Brzdy, uz zase

prohledat
356 příspěvků (zobrazeno 351 až 356) od 29.11.2009 do 13.06.2021, založil/a Doggie4EVER
řadit dle data
21:03:25
29.11.2009
Doggie4EVER
-> vhml, Karel., jarda.u1: si delate prdel 1... neni Fragokov nahodou na Slovensku? 40, kluciii - bratri, stydte se 1

edit: nebyl by nejakej napad jak zjistit, jestli je to opravdu brzdovym valcem?
upraveno 1x, naposled 29.11.2009 21:05:20
21:01:35
29.11.2009
Doggie4EVER
-> Karel.: V podstate doufam, ze jsou prasata ok, pac pred vyndanim predni napravy nebyl problem, navic jak pisu, zadni brzdy brzdi dobre. S tim valcem to myslis vazne? Koupis si valec a pak v podstate hned delas repas?

S tim brzdovym valcem, pred rozebranim predni napravy taky fungoval, ikdyz bych mozna rekl, ze to nebylo az tak fajne. BTW bublinky v nadobce, jako znamka nefunkcnosti se neobjevily...
21:01:11
29.11.2009
vhml
Já měl jednou obráceně gumičky v prasátku z Fragokovu
20:48:50
29.11.2009
Karel.
taky jsem koupil new HBV a musel jsem repasovat gumičky, holt špatný8 takže bych ho určitě zkusil, neřiď se tím co je nový, tak že na 100% funguje4 a zadní prasata víš, že netečou určitě nebo si to myslíš?
20:43:14
29.11.2009
jarda.u1
-> Doggie4EVER: Kamarad kdysi koupil novy brzdovy valec a mel podobny problem.Nakonec jsme zjistili,ze jsou v tom valci namontovane gumicky opacne.
20:38:34
29.11.2009
Doggie4EVER
Kluciii, Rapid nechce brzdit!

Zase mam docela mekky pedal, kdyz vic brzdim, muzu klidne az "na kontrolku" a proste citim, ze je to slabota. Jediny, co jsem presvedceny, ze zadek brzdi normalne, takze nejspis jde jen o jeden okruh. A ted, delal jsem repas predni napravy, takze jsem dal dokupy i brzdice a k rok starym trubkam jsem pridal i novy hadice. Kotouce a desticky novy. Brzdovy valec je rok stary a to samy jsem resil pri jeho vymene. S tim rozdilem, ze tehda jsem ho zapomnel odvzdusnit a tim se nakonec problem i vyresil. Ted uz jsem nezapomnel.

Jak je pravdepodobne, ze by netesnily novy gumicky na novych pistkach? Predpokladam, ze nulova pravdepodobnost by sedela :o).

Jeden servisak me presvedcuje o spatnych gumkach ve valci. Ikdyz je pry novej, mohl dlouho lezet ve skladu a trpet.

Hlavnim problemem je, ze brzdovka neubyva (nebo velmi malo - neznatelne), nikde neni videt ani naznak, ze by nekde trousila (potrubi, kostky, brzdice, hadice, vsechno suchy - jediny, co nevidno je na prasatka, ale predpokladam, ze jsou v poradku - byly).

Vim, ze takhle od stolu se radi spatne, ale zkuste neco nahodit... uz jsem tolikrat odvzdusnoval, ze mi jde z toho hlava kolem a mlada uz mi nechce pomoct.

Diky.
Extreme Tyres