bylo komousskyho?bylo to silne OT a pokud vim,tak jsi vzdycky proti OT v tematech bojoval
20:11:20
19.02.2010
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Kubina AVTOBA3 CCCP: Já a dotčenej? To fakt ne Míro, ale vadí mě když na web taháš ty svý komoušovský manýry a jakmile se Tě neco nelíbí, tak nejlépe znárodnit a vymazat ze světa...8 Z toho je mě špatně, jinak do fóra chodím opravdu min. a musí to mít už velký důvod abych něco napsal.
20:09:51
19.02.2010
Pavel P..
-> havlik: hlavně že veděj jak dobře se maj čínani a podobný východní kmeny... to je důležitý vedět, bez toho se nedá žít.3
20:08:08
19.02.2010
Syny
-> havlik: Spis sem mel na mysli, jak tady nekdo nedavno posilal vsechyn div ne do pr*ele a vsichni byli dobytkove a podobne...
20:06:32
19.02.2010
havlik
-> Syny: no jo někteří už holt sou starší a zapomínají co tady zakládali dříve za témata proti tomuhle pánovi
20:04:31
19.02.2010
Syny
Kubina AVTOBA3 CCCP 19.02.10 19:06:57 napsal: ...ale vazte slova,kritika muze bejt,ale ne sprostactvi...Od tebe to sedi...
upraveno 1x, naposled 19.02.2010 20:05:12
19:06:57
19.02.2010
Kubina AVTOBA3 CCCP - zrušená registrace
tak supr ze je tady tohle tema,ted se tady rozsoupnete a ocekavam ze tuner2 to tady zahlti samejma plodnejma prispevkama,kdyz se cejti tak dotcenej

Jinak Janecka nemusim,ale vazte slova,kritika muze bejt,ale ne sprostactvi,to by si taky nemusel nechat libit
15:53:28
19.02.2010
Zazaa
a wocogou ? nejak sem nepostrehl zacatek ? :)
Extreme Tyres
    vyhledávání
pá 28. - ne 30.06. Pohofest | pá 09. - ne 11.08. 10. CS ŠKODA zraz | další akce...