Teď sem měl v rukou dvě užovkový čela a jedno má v mřížce 4 řady děr a druhý 5. To se čtyřma má i širší průchod na nárazník, takže bude novější kvůli prepregům nejspíš, ví někdo kdy se to měnilo?
22:19:20 15.01.2015
cPetan
-> Tomaso435: To jsem se taky divil u Citroena C15, podobnost s fávem asi čistě náhodná
-> Tomaso435: Možná Italové nepočítali s tím, že si to někdo objedná s manuálním stahováním oken...
Nebo spíš ty kličky měla škodovka taky licenční, jako další věci...
19:20:53 15.01.2015
Tomaso435
-> Bukaj: nevim jesi upadla, obě dvě byly stejný :D a docela tam sedla :D
18:06:44 15.01.2015
Bukaj
-> Tomaso435 15.01.15 13:06:17: Upadla, no.
Já jsem do firemního Jumpera zase aplikoval kličku z Feldy. Ty tisícihrany jsou beztak všude stejný, jen se liší uchycení...
-> Zeke-ten šestý: Zdroji tvýho obrázku už jsem psal co je to za výrobu - až daj vědět, tak dám vědět
22:48:04 11.01.2015
Bukaj
-> Zeke-ten šestý 11.01.15 20:16:12: Jo, černý byly i polský, ale podle těch náustků na hadičky a čepiček na nich to bude něco z CS/SK produkce
A hliníkovej "páseček" s označením měly originální PAL válce (ty červené, ale i pozdější černé)
20:17:28 11.01.2015
Pavel P..
to je 10let.. už si to nepamatuju... něco bylo vyražený ale co netušim
20:16:12 11.01.2015
Zeke-ten šestý
-> Pavel P..: a ty Polský, měly na sobě něco vyznačenýho? a co řernej válec s takovym hlinikovym kroužkem na sobě? to je co zač
20:15:02 11.01.2015
Pavel P..
černý byli i polský válce... osobně jsem ho kupoval v roce 2005 do mojí první škodovky
20:14:14 11.01.2015
Pavel P..
vika válec jsem viděl asi dvakrát a vždy byl v takovym sprostym žlutym zinku
20:12:35 11.01.2015
Zeke-ten šestý
-> Bukaj: jo? tim pádem to je velmi velmi dobře :D
Bál sem se aby to nebyla třeba Vika