-> su.tech – nezodpovědný hajzlík: A všiml sis i dalších rozdílů mezi disky z 90. let a původní výrobou? (tvar a výška rantlíku - žlábku pro závaží, hlubší prolis v boku ráfku,...)
Tak než se do toho pusítm, zkusím ještě sehnat 4 kus ve foréze. Šedý je naprostý origo disk - z pod plniče leze žlutý základ jak bývaly kdysi. Černé jsou foréza + už jsou jen bodově svařené. Šedý má ještě postaru nýtování.
Tak než se do toho pusítm, zkusím ještě sehnat 4 kus ve foréze. Šedý je naprostý origo disk - z pod plniče leze žlutý základ jak bývaly kdysi. Černé jsou foréza + už jsou jen bodově svařené. Šedý má ještě postaru nýtování.
-> Eidy: Zkusím to probrat s lakýrníkem. Je fakt, že nutně to při mém stylu užití potřebovat ten zinek nebude. Jde mi spíš o to, mít rovná neokopaná kola v + - origo barvě na origo rozměru pneumatik. Ježdění občasné spíše letní. A stání v garáži.
-> su.tech – nezodpovědný hajzlík: To zase tolik vážit nebude. A nemůže to být současně i tak trochu jedno? A s tou barvou na forézu netuším. Nemám žádnou zkušenost. Pokud to bude dobře držet, tak asi proč ne,
-> su.tech – nezodpovědný hajzlík: Zinek galvanický nebo žárový? Galvaniku nedoporučuju, protože kyselina zůstane ve spoji mezi středem a ráfkem a bude to hnít. Kdybych si s tím chtěl opravdu hrát tak asi písek, zamáznou spoje hliníkovým tmelem a pak barvu. Jestli mokrou nebo práškovou už tolik nezáleží. Ale mokrá je podle mě lepší. Základ je samozřejmostí.
koupil jsem 4 nové disky na 120. Cílem je nechat moji origo sadu na OR34 a udělat si origo sadu na normální ježdění. Předci jen OR34 už jsou trochu po létech mimo hru.
Mám 4 nové disky v kataforéze a hledám zkušenosti a názory na následující otázky:
1 - lak nebo komax?
2 - sundat kataforézu, nechat zinkovat a pak lakovat?