Vynechávání při akceleraci z nízkých otáček

prohledat
161 příspěvků (zobrazeno 151 až 161) od 25.04.2021 do 16.06.2021, založil/a moucan - zrušená registrace
řadit dle data
21:40:11
25.04.2021
moucan - zrušená registrace
-> dragon_cb_cz: Díky za nabídku. No asi se teď už do garáže jentak nedostanu takže kdo ví. Možná i jeden mam když tak přemýšlim, ale nejsem si teď jistej. Vím že jsem nekde v garáži mam tu dobovou sadu na opravu rozdělovače v blistru ale něco mi říká že právě kondík tsm nebyl už.
21:28:58
25.04.2021
dragon_cb_cz
-> moucan: Kondík bych novej asi nějakej našel, ale než ho dohledám, to ho asi budeš mít odjinud dřív... kdyby ne, tak příští víkend jedu "do skladu".
21:25:03
25.04.2021
moucan - zrušená registrace
-> MVM: Ok, no krom kondíku mam snad všechno tak to vyměnim ať je další věc vyloučená. Kondík musim splašit.
21:20:16
25.04.2021
MVM
-> moucan - zrušená registrace 25.04.21 21:08:22: Kdyz píšu všechno tak u kontaktniho přerušovače všechno. Nejlip vsecko znova, kladivka vymontovat z rozdělovače, plošky prohlidnout, stav opalení, odmastit a nastavit odtrh,potom předstih. Odtrh měrkama přímo a nebo neprimo uhel sepnuti kontaktů. Nejlip dat novy kladivka a ihned k tomu novy kondenzátor. A tim se da považovat vse kolem přerušovače za zkontrolovany...
upraveno 1x, naposled 25.04.2021 21:22:56
21:08:22
25.04.2021
moucan - zrušená registrace
-> MVM: Zapalování funguje dle všeho jak má. Chytá studená, teplá na škrt. Chod motoru je pravidelnej bez houpání nebo vynechávání. Jediný co jsem od oživení nekontroloval je odtrh na kladívkách ale že zrovna ten byl měl na tohle vliv?
21:02:44
25.04.2021
MVM
-> moucan: Tak když s jistotou víš čím to nebude, tak stejnou jistotou zjistis cim to naopak je. Taky je potřeba mit naprosto pořádku zapalování a potom řešit směs. Jedna z těch věci to bude.
20:56:42
25.04.2021
moucan - zrušená registrace
-> dragon_cb_cz: Nechci tady šířit kdo repas dělal aby se to tu nestrhlo v lynč a podobně. Nemyslim si že to bude špatně udělaný. Zda to bylo měřený netušim ale jak jsdm psal .. v menší míře mi to dělal i původní karbec. Tady u toho repasovanýho se to projevuje o dost víc a je to sakra otravný. Z toho chcípání jsem to na to škubání jak ty píšes zredukoval tou hladinou paliva ale dál jsem se už nedostal.
20:51:11
25.04.2021
dragon_cb_cz
-> moucan: Kdo ten karb repasoval? Nástřik pumpičky se měřil?

Ale sám jsem zvědavej na odpověď, moje kilo dělá to samý 8 Resp. nechcípe, ale škube tak že si libovolný pasažér stěžuje na bolest krční páteře 8
20:50:29
25.04.2021
moucan - zrušená registrace
-> MVM: Tam problém nebude, dělal mi to i původní karburátor jen né tak znatelně a né tak často. Tenhle repasovanej je na tom ještě hůř momentálně.
20:42:40
25.04.2021
MVM
Vše okolo akcelerační pumpičky. Dávka,cokoliv. I když je to po repasi tak to zkontroluj.
20:35:33
25.04.2021
moucan - zrušená registrace
Tak už nevim co s tim takže jdu prosit o radu sem.
Problém mam následující: Pokud se chci rozjet z nižších otáček a to zejména z dvojky (ale umí to udělat i při rozjezdu na jedničku) a přidám rychlejc plyn tak auto prostě zdechne, zadusí se a musim buď vyšlápnout spojku aby se motor zase chytnul a nebo po chvilce po pár zběsilejch škubnutích vyletí a v otáčkách už jede normálně. Pokud plyn držim tak na čtvrtině tak se motor lehce přidusí ale s mírným škubánim se rozjede. Pokud se motor drží v otáčkách nebo se rozjedu víc pod plynem tak to nedělá.
Nevim už kde hledat. Karburátor je repasovanej, čistej, pístek akcelerační pumpičky je novej. Směs dle svíček dobrá, svíčky nový. Kabely a indukční cívka nový předminulej rok. Vzduchovej filtr je novej.
Trochu pomohlo když jsem snížil hladinu v plovákovce ale nevim jak moc a na jakou úroveň lze až snížit. Je na to nějakej mustr? Nebo napadá někoho na co se zaměřit?
zvětšit Vynechávání při akceleraci z nízkých otáček - obrázek od moucan - zrušená registrace vložen 25.04.2021 20:35:33
Extreme Tyres