Vačka 280 nebo 260? Zdvih, od koho za kolik?

prohledat
266 příspěvků (zobrazeno 51 až 100) od 02.11.2008 do 08.09.2009, založil/a Petr Abrahámek
řadit dle data
23:19:11
25.11.2008
Petkar1
Ultim 25.11.08 21:49:17 napsal: -> Saky: Ten rozdil mezi cenou A a B je v tom, ze k te za 3000 se dostane i s How-Know.
Napr. na mail se Chovanec vubuec neraci ozvat. Cepek sice se zpozdenim ale poradi. Takze na co me je vacka kdyz nevim co s ni? Obrazne receno samozrejme...
Tak a vo tom to je....Proto chci zvolit Motor-Excel.
23:15:16
25.11.2008
gabo000000 - zrušená registrace
Adam6666 25.11.08 22:40:23 napsal:

stejnak mame vseci ve střevách hovno
4



dobre pise saky8
22:50:27
25.11.2008
aceboss
Jak tak tady na to koukám tak člověk který o tom skoro nic neví a chtěl by opravdu nějak seriozně poradit tak je tu bez šance.

Skoro vždy se to tu nějak zvrhne nebo to skončí osobním osočováním8 .A dotyčný co měl o nějaký informace zájem tak je na tom ještě hůř než byl.

Nechtěli by jste si ty Vaše narážky mezi sebou řešit někde jinde(Třeba v tematu pro to určeném?)Jelikož svím chováním podle mého názoru odrazujete a obtěžujete dost lidí kteří by rádi poradili nebo by si chtěli nechat poradit.



Fakt vy*erte se na to akorát se stresujete a nevede to nikam. 4

Tot můj názor.
22:40:23
25.11.2008
Adam6666 - zrušená registrace
stejnak mame vseci ve střevách hovno
22:27:55
25.11.2008
Bagrr- máma mele Emu
Zammkněěěěěěětttttttéééééé ééé to tady!!!
22:00:40
25.11.2008
VeTeV
-> U-Geen: skutecny a je me tady z toho na bliti - informacni hodnota 0, ale hadani se, osocovani, slovickareni atd toho tady clovek najde mrte... kurva kdyz nekoho obvinim tak to dokazu padnejma argumentama a ne ze tady placam dokola nejaky tajemny svedectvi... do huby si beru nazory cloveka, kterej kdyz zjisti existenci tohoto tematu tak najednou se ukazuje, ze vse je trosku jinak tak na nej aspon zautocim a snazim se najit tunu protiargumentu na nejake hadky...



pro cloveka co by chtel nejakou vacku, tak ma akorat zamotanou kebuli a nezbejva mu nez se priklonit k jednomu nebo druhemu taboru - ale na zaklade ceho?



hnus velebnosti.....
21:49:17
25.11.2008
Ultim
-> Saky: Ten rozdil mezi cenou A a B je v tom, ze k te za 3000 se dostane i s How-Know.

Napr. na mail se Chovanec vubuec neraci ozvat. Cepek sice se zpozdenim ale poradi. Takze na co me je vacka kdyz nevim co s ni? Obrazne receno samozrejme...4
21:40:00
25.11.2008
Saky
to jestli nekdo kopiruje nebo nekopiruje tady resit nebudu o tom toho bylo napsano dost.. a proste je to tak jak tady bylo napsano..



spis bych se treba zamyslel.. chci vacku takovou aby byla schopna pracovat s hydrostelama.. co me poradi 90pct motoraru? abych je vyhodil a nechal klasiku a da me nejakou vacku kterou ma na sklade.. a pak se najde taky nekdo kdo takovou vacku ma navrzenou a vyzkousenou a funguje na hydrostely.. a rekne me k ni know-how a pokud za takovou vacku dam 3000 a nebo nekde dam treba 2600 za neco jineho nez jsem chtel tak je to pro me jasna volba..

podobna situace je pro me s beznou vackou.. jestli 2600 nebo 3000 podle me neni rozdil.. a kdyz uz znam pristupy lidi tak ja mam jasno kam jit...



problem je jak to ma vedet nekdo kdo kupuje vacku poprve.. nemel jeste sanci vyzkouset vic moznosti.. to jestli nekdo kopiruje nebo nekopiruje je mu uplne jedno nebot on chce vacku.. tak co ma delat?

zepta se na virtu tam mu odpovi spousta lidi a ve skutecnosti vetsina z nich nevyzkousela ani jednu a jen radi neco co nekde zaslechla a ve skutecnosti o tom vi houby.. k nicemu..

tak si proste koupi to co uzna za vhodne on sam.. a pokud vidi vacka A za 2600 a vacka B za 3000 a maji stejne casovani tak logicky proc koupit tu drazsi.. koupi nasadi funguje a je spokojen.. tak co vic resit?
21:36:07
25.11.2008
U-Geen
-> VeTëV: duch nebo skutecny Vetev?
21:12:09
25.11.2008
VeTeV
Stale stejne-hadky o nicem zalozene na tajemnych a pochybnych argumentech.. Vetsinou slovickareni a dupani nejmenovaneho clena...co vylozit karty na stul a podelit se o tyto argumenty s nevyvolenou vetsinou?
20:55:52
25.11.2008
sep
-> petr s: :tak nějak mi vyšlo že ten tajemný muž který udolal Chovance agrumenty jsi Ty,co takhle nešířit to jako samizdat mezi vyvolené,kteří se tu lišácky usmívají a vzájemně na sebe pomrkávají ale podělit se i s plebejci?
20:36:14
25.11.2008
Bagrr- máma mele Emu
-> Gemini: Neměl...
20:30:11
25.11.2008
Vici
jinak muziku si nekupuju a zadnou ani eposloucham. staci mi radio. a presto platim autorskemu svazu ze vseho cö si koupim poplatky jak kokot. podivej se nekdy jaky poplatek je na cd ci dvd mediu, jaky je na blbem flashdisku, dvd palirne, notebooku.. to ti prijde normalni? uz prot si nikdy zadny original nekoupim ani omylem. a poslechnu si to treba na fun1 - jo poplatky za rozhlas plaitm, stejen tak jako za verejnopravni televizi kterou nesleduju (a je plna reklam stejne jako komercni TV)

cili ppokud si nekdo kupuje vse origo a za penize, je to jen jeho volba ale nemusi pak kvuli tomu byt nasrany na zbytek sveta
20:29:32
25.11.2008
Čokin
-> Tuner#2: Jinak již asi nemá smysl se tady o tom handrkovat mám na tu věc svůj názor a v tomto stebou prostě nesouhlasím i když je pravda třeba někde jinde.
20:27:30
25.11.2008
Vici
talzhe at je nejaka sranda :

cituji : OK, tak napiš v čem konkrétně mám a nemám pravdu. Ono když se k tomu p. Chovanec dokonce přiznal (jednomu zdejšímu členovi po půl hodině nátlaku a argumentů), je tady člověk co ty vačky obě změřil a vyšli mu stejné, tak je asi něco divné ne?



A sám tu píšeš, že Chovanec je Tvůj dobrý známý, tak proč jsi po mě chtěl tehdy půjčit tu vačku?



Doufám že mě odpovíš a nebo tyhle dotazy vrznu na web veřejně. Docela dost mě tohle téma už sere a to delší dobu co jsi tu nebyl.



tak ja odpovim verejne. ale nemam nijak cas se tady nad tim ukajet, mam lepsi veci na praci..

- nebudu tady pitvat co mi neprislusi - napsal jsme jasne at se panove pripadne porovnaji mezi sebou

- v cem se lisi - v prispevku pises ze "tak zkopírovaný jen jen sací palec a udělal dle něj i výfukový" aby se vacky od cepka lisily a pak mi na SZ napises ze "tady člověk co ty vačky obě změřil a vyšli mu stejné". tak z toho plyne ze sam asi nevis co vlastne je pravda... ne? nebo si sedim na vedeni? :-)

- co se tyce pujceni vacky - uz se opravdu bez muceni nepamatuju a nechci kecat, pokud jsem to kdy po tobe chtel, coz je klidne mozne, nejaky duvod jsem tehda k tomu jiste mel. nicmene vacky 278/265 + 265/258 a i tu nejmensi, vsecky sem mel v autech jsem koupil oc Mr.Cepka a zaplatil. Stejne tak vacku co mam 1,6ce ted. pokud te to uklidni. stejne tak jsme si za 21 000 u cepka koupil svody (i se zbytkem vyfuku) pro ktere jsem si osobne zajel protoze nesly poslat abych se za tyden dozvedel ze jedny posla do zlina pro kluka ze slovenska a staly 18 000.............

Osobne si taky za svuj peniz koupim svody na 1,6 pokud je jeste zacnou zas vyrabet.

Jinak vacku od cepka si muze anonymne koupit kazdy a kopirovat jak bude chtit - pokud jsi narazel na toto....

nevim jinak zac bych se ti mel omlouvat, ale klidne.. verejne se tedyomlouvam ze jsem se opovazil dotknout tveho krehkeho ega !

(jsme fakt rad ze bydlim tak daleko, protoze bych se asi musel pak bat....)



check six!
20:26:47
25.11.2008
Čokin
-> Tuner#2: Nevypalil jsem si ani jedno TM DVD ani to nemám zapotřebí.Citovat mě mužeš já jen řekl jak to obecně chodí.Muziku si např. kupuji vyhradně original CD a nebo momentálně Vinyly.

Napsal jsem jen jaký k tomu má většina lidí přístup a proč ho má tokový.Ale kopírování vaček je trošku jinde protože jsem ještě neviděl vačku s ochranou známkou..........
20:00:17
25.11.2008
Gemini
-> Bagrr- máma mele Emu: ten motor by mal mat 90HP.....
19:41:40
25.11.2008
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Čokin: Protože Tě cituji: "A proč? Jasně odpověd je jednoduchá je to o dost levnější, tak proč nejít touto cestou, proč platit zbytečně víc, vždyt morální a etický kodex je všem u pr....."



Ono to natočení, kameraman, zvukař, střižna a vylisování něco stojí a když Tě pak takhle lidi podráží, tak buď krachneš a nebo přestaneš DVD jako přílohu za směšnou cenu 70,- vydávat. Já vím, Tobě je to jedno, ale mě to mrzí, neb mám poctivě koupené všechny a dojel jsem na přesně takové, jako jsi Ty, kterým je kopírování u prdele.



Sorry za OT, vím nemám co dodat, teda pokud se Vici neomluví, případně nenapíše v čem konkrétně jsem neměl pravdu.
19:32:20
25.11.2008
Čokin
-> Tuner#2: TM mě absolutně nezajímá! Jinak nevím proč říkáš kvůli takovým jako jsem já?
19:26:12
25.11.2008
suri
-> Čokin: proste ten človek nechce a nebude menovaný
19:25:50
25.11.2008
havlik
-> Čokin: no nepřijde mi jako náhoda že dvě vačky od dvou různých výrobců maj ten samej průběh, ale budiž
19:25:46
25.11.2008
suri
-> Tuner#2: však niektorí vedia ako to je ...
19:25:41
25.11.2008
Čokin
-> suri: Jo já vím a znám jeho názor a verzi.To jestli to je pravda nebo ne se asi nikdy nedozvým, fakt je ten že s tímto názorem prostě nesouhlasím.
19:24:54
25.11.2008
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Čokin: Já mám na to důkaz, ale nechci dotyčného do toho zatahovat, on sám to nechce... bohužel. A přesně kvůli takovým jako jsi Ty si už nekoupím ani jedno DVD v TM, neb ho sice dle průzkumu vidělo milión tuzérů, ale koupilo si ho jen pár desítek8
19:21:32
25.11.2008
suri
-> Čokin: Tuner2 vie ešte niečo iné o tých vačkách...
19:20:33
25.11.2008
Čokin
-> Tuner#2: Takže to že někdo tvrdí že má oměřeno a že na dvou vačkách je na palcích stejný průběh mám brát jako důkaz toho že je to kopie?

Jinak můj názor na kopírování už jsem psal níže takže asi tak.
19:15:20
25.11.2008
Bagrr- máma mele Emu
A vůbec zamkněte to tady.. Je to nesmyslný hádání se o ničem....
19:13:59
25.11.2008
Bagrr- máma mele Emu
-> Čokin: -> Adam6666: Namátkou co vím tak z virtu Fábie 1,4ka (bejvalej R@zorův motor) která je nejčkon v Kuryho škůdě je skládaná tím samým člověkem...

Ve složení a nalazení motoru bych příčinu nehledal... Na to to bylo až moc poctivě udělaný...
19:13:59
25.11.2008
Tuner#2 - zrušená registrace
Petr105l 03.11.08 19:33:50 napsal: 265/265 od Chovance má na obou palcích stejný průběh jako sací palec Čepkovy 265/258, máme to oměřeno.Tohle by si horká hlava Čokinova měla číst každý den před spaním...



Víc nemám co dodat a doufám, že Vici upřesní a bude konkrétní v čem jsem neměl pravdu...
19:11:40
25.11.2008
Bagrr- máma mele Emu
25.11.08 18:50:22 Jo a ještě by se hodilo dodat že po najetí cca 5t km začal foukat do oleje...
19:10:02
25.11.2008
Bagrr- máma mele Emu
-> Adam6666: Ten motor skládal člověk kterýmu věřím že tam nic neposral.. skládal moc motorů o kterejch vím že jezdí do dnes a jezdí dost solidně...
19:06:35
25.11.2008
Adam6666 - zrušená registrace
-> Bagrr- máma mele Emu: on je totiz motor a motor, motorar a motorar.....3
19:01:58
25.11.2008
Čokin
Myslím že to netřeba komentovat, bůhví kdo a jak ti to nastavoval a odladoval!

Pouze další nesmyslný argument! Mohlo ti tam odejít cokoliv a jak tak čtu tak Chovanec ti ten motor neskládal takže se asi neni o čem bavit.
18:58:34
25.11.2008
Čokin
Bagrr- máma mele Emu 05.11.08 23:13:28 napsal: -> Tuner#2: Jinak od Chovance jsem měl v motoru vrtání 77 a vačku 280/270... až ten motor roozhodím dám vědět, co přesně způsobilo to, že motor netáhnul ikdyž byl poctivě zajetej... Spodek aboslutně, mrtvej že mě natřel seriovej fanouš 135ka a vršek teda žádná sláva... A to se hrálo se všema možnýma nastaveníma.. A docela mě zarazilo že k vačce jsem nedostal žádný infos, třeba jako ventil vůle, doporučenej K.P. a předstih, prostě nic...
18:50:22
25.11.2008
Bagrr- máma mele Emu
Jenom napíšu co vše měl můj motor 136. Vrtání 77, vačkou značenou v době koupě 280/270 (teď je to zase značený jinak u toho výrobce) s velkým zdvihem tzn. že palce byli zbroušený na sakra palečky aby zůstal velkej zdvih. K.P. byl okolo 10,9:1, předstih byl nastavenej podle letitejch zkušeností motorářre kterej ten motor skládal do kupy, karburace natryskovaná na 125/190 - 140/160 dif 22/24. Kanály mírně zvětšeny a slícovány se sácím i výfukovým. Olej polosyntetika Shell.



Po šetrném najetí 500km aby si to všecko sedlo jsem mu pozvolna začal přidávat.

Když bylo nakrouceno okolo 1500 už se začal točit do cca 5000 ot/min. Může mi někdo vysvětlit proč tomuhle motoru ujel i seriovej favorit?



Nebudu psát od koho byli písty a vačka...
18:23:19
25.11.2008
Vici
za dlouhe roky co sem se hrabal ve vyrobcich Skoda v marne snaze protoze jak pravi klasik "hovno nevylestis" jsme toho videl a vyzkousel dost. dostal jsem se k takovym zakulisnim informacim z ruznych firem, zavodnich tymu atd ze je neni ani mozne tady psat protoze bych byl stejne za lhare. samozrejme ruzne pokusy atd me staly dost penez z me kapsy....

Do facka sme rypal uz v roce 97 a ti co to pamatuji a moc jich tu nebude, vi jaky byl problem cokoliv sehnat.. ne tak zaplatit pri tehdejsich platech. dnes je plna prdel e-shupu povetsinou nacpanyhc nesmysly, i ladicu motoru - treba takovy mistr dlouhy, ci pavlicek vyrobce super vacek atd.

V porovnani s vyse uvedenymi je cepek pan mistr a chovanec take.. a to mi nikdo nevymluvi. cili at je to s vackama cepek/chovanec jakkoliv, kazdy si muze vybrat a jiste neprohloupi ani s jednou - (na rozdil od pavlcika dlouheho a spol) a to je podle me pro navstevniky tohoto fora dulezitejsi nez to ze si nekdo honi triko tim co kde slysel (obecne, nemyslim zrovna toto zde a tunera2)

vemte si jen jaky obrovsky byznys je chiptuning... zkuste si zjistit nejake zakulisni informace a bude vam z toho na bliti.....

nebo vsemi obdivovani a oslintavani zavodnici - z 90% jsou to jen zdehcle zlodejske kurvy zijic idefacto z apenize spolecnosti a pachajici dost velke danove uniky (na politiky ale nemaji to je pravda..)

just my 2 cents...
18:19:45
25.11.2008
Čokin
-> Tuner#2: Furt dokola Chovanec je zloděj Čepek je nejlepší, stojí ti to za to pořád dokola tohle prohlašovat?

Nevěřím, že Chovanec něco zkopíroval!



To All: Jinak kolik z Vás má originál Windowsy, Office a jiné programy , které by měli být s licencí??????????????

Myslím, že se nenajde člověk, který by neměl jediné přepálené cd at už s filmem nebo s hudbou, prostě s čím koliv na co se vztahuje autorský zákon.



A proč? Jasně odpověd je jednoduchá je to o dost levnější, tak proč nejít touto cestou, proč platit zbytečně víc, vždyt morální a etický kodex je všem u pr.....



Ukažte mě někdo že Čepek má na své vačky certifikát a patent, že je to jen jeho vývoj a jeho práce a pak mě ukažte že Chovancova vačka je přesná kopie a já řeknu ano Chovanec kopíruje.



Ale vést tady hádky na tom že někdo někde něco po někom chtěl aby někde něco mohl, bez jakýchkoliv důkazu je ztráta času!
18:15:54
25.11.2008
Vici
-> Tuner#2: Tunere ja sice chapu tve zaslepeni pro spravnost a pravdu. Ale ne vsecky veci jsou takove jak vypadaji, ci jak si myslis ze jsou - ve vztahu obecne k tomu co kdo v CR kopiruje a nekopiruje atd.

V necem mas pravdu a necem ne, ale pokud si nejsi jisty co pises, radej to nepis.. byt v principu pravdu mas, tak zdaleka ne celou.

Ja presne a do detailu vim co a jak je, psat to sem nebudu. Ale mozna nez aby si ze sebe delal vola by bylo lepsi at si to pripadne zainteresovane vyrikaji mezi sebou ne? Jsou to oba stari a rozumni chlapi....

Nezastavam se ani chovance ani cepka (znam oba - prvniho dobre, od druheho sem mel vacku daleko driv nez Ty... a nebyla to vacka ani jeidna ani posledni), muj nazor je ciste neutralni....

Ber o spis tak ze kazdy kope za sebe, na svem pisecku a na svuj ucet.....
18:08:55
25.11.2008
Karel.
-> Tuner#2: děkuju, už jsem spokojen4
17:54:27
25.11.2008
Tuner#2 - zrušená registrace
Vrba 25.11.08 12:48:07 napsal: -> Petr Abrahámek: Platíš za reklamu.To si děláš už srandu ne? Raději to nekomentuj, když o tom nic nevíš... Čepek rozhodně není člověk, který by honil lidi na reklamu, to by jeho web a inzerce vypadala jinak. To že teď prvně napsal článek do Škoda speciálu bylo díky tomu, že ho oslovil redaktor a odměnou za článek byl odkaz na firmu na konci...



-> pro Karla a ostatní: Co se týče vačky od Chovance. Nikdy jsem nepsal, že je horší. Horší byla ještě před půl rokem, kdy nedělal povrchovou úpravu (tuším že např. Vrba jí má bez a odůvodňoval to tím, že u nových vaček to netřeba = blbost - jen kecal neb to neuměl). Dnes už dělá i povrchovou úpravu, takže ta vačka špatná není. To co je ale na ní špatné je to, že to je kopie Čepkovo vynálezu a aby to nebylo napadnutelné, tak zkopírovaný jen jen sací palec a udělal dle něj i výfukový. To se ale nedělá a je to dle mě krádež a vždy to ve mě vře, když někdo napíše, že Čepek je drahej... To bych ho nejraději přetáhnul tou vačkou po hlavě aby se probral. Ono něco jiného je složit hudbu a vydat jí na originálním lisovaném CD a něco jiného je jí vypálit na CD-R disk. Co mě navíc dostalo, že doporučuje osazení karbecu jako Čepek a dokonce jednomu členovi co jí od něj bral jako jeden z posledních doporučil přesazený klínek o tu samou hodnotu co mě doporučil Čepek!!! Tomu už říkám vrchol vší drzosti.



Ale chápu, že jsme v Čechách a holt se tady najde pořád dost vychcá*ků, kterí si koupí raději kopii, než aby zaplatili vývoj a vlastní náprad originálu.
17:32:19
25.11.2008
suri
-> Karel.: podľa mňa je to škoda riešiť čokoľvek o vačke lebo to vždy skončí takto
17:31:55
25.11.2008
Kapřík
Stejně ty témata s vačkama vždycky stojí za to3
17:30:06
25.11.2008
Kapřík
-> Karel.: Kájo Kájo, že se tady rozčiluješ4 Hele ale nikdo tu Chovancovu vačku nepomlouvá a nikdo neříká, že musí být horší..tak nevyšiluj4
17:28:33
25.11.2008
Karel.
-> suri: já to chápu, jde spš o to, že já se na virtu skoro neprezentuju, ale tady už fakt moje trpělivost došla, každej něco pomlouvá, ale nikdo nebyl schopnej žádnej důvod říct, proto jsem se takhle naštval
17:27:11
25.11.2008
suri
-> Karel.: on to tak nemyslel on skôr myslel to že každý tu reaguje tak ako keby išlo o život
17:25:21
25.11.2008
Karel.
-> gabo00000: Jasný pusťe se do mě, navíc mi je jedno co si o mě myslíte, lidi co mě znají z virtu ví jakej jsem, jen mě štve přístup některých členů k určitým problémům8
16:46:40
25.11.2008
gabo000000 - zrušená registrace
ja som si myslel ze karel je rozumnejsi clovek...ma peknu skodovku ale toto ako a tu prezentuje je kusa od veci...treba to brat kludnejsie4 ja si taky berem chovance..lenc akam nech mi odpise na maila:D
16:42:09
25.11.2008
suri
-> Karel.: petr napsal že je práve to isté ako čepek a nie že je zlá a asi má aj pravdu podľa toho čo som počul
16:28:47
25.11.2008
suri
-> Karel.: myslíš fotky od vojtika vačky od pavlička? že bola po 20000 zodratá tak že mala zdvih hádam menší ako séria a tie zdviátka? -> Urbi: na cene nesejde
15:53:56
25.11.2008
havlik
-> Karel.: tunerovi2 si zrovna psát neměl měl sem na mysli někoho jinýho
Extreme Tyres