Fyzika poraďte !!!

prohledat
59 příspěvků (zobrazeno 51 až 59) od 20.06.2007 do 06.09.2018, založil/a Fire
řadit dle data
19:58:54
20.06.2007
Fire
-> ludwyg.net: 4
19:37:48
20.06.2007
ludwyg.net
cs.wikipedia.org/wiki/Ato m

To máš od své sestry, bratře. 5
19:20:19
20.06.2007
Fire
-> Saky: jako toto je prostě dnešní doba, s tím se prostě smiř 4 ..chtěl jsme to využít tady preš virt, jelikos už třeba někdo něco takového dělal a poradí přímo či hodí přesný odkaz 4 ... jako dnes to o tom je, jiná doba 6
19:13:29
20.06.2007
Saky
ale jako me je to uplne jedno.. proste dneska je takova doba tak se to tak dela a bude to jen horsi a horsi.. proste dnesni studenti toho umej cim dal min a vsechno obslehnou to je proste fakt.. taky sem vystudoval tak vim jak to chodi.. jako kdybys delal nejaky tema o kterym se toho da najit naproste minimum a treba jeste jen v anglictine.. tak bych to pochopil ale na takoveto stupidity to proste nechapu.. jak jsem psal kdyz to napises do googla tak to budes mit rychleji.. ale je to fuk..
19:01:39
20.06.2007
Fire
-> Skoda RBK: jestli budes tak hodnej, neco mi posli na mail, mam ho v ID 6
19:01:04
20.06.2007
Fire
-> Saky: jasne, vsude toho je mraky, taky samozrejme hledam na netu, do knihoven a do skoly neni cas ( skola je ode me 200 km a do knihovny neni cas )... jako kluci me tady davali odkzay primo na nejaky fyziky co znali ze skoly, tak doufam, ze mi to sem opet hodi 4 stejne to budu muset prepracovat, tak klidek 5 4
19:00:05
20.06.2007
Skoda RBK - zrušená registrace
-> Fire: ved toto co pises je zaklad gymnazialnej fyziky, tak ako Saky pise, najdes to 100% hned po prvom zadani do gúgla, mam nejake mat. otazky vypracovane v el. forme tak ak chces by som ti to mohol poslat na maila ak chces
18:48:37
20.06.2007
Saky
a co treba knihovna? a nebo dnesni moderni studenti uz obslehnou uplne vsechno? -) a tohle je pak jeste vrchol lenosti kdyz si jeste nekdo napise at mu najde odkazy-) jako neber to nijak ve zlym ale tohle sou tak vseobecne znamy temata o kterejch toho musis najit tisice odkazu a to v cestine... polovodice a jejich vyuziti kdyz vezmes jakoukoliv knihu s tematem elektronickejch soucastek tak toho tam bude mraky.. Rovnice evskerejch vrhu mas detailne v kazdejch VS skriptech na fyziku tam uz pak zalezi jestli to chces resit jednoduse a nebo vedecky. .o Atomu toho najdes opet mraky.. stejne tak jako tepelne stroje a cykly.. proste tak trosku nechapu ze se obtezujes to psat sem kdyz prvni tema das do vyhledavace tak to mas rychlejsi...
18:25:06
20.06.2007
Fire
Ahoj, už to tady jednou bylo, ani nevím kde přesně, ale teď to je opravdu aktuální. Mám do školy vypracovat toto :


Bakalářská fyzika I: Témata semestrálních prací


1) Polovodiče a jejich využití.
2) Pohybová rovnice složených pohybů – diskuse (vrh šikmý, svislý, vodorovný).
3) Srovnání postupného a otáčivého pohybu tuhého tělesa – fyzikální analogie.
4) Účinnost tepelného cyklu – rozbor pro zvolený kruhový děj (tří nebo čtyřfázový).
5) Zákon zachování energie – jeho modifikace ve fyzice.
6) Příklady potvrzující platnost kvantové teorie záření.
7) Atom – historický vývoj představ o jeho stavbě.

delka cca 3 - 4 strany, tak jestli budete hgodní, pošlete mi odkazy 4
Extreme Tyres