Mně drži zatim v pohodě a to tu a tam nějakej ten motor vezu 

Mně drži zatim v pohodě a to tu a tam nějakej ten motor vezu 








v cajku jedině po g.o snad

treba to kladivo čo sa s ním vyklepáva von
dostat torzky ven
































Však z vaší zkušenosti jsem to také psal a u XM to dle mě bude ještě horší..nicméně jsem ve stádiu težkého váhání- XM či 605 obě mám rád a obě bych rád v 2,1 TD či pri totálním pobláznění smyslů V6 s možným pridavkem LPG a co hlavně manuálem :o))













