pátý vrata Felicia

prohledat
252 příspěvků (zobrazeno 251 až 252) od 14.01.2020 do 27.02.2021, založil/a Borderer
řadit dle data
10:25:00
14.01.2020
suri
dá sa to normálne vyskliť aj bez rezania gumy len to chce viac rúk a trošku nad tým uvažovať

nová guma sa dá objednať , však to bežne majú autosklá
10:05:39
14.01.2020
Borderer
Zdravím,

zkoušel tady někdo měnit okno na kufrových vratech na feldě (nebo okno obecně), aniž by zničil těsnící gumu i okno?

Jsem v situaci, kdy jsem si pořídil zdravý pátý vrata bez okna. Co jsem koukal po internetu, zatím nikdo rozumnej těsnění pro okno pátých dveří nezačal vyrábět. VIKU jsem v ruce měl, guma je divná a hlavně tvrdá jak šutr. Zároveň mám na autě tónované sklo do zelena, který se po vrakáčích hůř shání a nový se mi už kupovat nechce. Sakum prdum potřebuju ze stávajících vrat zachovat okno i těsnící gumu. 8



Tipy, triky?



Na netu jsem našel akorát tenhle článek: ttp://skoda.daves.cz/Vyme na_celniho_ci_zadniho_okna ale není mi absolutně jasný, proč používá ten drát z plotu.



Zároveň bych měl ještě dotaz, v podstatě dvě slova - "červená felicie" a tedy se i ty pětky loupou, má nějakej smysl to zachraňovat? Představoval bych si něco ve smyslu odloupání odfouklýho, zdrsnění a polití barvou. Má to smysl?



Diky za reakce. :)
Extreme Tyres