Kaleny stabilizator 20mm

prohledat
304 příspěvků (zobrazeno 51 až 100) od 17.02.2014 do 15.06.2023, založil/a TTomas
řadit dle data
16:32:16
03.04.2020
Petr Urban
-> MISCHO: Buď zepředu rotor a držák přes prsa jak dělám 7 let a nebo taky ten co sem si vzal za příklad u tebe a Darabose, upravil si a dělám na své duralové řemenice jrn v trochu pozměněné formě. Takže ten druhý systém pochází z Vaší strany a děkuji za inspiraci. 4
16:28:03
03.04.2020
stepan
-> Petr Urban: -> Vrba: Nechcete se radši sejít a dát si do držky?
16:26:46
03.04.2020
MISCHO
-> Petr Urban: tvoj snimaci system ?? Mozem vediet o akom type hovoris ?
16:20:55
03.04.2020
Petr Urban
-> Čokin: lež, podvod, nekvalitní práce za horentní sumy, mé pomluvy, fabulace, vymýšlení. Vše byznys hnúj jenn kvůli tomu že tomu chudáci lidi nerozumí a jsou natolik většinou slušní, že se to snaží vyřešit po svém, např. už min. 4 lidi koupilo moje řemenice a snímací systémy k vašim zapalováním aniž by Vás chtěli kontaktovat.



Jakmile někdo začne zasahovat do vnitřností naladěného funkčního motoru bez jakýchkoliv svolení a doptání se původního stavitele, okamžitě jde veškerá zodpovědnost na jeho hlavu! Takto to ale v motorsportu chodí odjakživa. Vy jste zodpovědní už dávno! A pokud se Vám tam něco nelíbilo, měli jste přece vše opravit po svém... To jste jako vědomě nechali a vrátili do motoru věci co se Vám nelíbily... Hovnajs, jen tomu vůbec nerozumíte a tlacháte, pomlouváte když je Vaše odpovědnost a Vaše reklama všude na voze a v zázemí týmy, takže výsledky techniky jsou jen Vaše. Ty kované ventily za 1500 kus jsou od jedné z nejlepších firem na ventily na světě a používají se i v formulích, světovém motorsportu atd. To že se Vám to potkalo a vy opět trapně hledáte chyby u ostatních je pouze zase Vaše práce a Vaše výsledky. Kde je jediný kloudný motor s výkonem, kde je jediný co něco dobrého zajíždí, kde je jediný dobrý graf a realita?
15:56:59
03.04.2020
minno
Prosím nešíriť nenávisť, urážky, podkopávanie nôh a hnev. Akoby nestačilo, že tých bludov je už plný internet...
15:55:57
03.04.2020
Čokin
-> Petr Urban: Jen si dovolím podotknout, že ten motor padl na tom Vašem zakázkovém ventilů, zůstala tam cela původní hlava což se ukázalo jako chyba.



Nyní už ano, přebíráme zodpovědnost za celek a uvidíme časem jestli si budeme sypat popel na hlavu, nebo se posuneme dál.



Jedinou věc asi nepochopím, když jsi taková špička na motory a jedeš tu první ligu, proč Ti leží v žaludku, takový tuningáři za které nás považuješ a všude to o nás roznášíš?



Jestli to ještě není trochu jinak.....
14:43:08
03.04.2020
Petr Urban
-> Vrba: Lžeš a vymýšlíš si, urážky ubohé bez faktů. Je to hnus. Jediný výkonný výherní motor nemáš... Já mám desítky výkresů, výrobků, zakázkových ventilů, voditek, misek z kovaného duralu, titanu, výkresy a výroba vložek, řemenic atd. Počítám si mrak věcí, průřezy délky na sani, výfuku vůči dalším věcem, testuji to za draho na brzdě, absolutně falešně fabuluješ o něčem co nemůžeš ani tušit. Moje zápalka jezdí 50 závodních aut bez vynechání a bez kurveni motorů jak se děje nadále s tvými věcmi. Kde máš graf jediného svého motoru co vyhrál... Rozdelal si jediný poradny motor u Hrachovce co si v životě viděl a nechápal si ani páčku a trapně pomlouval renomovaného motoráře.

5 motorů mi vyhrálo nejvyšší soutěže ČR rally, vrchy,... 3x sobě motor bez repase u Frei vyhrál MČHR... Tvůj výsledek je potkaný Hrachovcův motor. Předlož výsledek či graf ty ulhaný výmyslo.
upraveno 1x, naposled 03.04.2020 15:05:35
14:39:11
03.04.2020
znovuzrozenýSaky
-> Tuner#2 - zrušená registrace 03.04.20 14:07:58: ja asi neumím číst.. ale ted vazne..Co tam našel za poklad?

Píše že měl prasklou vložku vytahane rozvody a jete ojnicni saly a zkroucenou hlavu o 0.2mm pak tam je vidět na fotce nějakej sajrajt a píše, že musí vyčistit okruh protože v tom je bordel..



Ještě něco jsem přehlédl? Pak jsem jeste četl dal jak jsi mu radil jak zajizdet a jakej poměr fridexu, pak jsi se opravil že vlastně 1ku3 mělo být 1ku2ma.. A nakonci stavíme barák nebo kupujeme být.. to už asi nesouvisí s motorem..
14:17:35
03.04.2020
MISCHO
Po precitani dalsich lahodnych prispevkov General major of virt ma napada len jedno .

Kaiser a Lábus 22 Jste Slabší Máte Padáka 2003
14:07:58
03.04.2020
Tuner#2 - zrušená registrace
-> znovuzrozenýSaky 03.04.20 13:57:57: žádný nebude, jaký problém s co našel Martin v motoru je v odkazu. Ale ne všem musíš vracet peníze po 10ti letech, ani já ty původní naboje vracet nechtěl. 4
13:59:04
03.04.2020
znovuzrozenýSaky
-> Tuner#2 - zrušená registrace 03.04.20 13:28:24: kupoval jsi rovnou dvě sady kroužku.. to je dobře oni odchazej2
13:57:57
03.04.2020
znovuzrozenýSaky
-> Tuner#2 - zrušená registrace 03.04.20 13:28:24: je jedno co napíšu ty mě mile rad opravis a doplnis.. Tak si počkám na tvůj vycuc a třeba mi odpovís na to co jsem se ptal..
13:54:28
03.04.2020
Čokin
-> Tuner#2: Ja si dovolím ještě jednu poznámku, k těm informacím z první ruky a že z jednoho videa má motor tolik koní a z jiného míň.

Tomu asi nerozumím, z první ruky by znamenalo přímo od jezdce, já mu dělám mechanika a jsem ten první, který se po RZ ptá na stav a problémy. Pokud má motor min. koní tak, že to někteří odborníci poznají okem dle videa, měl by být jezdec a ten kdo za to dal ty peníze ten první, kdo řekne nejedeto..... já mám informaci stejné / lepší kultura a projev.



Takže asi kolem té první ruky nebyl, tak adrenalinový průjezd, tudíž to nejede a jedna bába povidala......
13:28:24
03.04.2020
Tuner#2 - zrušená registrace
-> znovuzrozenýSaky 03.04.20 12:53:43: podíval jsi se vůbec na ten odkaz/kartu nebo pořád budeš psát z cesty? Jinak nedávno jsem kupoval novou pístní sadu s vložkama na 130tku a dvě sady kroužků. Neboj, vím jak to vypadá a kupodivu jsem za to dal i nějaké ty koruny...
13:09:02
03.04.2020
znovuzrozenýSaky
-> Vrba 03.04.20 13:04:16: ono nejlepší je nedělat nic pak nic nezkazís...ale taky se nikam neposunes.. A to, že kdysi někdo něco dělal blbě a posunul se dal je ten vývoj.. ale tady dostaneš za uši že jsi to tenkrát dělal blbě..
13:04:16
03.04.2020
Vrba
-> Matthes, záškodník z TechWebu: vidis, a to je presne to,jak jsem tady obhajoval Sakyho. Ten sam pripad. Snazis se,neco delas v nejlepsi vire a snazis se to delat i tak,aby cena nebyla pro koncaka moc vysoka, zvazujes co tam jeste dat a co uz ne ,aby nevystrelila cena nahoru. A pak se dozvis zes to za tu nizkou cenu neudelal v kvalite podle norem NASA. A hned ses kokot a mel bys vracet penize atd. Me to prijde hodne prestrelene , a zbytek uz zname,nema cenu opakovat.
12:53:43
03.04.2020
znovuzrozenýSaky
-> Tuner#2 - zrušená registrace 03.04.20 12:47:40: píšu pokud popraskali krouzky.. Ty z toho uděláš vlozku.. za mě vložka je to valcovy co vypadá jak trubka od komína a kroužek je takový to titerný co vypadá jako naramek.. to jenom aby jsme si rozumneli.. 3



No a já ten motor postavil včetně rozdelovace včetně sani karburatoru a pak jsem ho hotové odladil dle lambdy atd? A nebo jsem jen dodal polotovar motorů bez nastaveni a zbytek dodal.nekdo jinej? Nehledej v tom zase nějakou výmluvu jen se ptám.. nepamatuju si všechny motory ...
upraveno 1x, naposled 03.04.2020 12:56:58
12:47:40
03.04.2020
Tuner#2 - zrušená registrace
-> znovuzrozenýSaky 03.04.20 12:36:05: ten motor jsi celý skládal Ty pokud si dobře pamatuju... A ten motor neměl mimo jiné prasklou vložku a ne kroužky. Ty fakt neumíš ani číst? 9
12:42:33
03.04.2020
znovuzrozenýSaky
-> Jarda - zrušená registrace 03.04.20 12:34:27: ja ty kanalky po soustruzeni taky profukuju a když to skládám tak to projizdim skrz.. to by.mel.delat asi každý když to skládá.. No ale neresme to já jsem ten kokot co dělal všechno blbe3
12:36:05
03.04.2020
znovuzrozenýSaky
-> Tuner#2 - zrušená registrace 03.04.20 12:23:01: o prazdninach jsem koupil noveho focuse 150ti konovej diesel, motor kterej uz pár let jezdí.. (Myslím tím v jiném modelu fordu) motor odešel po 3500km v Chorvatsku na dalnici.. já dokážu skurvit úplně vsechno..

I motor kterej jsem nestavel jen jsem do něj dodal kliku.. Mám Tady totiž takovej woodu motorek a hraju si s ním na piskovisti3 a pak všechny motory v okolí odejdou..

Kdybys rozumnel motorům tak víš že motor se dá skurvit daleko rychleji, pokud ten motor někdo skládal tak ty pisty zkontroloval a pokud popraskali kroužky po 9000km tak to asi nebylo tím že už meli něco najeto.. ale já ten motor neviděl ničemu nerozumím jen hloupé zvanim
upraveno 1x, naposled 03.04.2020 12:39:28
12:34:27
03.04.2020
Jarda - zrušená registrace
a to budde radi, ze neresite lada 5q, tam pry 4q byly dobre... ale 5q klidne fungl novej za 20 litru stoji za hovno, hlavne ty vyrobene na UA huci, ja mam ted ze 6 ks 3 funkcni (jedna mela 35tis.km a uz lozisko na mrkvi, obcas vydava podivne zvuky, druha 65tis. - tam jsem meni jen gufera, stejne to tece, piska ale obe dobre radi, kvalty nevypadavaji a nehuci, jen piskaji a ta posledni slozena ta radi, kvalty nevypadavaji, ale huci tak, ze ani to piskani neni slyset :)

-> znovuzrozenýSaky 03.04.20 12:23:59: tak jasne, ze jsem to kontroloval, ale profouknul jsem to a nevylitla, az tim dratkem, mohl to byt pruser... mozna jsem to tu tenkrat psal, aby si to ostatni kontrolovali, Tebe me ani nenapadlo s tim otravovat4
upraveno 2x, naposled 03.04.2020 12:38:35
12:23:59
03.04.2020
znovuzrozenýSaky
-> Jarda - zrušená registrace 03.04.20 11:45:28: jestli byla šponka v kanálu mě mrzí nicméně předpokládám že ten kdo to skládá to zkontroluje.. jestli tam spadla mne při soustruzeni nebo potom jak se to někde válelo a neboo ji tam vložil zaskodnik k tomu se už dnes nemůžu vyjádřit to bylo ještě v době kdy nebylo ISO 12345678 ,dnes už má samozřejmě každá šponka vlastní QRkod je o ní záznam od prvního atomu až do podrobneho protokolu od teplot vlhkosti v celém jejím životě, včetně otisků prstů a GPS souřadnice jejího pohybu.. to vše samozřejmě dokážu dohledat3
12:23:01
03.04.2020
Tuner#2 - zrušená registrace
-> znovuzrozenýSaky 03.04.20 12:11:58: debatu o motorech tady začal Petr s Vrbou. Tobě v kontextu příspěků fakt unikají fakta a návaznost... Už se pomalu nedivím pohádkám vedle.



O max. nájezdu do 80tkm jsi tady každého přesvědčoval ty... To že je to blbost už na straně nákupu z vrakárny je každému jasné. Víc nemám co dodat, pouze jsem dal odkaz na to jak dopadl motor po 9tkm, kde ten názor napsal jeho majitel Martin a ne já...
upraveno 5x, naposled 03.04.2020 12:24:15
12:20:44
03.04.2020
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Vrba 03.04.20 12:12:21: dokazovat jsi si musel něco zřejmě Ty v tématu u nábojků a ostatně i v komentáři tady u stabilizátorů, kde ani jedna práce není tak jak by měla být. Pokud máš k takovému přístupu blízku, tak prosím, ale nekomentuj to, že to je dobře... Není...



Stejně tak jsem se tady musel zastat Petra, protože ona sice pravda bývá většinou někde v polovině, ale tady ta výrazně větší polovina je na straně Petra a jeho práce a výsledky aut to jen dokazují.
upraveno 1x, naposled 03.04.2020 12:25:29
12:19:14
03.04.2020
Matthes, záškodník z TechWebu
-> darklord: Jo no, když chceš poskládat jednu převodovku, to abys kuchnul klidně 3 nebo 5 jinejch. Tragedie. Hora utopenýho času, pak to dáš na motor co trochu jede, převodovka si nesedne 100% a majitel je nasranej, že ti dal X tisíc a ono to prostě neni jako nový auto. Přitom víš, že jsi tomu dal vše co šlo.

Jsem rád, že jsem se na to vysral tehdá...
12:14:04
03.04.2020
darklord
-> Matthes, záškodník z TechWebu 03.04.20 12:03:58: 47 takych prevodoviek som nahadzal do smelcu potom este za vagon 3
12:12:21
03.04.2020
Vrba
-> Tuner#2: spis jeden z mala tech,co si potrebuji porad neco dokazovat (nejajy komplex)? Praci co delam jsem nikdy nikomu nenutil, ani jsem cizi praci neshazoval, ba naopak jsem posilal lidi za nekym jjnym,pokud jsem si nebyl jisty..i za Petrem. Lidi co se na nas obraci k tomu asi maji svoje duvody a ne na zaklade negativni osvety,kterou tady predvadi urbi. A casto se k nam i vraci,coz je pro mne jasna zprava ze to delame dobre a mame timto smerem pokracovat. Komu se to nezda,muze jit jinam. Za svoji praci nesu plnou zodpovednost,po vsech strankach.
12:11:58
03.04.2020
znovuzrozenýSaky
-> Tuner#2 - zrušená registrace 03.04.20 11:35:43: ty asi od té doby co jsem se tady objevil asi nemůžeš ani usnout vid? Že tahas opět co bylo před 10ti lety.. A třeba motory u stabilizatoru..



Upřímně mysli si o tom co chceš jestli měli 80 nebo 800 pokud vím tak tys ode mne žádnej motor ani kliku nastesti neměl ne? Vždycky jsem říkal že ty motory jsou jete ..kupoval jsem je kolem 4az6000kc bylo to v době kdy ty fabie byly dost mladé.. ono pokud vidíš motor na hromadě tak těžko poznáš jestli má 10 nebo 100 nebo milion najeto.. můžeš to posoudit tak max podle toho jak to vypadá pod vikem a hlavně nebyly! Já vím, že ty bys došel na srotak rozebral jim tam motor odnesl ho na expertizu a až podle odborného závěru minimálně třech odborníků by jsi ho koupil.. 3

Tu kliku jsem obrobil udělal ložisko pro mrkev a nechal vyvazit a ty pisty tak jak byly jsem s vlozkama vyndal a poslal dal jako set.. některé motory jsem celé vyhodil protože dostali třeba ránu a klika házela použila se třeba jen hlava..

Kolik to tenkrát stalo a kolik to stálo jinde a kdo jinej to nabízel víš samozřejmě nejlíp.. ano všechny sem ojebal jak jinak..to byl můj styl..
12:03:58
03.04.2020
Matthes, záškodník z TechWebu
Ohledne prevodovek:

1) Uvedomte si, ze skodovacka prevodovka je z vyroby velmi chatrna a ne uplne dobre resena. 5q vzniknul jenom tak, ze pridali dalsi kolecko do staryho 4q. Tyhle prevodovky byly urceny pro motory do 50 kW.

2) Dneska uz nejdou sehnat vsechny dily novy. Tim padem se to musi skladat z odjetejch prevodovek, ktery maj neco za sebou a vybrat z toho ty nejlepsi dily, ktery jdou pouzit. Maximalne lze vymenit loziska a synchrony, vyjimecne par kolecek.

3) Tim, ze se pouzivaj pouzite stale prevody a jine dily, nelze 100% pouzivat postupy jako v 80. letech ve vyrobe a plno veci se musi delat na pocit.



Par prevodovek jsem poskladal, a u zadne nedoslo k havarii vlivem spatne prace, ovsem vsechny jezdily max. s motorem z favorita. Jedna teda jezdila na 1,4 fabii a tu podedil havlik (nevim, jestli jeste ted nekde jezdi). Jedina, ktera odesla byla v mym aute, kdy jsem jel s cukajicim motorem (136), kdy se pricpal karbec a bud to chcipalo nebo jelo na plnej plyn. Tyhle velky razy ta prevodovka nevydrzela.



Vim, ze Vrba prevodovky skladal s nejlepsim vedomim a svedomim, ale nemuzete cekat, ze date prevodovku (poskladanou dle tech 3 bodu nahore) do auta, co ma alespon 60-70 kW a vice a bude to fungovat vzdy na 100 %, idealne v zavodnim nasazeni. Ty prevodovky na to uz z vyroby proste nemaj. Skodovka neni M5.



Jednou po me nekdo (tusim darklord?) chtel poskladat suchou 5q 4,22. Kdyz jsem rozebral tu prevodovku, kterou mi dal jako zdroj dilu, tak jsem se zhrozil a radsi to cely hodil do smelcu, protoze to nemelo cenu. Kdo si tohle sam nezkusil, tak proste nepochopi.
upraveno 1x, naposled 03.04.2020 12:05:17
12:02:17
03.04.2020
Tuner#2 - zrušená registrace
Přesunul bych to tady od jistého momentu do hádek, už to dávno není o stabilizátorech, ale štvou mě pochvalné řeči a zlehčování něčeho, kde je evidentně provedení takové, jaké by být nemělo!!!



Ale asi jsem tady s Petrem jedem z mála perfekcionalistů…
11:58:59
03.04.2020
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Vrba 03.04.20 11:51:42: dokážu hodnotit, protože se v tom pohybuju přes 20let, mám řadu přátel a ty informace mám z první ruky. To není žádný internet a videa... A co se týče "korunky", tak ne nejsem na korunku, dobrou práci umím a rád zaplatím. Navíc já nic 10ti letého vracet nechtěl, dokonce jsem byl ZÁSADNĚ proti, ale to bys to musel přečíst celé a ne jen to co chceš a co se hodí do krámu...
upraveno 3x, naposled 03.04.2020 12:00:46
11:53:37
03.04.2020
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Jarda - zrušená registrace 03.04.20 11:45:28: Jasné, navíc u motorů je to hodně ošemetné a pokazit se může lecos o tom žádná v některých případech si za to může i uživatel sám. 4
11:51:42
03.04.2020
Vrba
-> Tuner#2: Zvlastni,jak ty vzdycky umis vsecko zhodnotit ,prestoze o tom vis minimum informaci a jedes z drbů nebo videjí. Znovu opakuji,kdyby nekdo nebyl spokojen, prvni kdo by o tom mel vedet je nekdo z naseho teamu. Nejaky spekulace tady na internetu od lidi,co nemaji nic lepsiho na praci pro mne nejsou relevantni. A co se tyce cenotvorby, nejaky takovy poznamky od pana korunky,co si vyreklamuje vyrobek po 10ti letech uzivani jsou pro mne spise usmevne,...ja bych chtel videt Tebe, jak bys to delal. Bud by ses z toho zblaznil,protoze bys to nevzvadl uridit a nebo bys to po mesici zavrel,protoze bys byl na mizine. S takovym uvazovanim,ktere predvadis.
11:45:28
03.04.2020
Jarda - zrušená registrace
-> Tuner#2 - zrušená registrace 03.04.20 11:35:43: ono asi jak co... co jsem bral od Sakyho sadu do MTX, tak tam byl stav perfektni (mam na tom 65tis.km ted), tam bych 80tis.km veril, ale mam jeste jednu doma, nezdala se mi, tak mi Saky dal tenkŕat slevu tusim 2tis.kc, ze uz mam posledni moznost, ze uz to delat nebude, vlozky jsou hrozne, jeden stirak prasklej, pisty snad OK, takze vlozky a krouzky dat a snad to bude OK

Jo u te kliky, co mam v MTX, jeste, ze jsem projel kanalky dratkem, byla tam spona, kvuli ktere by se to urcite pridrelo.

Neni to nic proti Sakymu, jen pisu jak to bylo a jsem rad, ze ty dily od neho mam...
upraveno 1x, naposled 03.04.2020 11:47:09
11:35:43
03.04.2020
Tuner#2 - zrušená registrace
-> znovuzrozenýSaky: ty tady máš tak co psát...



Ty Tvoje pohádky o Fábiích s maximálně 80tkm jsou téměř virtí legendou. Bohužel praxe pokulhávala a to Martin byl jen jeden, který se to nebál napsat veřejně: skoda-virt.cz/cz/.../2674 -mates-s136-1-4?gotopost=3 ...



Ale raději nerýpat do vosího hnízda, stejně to tu zabiješ 9ti stránkama pohádek jak to není možné



5
11:29:53
03.04.2020
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Vrba: Petr se mě zastal jako jeden z mála u nábojků, já to musím udělat tady...



V tom co píše tady -> Petr Urban 03.04.20 09:55:01: má z velké části pravdu.



- s vynechávám zapalování měl problém Martin (červené eMko), několikrát mě o tom říkal na Běšinech.

- řešení zápalka, držáku, rotoru opravdu není šťastné a proto třeba já šel jinou cestou

- převodovky tak půl na půl co mám infa od známých. Eidy třeba skopojen, ale když jsem slyšel cenu za poslední, tak se mě protočily panenky

- počínání Hrachovce a to jak to auto jede lze odpozorovat i z FB a videí



Oproti tomu Petrovo auta vyhrávají sprinty a jeho motor má pokud se nepletu 2 x titul mistra ČRHA... Myslím si, že na někoho kdo nedělá vlastní vývoj (což je blbost, kterou kdybych mohl zveřejnit některé fotky lehce vyvrátím) hodně slušné.
upraveno 1x, naposled 03.04.2020 11:32:53
11:29:05
03.04.2020
lubor
Objevil jsem tady to vlákno náhodou a nechci se tady moc zapojovat do plané diskuze. Nicméně musím naprosto vyvrátit (min. sám za sebe) jakékoliv negativní stanoviska na práci Martina Vrbeckého.

Sám mi pomohl vyřešit velice zapeklitý problém s 5st.převodovkou do 4.st. obalu (ing.Liška), který hrozil při testování doslova havárií vozu. Byla to experimentální úprava a dost drahá stavba, a bez jeho pomoci bych to s ing.Liškou velmi těžko řešil tak,aby si chybně sestavenou převodovku odebral a peníze vrátil (což se nakonec stalo). Převodovky od M.Vrbeckého mám již 2, a 1 jezdí naprosto bez chyby v autě.

El. zapalování funguje také jak by mělo (a budu časem brát ještě další). Jednání s ním bylo vždy korektní a ceny považuji za rozumné (a to mám opravdu s čím porovnávat za ta léta,kdy jsem obvandroval s požadavky na stavbu motorů a převodovek doslova celou ČR). Vzhledem k jeho časovému vytížení a plné dílně není ani myslitelné,aby se choval tak jak tady p.Urban popisuje.



No nicméně Martin Vrbecký bude asi vědět o koho se v mé osobě jedná (prosím o diskrétnost), a i když mám zato, že si dělá reklamu především svou prací on sám (a netřeba mu tady dělat jakékoliv PR) tak zde dávám sám za sebe na jeho práci palec nahoru (a nejen práci, ale i přístup a profesionalitu při řešení problémů a konzultaci).

A na závěr mu rovněž přeji ať se mu daří. A to je ode mne vše.
upraveno 1x, naposled 03.04.2020 11:31:18
11:12:39
03.04.2020
U-Geen
-> znovuzrozenýSaky: zamceny uz to neni, ceka se na nabidku od T#2
11:01:52
03.04.2020
Vrba
-> Petr Urban: kdyby jsi nekdy delal vyvoj cehokoliv,tak bys zazil i to,ze ne vse funguje napoprve dokonale. Bohuzel jsi o tyto zkusenosti ochuzen,nebot obslehnout hotovy vyrobek je jednodussi a pak to muzes i prodavat za cenu dumpingu,hlavne teda kdyz jeste v tvem pripade to cele dotuji tvoji rodice. Pak tu muzes mudrovat na virtu,delat haura po precteni strojnickych tabulek,zesmesnovat neci praci a zhazovat kvalitu necich vyrobku. Uvedom si ale ze temto lidem se nevyrovnavas,nebot tys nikdy nic nevymyslel,jen jedes kopirku a svoje pozlatko v podobe radoby specialnich dilu a hromady mudrovani kolem vseho,cimz se snazis v kazdem vzbudit pocit,ze tomu rozumis. Bohuzel, Peto, teorie neni vse.
10:56:17
03.04.2020
vhml
-> znovuzrozenýSaky 03.04.20 10:50:01: bejvala. Nabojky byla novinka, ale tahle hadka tri sousedu z jedny vesnice na tema reklamaci, pomluv a zamcenych jednotek je tu asi popaty stejna.
upraveno 1x, naposled 03.04.2020 10:57:15
10:54:13
03.04.2020
Vrba
-> znovuzrozenýSaky:
10:50:01
03.04.2020
znovuzrozenýSaky
Tady je sranda skoro jako v uzamčeném podvozku3
10:34:11
03.04.2020
Vrba
-> Petr Urban: zajimave ze takovy feedback od lidi nedostavame,prestoze si vzdy nejakou formu zpetne vazby vyzadujem. Asi se budu muset chodit ptat k Tobe jak jsou s nasi praci lide spokojeni. U toho vyvazovani si zamet pred svym. Pisty z kompresoru a klika,co vyskocila z vyvazovacky, ci je to motor Petre? Mrak lidi je co? Mas psat jmenovite. Pomuzu Ti. Koko a jeho prototyp zapalka, kteryjsi pak obslehl,protoze jsi neumel zapojit 6 kabelu a rekmamoval jsi funkcni jednotky u vyrobce jako ze tomu asi neco je,protoze peta to ma urcite spravne a nefunguje to. Zajimave ze potom,co k tobe zminovany prijel resit karburatory ti najednou zaclo zapalovani fungovat ...normalni kopirka,nic jineho jsi nikdy neumel a neumis. Pak si zamykas svoje nastaveni,aby jsme nezjistili ze je to take obslehle od nas,stejne jako rozdelovace a nastaveni motoru obecne. Kdybych ti to kdysi v dobre vire neukazal a nenaucil te to,tak dodneska nevis co s tim mas delat,aby to fungovalo a nemel jsi vylamane pisty. Ze jsi idiot uz vi stale vic lidi,tady ve meste uz jsi lidem z oboru jenom pro smich a jeste se zesmesnujes tady na internetu.
10:33:31
03.04.2020
MISCHO
-> Petr Urban: Peto , ty si sa vazne nepoucil ?? Jediny komu toto skodi si ty ! Ak by bolo vsetko od Martina na picu a ako to popisujes tak je toho mraky . Co by malo za nasledok ze by nemal do coho pichnut v dielni . Martin ma roboty dost podla toho ako casto pridava fotky a videa , nehovoriac o tom aku ma cakaciu dobu . Co poznam ludi zo zrazov ktory maju od martina vi prevodovku alebo zapalko nikto sa nestazoval . Ak by bol taky kokot ako popisujes uz davno by nemal co zrat a nie este robit !! Takze by som zvazil tvoje urazanie inych osob .
09:55:01
03.04.2020
Petr Urban
-> Vrba: veliký chudák. Zapalování co vynechává a vynechávalo i spoustu lidí co jsi neřešil a nevěděl jak. |by někdo mohl vyvážit klikovku s tvojí řemenici s rotorem, buď ji musí ubrosit značný kus nebo jak nedávno u velmi slušného pana Hejtmánka, museli při vyvažování veliký kus housenky dovařit na řemenici aby to vůbec šlo vyvážit, brutální stav. A takto lidem rozvažuješ klikovky normálně, chudáci. Převodovky co nevydrží nic, obviňování Frei skrz kolečka když chyba byla na tvojí straně, kdykoliv MVM někdo dá převodovku po tobě, je to uvnitř jedna velká katastrofa... Lidem lžeš o otřesném stavu co je uvnitř. Na Olomoucku jeden raději nejmenovaný pán co dělá převodovky : Ano Vrbecký známá firma, ani kolečka zatažený na hřídelích. Když sem jel na okruhu za tebou seřízeným autem za 10t. za odpolko co si vytáhl z majitele, tak se nedalo za ním jet, černý dýmec jak z TDI a přes ventilaci auta, která byla vyplá mě stejně tak štípali oči a nemohl sem dýchat, že se prostě nedalo ani jet. Hrachovec měl skvělý motor z kovaných dílů, kovaný ventily atd. a tys ho zvládl za jeden rok celý rozkurvit a zníčit a nepoznáš ani přesazený klínek a tak se ti motor potkal 3 Mrak lidí už si mě stěžovalo, že motor nejede, zapalování nefunguje. Když je tam tvá převodovka a seřizuji auto, jdou z ní strašný zvuky od stálého a některý kvalty jdou většinou velmi blbě řadit, ale za všechnu tu práci mrak peněz.... Tohle přesunou do hádek. Čokin takový nebyl dříve, tvoje nátura je taková a k těm sračkám stahuješ lidi ... Ale spousty zákazníků jsou chudáci tímto. Tvoje urážky jsou velmi ubohé jako ty celý a si vychcaný hajzl odjkaživa.
upraveno 1x, naposled 03.04.2020 10:16:48
06:46:08
03.04.2020
Vrba
-> Petr Urban: Petre Petre.

Add1,Nejak Ti ta placena regresivni metoda nezabira,nebot mira zavisti v Tve zabednene hlave se vyvíjí opacnym smerem,nez jsi chtěl a doufal.

Add2Pokud se chces bavit o tom,kdo koho pomlouva, mel by sis uvedomit ze prave na pomluvach vsech, co neco umi a od koho jsi veskere know-how pokradl, jsi postavil cely svuj "marketing"

Add3Jak jdou dotace mama hotelu a tata dilny, furt sypou?

Add4, Prestan se vyhybat a prijd mi to rict do xichtu, sousede. Za pocitacem general...
06:42:44
03.04.2020
Čokin
-> Petr Urban: Můžeš prosím jmenovat ty konkrétní podvody lidí a tu nekvalitní práci? Prosím jmenovitě z poslední doby......

Už mě ten tvůj styl prezentace / reklamy ala já jsem nejlepší a všichni ostatní to dělají špatně, jsou drazí a podvodníci přestává bavit.



Klidně se s Martinem zastavíme osobně a zazvonime ti na barák pokud chceš nám to říct osobně do očí!
23:17:01
01.04.2020
Petr Urban
-> znovuzrozenýSaky: Jenže dokud lidi nemají rozpoznávací schopnosti a opravdu nemají s daným autem najeto, pak to nevymění za správný, tak prostě nepoznaj že jezdí prd a přesně tak jsem to taky popisoval, prostě jéé všichni to maj, musím to mít taky, abych byl stejně hustej.

-> Tuner#2: Hlavně že Vrbecký podvádí lidi jak může, nekvalitní prací za nestoudný prachy a pomluví všechny a tady bude psát takový bláboly ... Výstavní kus pokryteckého nesoudného mamona.
18:48:10
31.03.2020
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Vrba 31.03.20 18:30:46: Když do toho nehodláš zabředávat, proč to komentuješ? Jinak já naživo nemám problém něco pochválit a naopak nemám problém říct co je v mých očích špatně. Ostatně dva roky jsem dělal porotce v Běšinech a je to fakt nevděčná práce (vytvořilo mě to řadu "kamarádů"). Spousta lidí totiž neumí kritiku ani přijmout natož se nad ní zamyslet... A to jde jen o subjektivní hodnocení, které nota bene má každý jiné...



-> MVM 31.03.20 18:35:20: 4
18:35:20
31.03.2020
MVM
-> Tuner#2 - zrušená registrace 31.03.20 18:19:23: Pokud ty stejky nejíš každý pátek a dáš na jméno podniku - nenenapadne ani pomyslet že by jsi mohl jíst českou krávu.

Stejně tak jako si musíš pohlídat stavbu baráku. A tak je to dnedka se vším. Tak jako ti bude někdo tvrdit že servis autorizak je poctivější než soukromník. Jenže všechno si sam udělat nemůžeš. A neboj, taky jsem mockrát naletěl, stalo me to tisice i při úpravě škodovky, ale to asi k tomu ponaučení patří. Nicméně ty nekvalitní prodejce a upravce dílu radši nekomentuju. A když škodovku vezmu po komponentech jednotlivě, tak u každý položky by se někdo takový našel.Tim víc si vážím poctivých víš že se jich dokážu zastat..4
upraveno 1x, naposled 31.03.2020 18:38:35
Extreme Tyres