Taky jsi měl pocit, že šlapeš do hovna a že to jede tak nějak nijak?

Ale v tátově 207mě to jede jak pila, takže asi opravdu syrovej motor.
A ještě mi to cpalo abych v cca 2000 otáčkách řadil v kopci na Rokynskej za čtyři.































Btw. nikoho od roku 2001 ho nenapadlo vyměnit, až mě, bo se to mlžilo a nešel žádný vzduch 

až zítra zjistím





a bez gůglu



1,6 16v
























A na sundavanie nalepiek bacha, to jak ju das dolu hned to ma -5HP a -3 respekt. 









