skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Prevodovka do felície s 1,9d do 1,3mpi
Loziska jestli se nepletu jsou stejny. Opravdu nejde seridit lanovodem? A auto jede ale spojka klouze nebo jak? Nebo je to az kdyz tomu ,,nalozis,,?
-> noha3: máš recht....tak leda jestli se neliší třeba rozměrově spojkový ložisko....jakože ho máš pořád natlačený na přítlačáku....to si nechával to dieslový nebo si tam dal z původní 1.3ky špajzky?
Pritlačak a lamelu som ani nemenil teraz ked som menil prevodovku. a na tom pritlačaku a lamele som predtym normalne jazdil
tohle se mi stalo po výměně motoru u 1.6mpi....bylo to neutáhlým přítlačákem
určitě si ho utáhl?

Zdravím páni potrebujem poradiť, Vložil som prevdovku s dieslovej felície do 1,3Mpi, Lenže mi šmíka spojka aj ked neviem prečo kedže lamela aj prítlačný je v poriadku lebo som ho prednedávnom menil. Spojka sa nedá nastaviť. Auto potrebujem pripraviť na preteky a neiem čo s tým. teraz je tam lamela aj prítlačný sériový s 1,3ky. Poraďte mi PLS.