Zamyšlení...

prohledat
167 příspěvků (zobrazeno 151 až 167) od 15.11.2016 do 04.01.2023, založil/a Tuner#2 - zrušená registrace
řadit dle data
20:10:18
15.11.2016
Star LC20
-> Nwkt: yo said it best, brother!
20:04:44
15.11.2016
Eidy
-> Nwkt: Nailed it. 4
20:01:46
15.11.2016
Nwkt
-> Eidy: Nedávno jsem viděl takovej hezkej obrázek
zvětšit Zamyšlení... - obrázek od Nwkt vložen 15.11.2016 20:01:46
19:57:59
15.11.2016
Star LC20
-> Tuner#2: jsem rád, že se shodnem, a že to vnímáš taky, doba je taková, a proto si myslím, že vhodným řešením téhle skutečnosti je se obrnit klidem a neplýtvat energií tam, kde to apriori ani nemůže nic, než diskuzní shit, přinést, ač tam třeba vnímáš křivdu apod.

-----

Tohle téma mi nedá nevyzdvihnout ty kladný, pozitivní věci, který zde může člověk vyčíst, nebo si prohlídnout. Například si hodně cením lidí jako Petr S.,Pavel P., Minno, Eidy, Tuner2 (ty), a mnoho dalších, které bych tady delší dobu vypisoval, kteří tady skenovali materiály, napsali spoustu zajímavostí, rad, článků!! atd.,no moře věcí, a tím v mých očích nabyli jakési oblibné hodnoty, takže je podle toho i vnímám, a shodou okolností, ikdyž vlastně celkem logicky, tihle lidi i v reálu jsou v pohodě a dá se s nima dobře, a přátelsky, vyjít.

No a zbytek jsou vysírači a nebo prostě jenom shluk lidí, kteří jsou mi úplně volní, a nijak mě netrápí hovna, kterýma se zabývají v rozličných tématech. Fakt ne.



Prostě je taková divná doba, ale tady na fóru je to fakt zbytečný se nějak čeřit, a demonstrativně mazat karty auta, a mazat články, apod.....nevyřeší se tím nikdy nic. Neříkám nechat si srát na hlavu, ale....s rozumem
19:54:59
15.11.2016
Eidy
-> Tuner#2: Protože mám pocit, že bych se upsal k smrti.

Špínu na tebe nikdo házet nemusí, to zvládáš často sám. Navíc to, že do telefonu ti někdo řekne nějakou cenu a druhýmu to prodá za jinou si přece nijak neodporuje. Možná to není běžný, ale není to vyloučený. Stává se to i mě. Není potřeba se kvůli tomu vztekat jak malý děcko. Vždyť nejde o život ani o tvoje peníze ani nic jinýho. Jen máte každej jinou informaci, ale nevylučují se.

Adamovu reakci na AHC jsem si teda přečetl a nevidím na ní nic špatnýho. Možná to nebylo to co jsi čekal, ale já v tom nevidím nic urážlivýho. Proto mi přijde zbytečný to tady vytahovat.

Možná by bylo snazší si občas přiznat chybu nebo připustit, že to může být i jinak než tvrdíš. Samozřejmě je snazší žít s pocitem, že všichni ostatní jsou kokoti, ale vždycky to tak není. Sebereflexe je úžasná věc. Sice to někdy bolí, ale je zapotřebí ;) Je zbytečný se kvůli tomu nervovat a vyskakovat jak čert z krabičky. Máš široký přehled o spoustě věcí, ale je to naprosto zastíněno tvým nepříjemný vystupováním. Chápu, že lidi co tě neznají osobně si o tobě nemyslí vůbec nic dobrýho. Já jim rozumím.

Proč musíš používat sprostý výrazy? Navíc říkat někomu, že bys mu "jednu pustil" mi od tebe nepřijde ani chytrý ani upřímně reálný. Někdy si říkám, že do tebe rejou schválně, protože je to baví a ty se tak snadno necháš vytočit. Většinou bezdůvodně.

A že jsi smazal kartu? Co od toho očekáváš? Pořád vidím jen pocit ublíženosti. Promiň, ale je to jak ženská, která dělá chudinku, aby se jí lidi všímali.

Od tebe vidím málokdy diskuzi, většinou hádky. Hned startuješ a chytáš se slovíček. Nechci to řešit přes SZ. Když ty to tu řešíš tak veřejně, tak já ti to taky napíšu veřejně.

Kdybys bral věci s nadhledem přiměřeným svým znalostem, měl bys mnohem větší kredit než když se vztekáš.

Toliko asi můj názor.4
19:20:57
15.11.2016
Bedřich - zrušená registrace
-> Tuner#2: Všechno se to otočí proti Tobě, vykašli se na to.Já panu Volnému taky radši budu už jenom vykat.
upraveno 1x, naposled 15.11.2016 19:21:17
19:14:04
15.11.2016
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Eidy 15.11.16 18:49:20: Škoda, že to není moc (prakticky vůbec) k věcem na které jsem poukazoval v základním tématu. Pokud Tě nějaký příspěvek za poslední dobu vadil, tak proč jsi na něj nereagoval - klidně i SZ? Já si nejsem vědom ničeho špatného za poslední měsíce krom této vyhrocené diskuze v dnešním nákupu, kde jsem od začátku věděl, že mám pravdu a nejsem z těch, co na sebe nechají jen tak házet špínu...
18:49:20
15.11.2016
Eidy
-> Nwkt: Jo, evidentně jsi to nepochopil :)



-> Tuner#2: Hele, nebudu se tu moc rozepisovat, páč jsem přesvědčen, že to nemá cenu. Ale fakt mi přijde, že už často vidíš věci i tam, kde nejsou. Kdyby na to existovaly prášky, tak ti je dám k Vánocům. Mrzí mě to, ale kdyby tu byla funkce blokovat příspěvky od členů, tak tebe bych si tam dal, protože to co tady čtu za poslední dobu, to jsou zase perly. Na rovinu říkám, že mě někdy mrzí, že jsme kamarádi.

Už nevím, jak ti pomoct nebo poradit.
18:39:24
15.11.2016
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Star LC20 15.11.16 17:32:27: Díky za hezké zamyšlení a psaní. V podstatě se s tím dá jen a jen souhlasit, pravda měl jsem tady i několik rejpavých období, ale dal jsem slib a myslím, že se držím témat, kde mám co říct. Bohužel doba je přesně taková, jako píšeš v poslední větě a mrzí mě, že se to čím dál více tahá na virt 8
18:36:40
15.11.2016
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Nwkt 15.11.16 18:30:06: Evidentně jsi to nepochopil...



Tohle je teda obojí v pořádku i poté co se ukázalo jak se věci mají?: skoda-virt.cz/cz/.../3419 5-dnesni-nakup?gotopost=3. ..



skoda-virt.cz/cz/.../3419 5-dnesni-nakup?gotopost=3. ..
17:32:27
15.11.2016
Star LC20
-> Tuner#2: nemyslím to teď nějak zle Honzo, ale asi je vážně na čase se tady na to vysrat, a hledět si jenom svýho. Je to asi škoda, přecejen tady působíš dlouho, hoodně dlouho, dost se vyznáš, nejen ve škodovkách a máš co říct, ale asi není zájem, nebo já nevím, jak to vysvětlit....



Leckdy jsi měl v některým sporu evidentní pravdu, ale oponenti zkrátka neuznali chybu, což o nich mnohé vypovídá; stejně tak ale tys leckdy zbytečně prudil na místech, kde by zase Ti ostatní drželi hubu, ptže proč se zbytečně namáhat prázdnou "diskuzí" s hňupem?

Tohle je, si myslím, pořád dost kvalitní fórum, kde to i po letech, kdy už škodovky nejsou dávno v kurzu, celkem žije, a vidno, že třeba ty tím žiješ víceméně pořád taky. Což je fajn.



Tak to ale zkus taky tolik nehrotit. Když Tě někdo slušně osloví, a požádá o radu, tak mu poraď, diskutuj v tématech o domácím audiu a tuningu domu, a o zadní nápravě, a tak. A sračkový spory neřeš.

Tady sme na netu, virtuální svět, každej se tady nějak pseudo-prezentuje, a přitom v reálu je to jinak. Vždyť to víš.

Stejně se tady nikdy žádné satisfakce ani ty, ani jiní (Bedřich), nedočkáš. Bohužel. Na netu je primár někoho nasrat, urazit, shodit, setřít....ne vždy, ale vesměs ano.
17:22:20
15.11.2016
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Nwkt 15.11.16 17:18:28: Ty necítíš ten rozdíl v tom co tady dělá aDAm a co já? Tak to si pak asi nemáme co dál říct, on je takový zm*d, že ho potkat osobně, tak mu jí snad pustím... Bohužel je ten případ, že by se na mě pak hojil...



Navíc bohužel vidíte jen půlku, druhá je na AHC 8
upraveno 1x, naposled 16.11.2016 06:12:32
17:20:01
15.11.2016
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Luky 15.11.16 17:14:30: 1. Napsáno to bylo u bedřicha v kartě, je třeba sledovat...



2. Jseš právně vzdělaný, myslím, že 2 stránky diskuze není problém přečít v sledu od spoda nahoru v kuse... Co se týče ceny, přesně jsem její vývoj a kolísání psal zde: skoda-virt.cz/cz/.../3419 5-dnesni-nakup?gotopost=3. ..



Ovšem stejně jsem sklidil posměch, že cena 10tKč je od roku 2010, když je kupoval Šikula. Přitom je to nesmysl a i poté byla 12/11tKč a teď spadla zpět na 10.
17:18:28
15.11.2016
Nwkt
-> Tuner#2: 1) když jsem to kontrolovat tak už karta smazaná, ale dle textu bych to stejně nemazal, protože nijak neporušoval pravidla. Co bylo okolo nevím



BAN jsi dostal jak ty tak aDam, oba na stejnou dobu, za stejný projevy, tak si nemáte co vyčítat
17:14:30
15.11.2016
Luky
1. Prd z toho odkazu vyčíst



2. V tý diskusi u cen tlumičů jsem se trochu ztratil, jak se tam míchají jména lidí a firem, tak se v tom nevyznám. Nicméně to na mě působilo, že Ty máš nějaký údaje a někdo jiný má jiné údaje a teď jde o to, čí údaj je nejvíc nejsprávnější? Ty jsi si to vytelefonoval, jiní to za jinou cenu koupili. Tak já nevím. Napadlo někoho, že ta cena v čase se třeba měnila několikrát oběma směry?
16:58:04
15.11.2016
Tuner#2 - zrušená registrace
Poslední dobou si říkám kam to tady spěje...



Jasně teď si nahraju na směč a objeví se tady zástup lidí co mě nemusí a řeknou, že za to můžu v tom lepší případě já, ale hodím sem pár příkladů co mě v poslední době trápí a zaráží mě, že se s nima nic nedělá a postihují se úplně jiné věci: 8



1. Bedřich zde byl osočen, že je zloděj a lhář. Naprosto neprávem a navíc člověkem co je mu do toho úplný ho*no. Když David (Bedřich) označil příspěvek jako závadný, nic se neděje, tak nakonec smazal náhled karty... Karty na kterou jsem koukal denně a bude mě tu hodně chybět a tak jsem min. týden smazal i ten svůj, třeba se začne něco dít i když o tom předem pochybuju: skoda-virt.cz/cz/.../8063 -satrav-1



2. V tématu dnešní nákup jsem nesouhlasil s cenou, kterou uváděl TTomas u HP. skoda-virt.cz/cz/.../3419 5-dnesni-nakup?gotopost=3. ..



Byl jsem hned několika členy zesměšňovám, aDAmem, kterého se opět nebojím nazvat zm*dem (včera mě to stálo BAN na jeden den a teď koukám, že došlo i na něj) dokonce srovnán s praktikama našeho pana prezidenta. 41



Když došlo k důkazu od jiného člena, že jsme měl pravdu, tak ani jeden z pánů nepřišel s omlovou a to tam padalo od jiných členů, že bych měl dostat dokonce BAN? Za co? Za to, že jsem měl pravdu a byl terčem posměchu? To už je fakt hodně ujetý a můžete mít na mě názor jaký chcete...



Je smutné, že se řeší BAN jen pro někoho a jen za něco...
upraveno 1x, naposled 15.11.2016 16:59:23
Extreme Tyres