Potvrzuji, že Brillantis 2 je pěkná sračka i v 185/70. Ale zas možná proto mě se Škodovkou v poslední době víc baví jezdit.




























www.megamax24.cz/pneu/...
/kama-232-185-75-16--46042
78000951 ja je uvazoval pouzit celorocne, mit neco jineho vpredu a vzadu neni nic moc pro mezinapravovej diferak









kdyz jsem feldu kupoval, tak najednou pribehl, ze tu ma jeste jednu novou gumu, ze ji zbytecne kupoval, tak ted abych k ni sehnal jeste jednu, je to prave tato 175/60 R14, 2x na STK a nikdo si nevsiml, ze jedna je brilantis 2, i policejni kontrola, policistka dlouho vzadu a pritelkyne najednou uz prisla na tu pneu, zaseptal jsem trochu na hlas ticho, tak policistka jeste jednou koukla na vzorek a konstatovala, ze to je jeste OK



























to Ti mam vse nafotit jako dukaz? nebo o co Ti jde?



