skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Identifikace dilu...
19:45:49
03.03.2015
03.03.2015

Radek Retro eLeSo
-
19:45:25
03.03.2015
03.03.2015

Radek Retro eLeSo
-
19:45:02
03.03.2015
03.03.2015

Radek Retro eLeSo
taky mam zahrádku na identifikaci,lépe řečeno spíš držáky
pozná někdo na jaký auta by to páslo??
pozná někdo na jaký auta by to páslo??
11:28:34
03.03.2015
03.03.2015

Miryn
A nepatří na ni, jen obráceně na délku? To má šrouby na přidělání skrz střechu?
14:45:50
02.03.2015
02.03.2015

šrek
2
14:45:31
02.03.2015
02.03.2015

šrek
Netuší někdo z čeho by mohla být tahle zahrada. Byla k Nivě, ale na ní je moc široká. Co takhle Volha nebo 1203? Pro představu, na foto je na Nivě.
23:24:18
01.03.2015
01.03.2015

Jozka
-> Bukaj: Tak si vytvoř naražeč čepu - k vidění například na tancích řady T-54/55..

22:54:55
01.03.2015
01.03.2015

Bukaj
-> Pavel P.. 01.03.15 22:50:42: Cvaká to pouze tehdy, když máš vymletou díru v omezovači nebo pantu do oválného tvaru. Pokud je pant i tyčka omezovače v pořádku a dáš novej čep, tak nic necvaká
Jinak tyto čepy mám na 130L, ale oproti původním mají nevýhodu, že mi stále postupně povylézají a každý rok čep musím doklepnout u řidičových dveří...

Jinak tyto čepy mám na 130L, ale oproti původním mají nevýhodu, že mi stále postupně povylézají a každý rok čep musím doklepnout u řidičových dveří...
22:50:42
01.03.2015
01.03.2015

Pavel P..
a já taky doplnim že to je lepší než origo ale stejně to cvaká... nejlepší je "závlačka" ze starý svinovací Motex pásky, pasuje naprosto přesně a omezovač pak nemlátí při otvírání dveří. 

22:48:20
01.03.2015
01.03.2015

Bukaj
-> Plisek: Ještě doplním, že Favorit, ale lze použít i na 742 - díra v omezovači je stejného průměru

22:17:16
01.03.2015
01.03.2015

Plisek
-> Tomaso435: díky moc
22:06:36
01.03.2015
01.03.2015

Tomaso435
-> Plisek: čep omezovače dveří
22:05:20
01.03.2015
01.03.2015

Plisek
prosím o určení tohoto dílu děkuji
18:13:07
28.02.2015
28.02.2015

Lubes - zrušená registrace
-> Jozka: díky moc
18:06:52
28.02.2015
28.02.2015

Jozka
-> Lubes: Tatra 603..
18:05:11
28.02.2015
28.02.2015

Lubes - zrušená registrace
detail
18:03:21
28.02.2015
28.02.2015

Lubes - zrušená registrace
Viete niekto poradiť z čoho to môže byť ?
21:01:33
26.02.2015
26.02.2015

xerox422
-> Tony Outland: Podla tohto skoda-katalog.eu/ekatalog
-105-120/.../vyrobni-cisla mozeš zužit moznosti o LS. Ak teda je naozaj z 79-ho.
20:53:45
26.02.2015
26.02.2015

Tony Outland
Tahle je podle zbytku zelené barvy na slepici škoda 120LS rok 84
20:52:21
26.02.2015
26.02.2015

Tony Outland
-> Bukaj: jde mi o to že jsem teď dotahl palici ze 79roku a nevím zda je to 105 / 120 / LS
20:13:52
26.02.2015
26.02.2015

Bukaj
-> Tony Outland: Nejsem si jist, ale čísla na odlitku jsou jednak rok výroby a druhak myslím, že to číslo, co máš na mysli je číslo odlitku a ze stejných odlitků se opracovávaly různé hlavy, ne? Jen má domněnka ničím nepodložená...
19:25:31
26.02.2015
26.02.2015

Tony Outland
nevíte někdo jak se značili palice motoru 742 jinak než barvou slepice ???
čísla co jsou vyraženy z boku atd ...
čísla co jsou vyraženy z boku atd ...
08:09:21
26.02.2015
26.02.2015

maruz
No právě. Proč by to tam měli? Odkud to vzali? Čím se zvedl výkon o 2kw? Překročením hranic?

07:41:10
26.02.2015
26.02.2015

Gryzly
-> maruz: Když si dáš na elit.cz nebo autokelly vyhledat Š130, tak tam mají taky výkon 45kW
01:08:37
26.02.2015
26.02.2015

Bukaj
-> maruz: I úředník je jenom člověk a chybovati je lidské

23:33:31
25.02.2015
25.02.2015

maruz
Zdravím, snad se trocha trefuji do tématu. Je možné, že byla vyrobena škoda 130L s výkonem 45kw? Co je to za motor? Je to napsáno v TP, dovoz ze zahraničí. U některých prodejců jsem to našel jako typ motoru 45kw v náhradních dílech, ale v nějaké literatuře nikoliv. Díky
06:26:46
25.02.2015
25.02.2015

Petr98
-> CpEaRjHaY-průserář:
-> Bukaj:
Diky. By me zajimalo, kde se to vzalo tam, kde jsem to nasel......
-> Bukaj:
Diky. By me zajimalo, kde se to vzalo tam, kde jsem to nasel......

23:49:24
24.02.2015
24.02.2015

Bukaj
-> Petr98 24.02.15 19:05:44: Tohle je to, co bych měl vyměnit na Feldě...

20:09:52
24.02.2015
24.02.2015

CpEaRjHaY-průserář
-> Petr98: To je snad ložisko vodní pumpy na Favo ( Feldu)

20:03:16
24.02.2015
24.02.2015

Jozka
-> Petr98: Jé, to už jsem někde viděl - ale vůbec netuším, co to je..
Stejně i když jsou ventily značený a balení není zapečetěný, je třeba stejně proměřit dříky na setiny, talířky na mm a pak trochu pracně porovnat s nominálama..
Stejně i když jsou ventily značený a balení není zapečetěný, je třeba stejně proměřit dříky na setiny, talířky na mm a pak trochu pracně porovnat s nominálama..
19:05:44
24.02.2015
24.02.2015

Petr98
A toto? Vic uz otravovat nebudu
-> Jozka: diky. Hodne z nich na sobe nic nema 
-> Jozka: diky. Hodne z nich na sobe nic nema 
19:02:33
24.02.2015
24.02.2015

Jozka
-> Petr98: Když škodovky, tak prostřední má zámky typický pro 742 a levej embéčkovej. Pokud bys měl krabičky - obaly, tak je na nich takový dost šílený číslo, ze kterýho se ale dá vypreparovat katalogový označení.
18:52:16
24.02.2015
24.02.2015

Petr98
Dík kluci, snad to někdy vybalím a poměřím.
18:50:04
24.02.2015
24.02.2015

stepan
-> Petr98: No to dost těžko, vzhledem k tomu, že ventily na všechny auta jsou vzhledově dost podobný.
18:49:42
24.02.2015
24.02.2015

m8rinek
-> Petr98: To moc nejde...
18:48:56
24.02.2015
24.02.2015

Pavel P..
-> Petr98: ten uplně vpravo je tušim pro Spartak, Oct, fel. a podobný hajtry.
18:42:41
24.02.2015
24.02.2015

Petr98
-> stepan: ja myslel, ze to jde poznat dle tech koncu. Jako typ auta.
18:33:16
24.02.2015
24.02.2015

stepan
-> Petr98: Průměry dříků a talířků? Takhle z fotky se to pozná těžko.
18:25:45
24.02.2015
24.02.2015

Petr98
Co je co prosim?
14:19:05
24.02.2015
24.02.2015

Fávo forever
-> Jozka: Děkuji 

00:27:35
24.02.2015
24.02.2015

Jozka
-> Fávo forever 23.02.15 18:38:34: Úplně echt origo prvomodelovej rozdělovač je ale takovejhe - pokud si potrpíš na detaily..
aukro.cz/rozdelovac-zrejm e-skoda-1000mb-11-x-foto-i 5094990814.html

aukro.cz/rozdelovac-zrejm e-skoda-1000mb-11-x-foto-i 5094990814.html
22:24:47
23.02.2015
23.02.2015

cuker
motor je Fiat 850 a podla zvodov, špecial
22:11:39
23.02.2015
23.02.2015

Zeke-ten šestý
-> Bukaj: díky :)
22:10:10
23.02.2015
23.02.2015

Bukaj
-> Zeke-ten šestý 23.02.15 21:11:29: Táhla ruční brzdy, ale k čemu? Tuším, že by to mohlo být na vozík k Terra (VARI) systému...
...něco podobnýho bylo myslim i na Maluchovi, nebo na Dacii, ale asi větší...
...něco podobnýho bylo myslim i na Maluchovi, nebo na Dacii, ale asi větší...
21:22:57
23.02.2015
23.02.2015

Kocvin
-> aceboss: Ten motor je taky Fiat.. 124 to není tak možná 127.. Jestli je to ze stejné "várky", tak je možné, že ta hlava a svody patří k tomu
e. Jak se tak dívám, tak ty svody jsou na motor vzadu.. Takže možná 850 nebo něco podobného..

e. Jak se tak dívám, tak ty svody jsou na motor vzadu.. Takže možná 850 nebo něco podobného..
21:16:21
23.02.2015
23.02.2015

Zeke-ten šestý
-> havlik: tyhle by se asi nepřervaly to je fakt
21:15:11
23.02.2015
23.02.2015

darklord
-> aceboss: na to mmotore a prevodovke by som hladal stitok s cislami ked uz nic ine...
21:14:48
23.02.2015
23.02.2015

havlik
-> Zeke-ten šestý: šnurky k zadnímu platu
21:14:07
23.02.2015
23.02.2015

aceboss
6) Sedáky/čky
Osobně jsem věci neviděl. Hlava má nápis Fiat
To je tak asi vše.
Díky za pomoc.
Osobně jsem věci neviděl. Hlava má nápis Fiat
To je tak asi vše.Díky za pomoc.
21:11:29
23.02.2015
23.02.2015

Zeke-ten šestý
Nějak nevím

