Speedpro.cz

prohledat
1355 příspěvků (zobrazeno 1351 až 1355) od 19.01.2010 do 03.09.2023, založil/a Schejby
řadit dle data
20:24:45
19.01.2010
darklord
-> Schejby: tak este uverejni tvoj povodny majl... asi si ich niecim kvalitne nakrkol. kazdy sa moze pomylit a pokial si im poslal nieco podobne tak toto je pravdepodobne adekvatna odpoved... 8 8
20:23:06
19.01.2010
Schejby
-> Zazaa: Já jako taky vždy bez problémů až teď prostě.A už jsem o nich slyšel dost negativního od jezdců rally tady v ČR že také nakupovaly věci na speedpru a časem zjistily asi tak to samé jako já.

Nebo třeba udávají homologace a nikde na výrobku nejsou(to není ode mě),nebo třeba homologace FIA a natištěný na lístečku písmena a čísla a nikde k nenalezení jako homologace(také není ode mě jména nechci zveřejňovat)
20:21:58
19.01.2010
filcek
mě už poslaly asi pět balíků a vždy no problemo
20:19:16
19.01.2010
Schejby
Například mě poslaly objednávku kterou jsem si neobjednal konkrétně 6.bod pásy.Někdy před měsíce jsem u nich objednával 1kus 6.bod. pásů arch samolepek OMP apod.



Jediné co po měsíci poslaly byly pásy ale ne jeden kus nýbrž dva kusy.Bohužel tchán balík převzal.Což nebylo za malé peníze.

Ale celá věc spočívá v tom jak se ke mě zachovaly.Dovolil jsem si je kontaktovat emailem že teda jsem si tohle neobjednával a jak je to teda možné že mi to přišlo.

No a jejich odpověď byla takováto: zkopírováno z emailu Dobry den



Dekujeme za Vas email. Bohuzel jsme na vas a vas rallyteam slyseli jen same

spatne veci. Pokud jsme vam omylem poslali 2 pasy misto jednoho je zcela

normalni zavolat a mi bychom vam pasy vzali zpet. Mate li nejaky mindrak

reste si ho laskave ve svem soukromi.



Takže jestli je tohle profesionální jednání tak to nevim kam ten svět spěje.Já osobně už na speedpru nekoupím ani závlačku.
20:17:45
19.01.2010
Zazaa
ja vzdy bez problemu ... at uz nove veci a nebo z bazaru
20:14:33
19.01.2010
Schejby
Tak jsem konečně poznal jak se chovají k zákazníkům na speedpru.Nakoupil jsem tam za nemalé peníze a jejich chování mi přijde neprofesionální.Kdo budete mít nějakou zkušenost podělte se.
Extreme Tyres