nový auto?

prohledat
90 příspěvků (zobrazeno 51 až 90) od 17.08.2011 do 20.08.2011, založil/a U-Geen
řadit dle data
16:10:10
17.08.2011
palinator
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> Luky.:

Souhlasím, jenom upřesním, že sice ty 4 roky, co budeš šetřit, budou znamenat zestárnutí modelu (např. Octy I), že ji přestaneš chtít, ale zase za stejný peníze dostaneš podobnej novej model (Octu II) nebo ideálně tentýž model novějšího ročníku (třeba facelift), vzhledem k tendenci pádu cen, bude stejně starý auto, jako před 4 lety, levnější. Zvláštní případ by byl ten, že budeš chtít pouze jeden model, na který prostě 4 roky čekat nemůžeš, ale to už zavání trochu pacientstvím.6



Jinak můžeš sice rozpočet nastavit tak, aby jsi tu půjčku uživil, ale nikdy nemůžeš předvídat to, že můžeš přijít o práci, může se stát nějaká tragédie, série poruch spotřebičů v domácnosti a najednou to nemáš z čeho platit.
upraveno 1x, naposled 17.08.2011 16:11:07
16:08:57
17.08.2011
Sita
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

omlouvam se, ze to pisu sem, ale kolik lidi odsud pouziva skodovku k dennimu pouziti a zaroven ji maji ve vybornym stavu? Vim jen o Minnovi a kdysi Kubinovi...



T#2: ze je obecne rekreacni pristup k cemukoliv impotentni ty asi nepochopis, ale me o to ani nejde...
16:07:40
17.08.2011
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> Tuner#2 17.08.11 15:54:32: Já nic nepapouškuji, namelu toho podstatně míň, než toho nameleš ty. To o kamarádech a známých tady ze sebe grcáš hlavně ty.
16:04:11
17.08.2011
Luky
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> palinator: to jo. Nebo spíš na delší dobu. Když to zobecním, tak budu 4 roky dávat měsíčně stranou 5000 a pak si koupím auto (to na které jsem mezitím šetřil už je mezitím stará škeble, takže si vlastně moc nepomůžu 40 ), nebo ho vezmu na úvěr a budu třeba 5 let měsíčně splácet 5000 bance. Když už je jednou rozpočet na to splácení nastavení, je pak "skoro jedno" jak dloho to budu platit.

Samozřejmě je to lepší bez půjčky, ale kdo to zvládne?
16:01:50
17.08.2011
minno
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

Toto je taká diskusia zas o ničom. Je 1000 možností na čo kto svoje auto potrebuje využívať. Niekto jazdí len po meste a raz za uhorský rok si zájde niekam ďalej ako 100 km a to je celé jeho jazdenie. Niekto zas jazdí aj dlhé trasy a stačí mu aj staršie overené auto, s ktorým si vie poradiť.



Mať vysoký príjem a potrebujem veľa jazdiť tak si kúpim nové auto. Nie len preto že naň mám ale aj preto, že ho dokážem živiť (čiže oplácať servisy). Nové auto však zďaleka nie je výhra, že v ňom zájdem aj na ďalekú dovolenku bez poruchy. Takže asi tak. A mať nové auto len preto, aby som mohol v ňom ísť raz ročne "kultúrne" na dovolenku niekam ďalej a zvyšok roka na ňom jazdiť len sporadicky, to je fakt hlúposť. To mať radšej staršie auto a patrične sa oň starať aby bolo spoľahlivé a zvládlo aj dlhú cestu.
15:54:41
17.08.2011
MATTESS
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> Jirik_Tuňák: a proč si bude trápit svoje auto, když může vzít jiný?3
15:54:32
17.08.2011
Tuner#2 - zrušená registrace
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> Jirik_Tuňák 17.08.11 15:46:40: Já nikde o půjčení auta neškrabu, to vyplívá jen z toho, že v rodině je prostě jen jedno auto se známkou na dálnici a je naprosto zbytečné jí mít ještě na Fávu a Feldě. Proto když se jede po dálnici, bere se auto se známkou, ale pro nás není problém jet čímkoliv. Za dědou do Slaného jezdíme dost často Fávem, když jsme byli na týden v českém ráji, tak jsem byli GLSkou a problém to rozhodně nebyl. Když není prostě auto se známkou volné, tak se jede Fávem. Navíc to s tím co jsem napsal zde 15:31:28 17.08.2011 vůbec nesouvisí... Je to asi tak jako kdyby nesměl někdo napsat svůj názor na upravené auto když sám nemá nic a nebo jen sériovku - to jste tady mnohým vytýkali a teď děláte to samé? 41



PS: Proč ne Fávem? Protože jsme zrovna na stavbě byli Feldou a Fávo stálo v Rokycanech a bral jsem z něj baterku... Nač startovat studený motor, když Felda byla zahřátá? Navíc je to MPI 50kW takže předpoklad pro tažení má lepší než 135tka Fávo. Opravdu zas hledáš něco někde kde nic není...



PS2: A od koho jiného bych měl zbírat informace než od lidí co se v tom pohybujou profesionálně? Od koho bereš informace Ty? Taky kolikrát papouškuješ co pochytíš od Ondry či někde vyčteš na netu...
upraveno 3x, naposled 17.08.2011 16:00:11
15:54:04
17.08.2011
palinator
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> Luky.:

Ano, ale pak si musíš o to víc utrhnout od huby.
15:53:12
17.08.2011
palinator
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> Jirik_Tuňák:

Kulturně jet na vejlet můžeš i s jakokoliv jinou hujdou (15 let starou střední třídou) v ceně od 20 tKč, zajdeme-li do extrému.
15:47:04
17.08.2011
Luky
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

Vzít si na auto půjču - to asi jinak nejde, pokud chci jezdit v něčem lepším, než třeba Felicii. Než bych našetřil 100 nebo 200 tisíc, to by mě docela trvalo...
15:46:40
17.08.2011
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> Tuner#2: Víš proč meleš blbosti? Sám máš doma Favorita a pořád říkáš, že jiný nebo novější, popř. nový auto je zbytečnost. Mno a čím jste jezdili na dovolenou nebo vejlet, he? Škrábali jste o zapůjčení auta.

Takže je fajn na jednej straně kvičet, že starý auto je lepší a na druhej straně si půjčovat jiný, když chci někam kulturně jet.



A propo, proč jsi jej netáhl za Favoritem?



Jinak to jsi celej ty. Něco o autech vím od kamaráda, něco o autech vím od strejdy, něco vím od švagra.
upraveno 2x, naposled 17.08.2011 15:49:05
15:46:05
17.08.2011
MATTESS
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> Tuner#2: sis zopáknul, jak si před x-lety táhnul Hánu z Běšin1
15:45:03
17.08.2011
Tuner#2 - zrušená registrace
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> U-Geen 17.08.11 15:34:42: Den předtím mě pomohl s kanalizací (a vůbec je s ním dobrá řeč), takže ne 40 V neděli scháněť známý s odtahem utopie, takže to odtáhla Felda. Cesta OK, pořád za 3 na 3500rpm a pohoda jen Šťáhlavák (dlouhý velký kopec) dole dvojka na 6100rpm těsně před omezovačem, nahoře 1900rpm a 110°C na teploměru. Naštěstí pak přišel zlom, tak rychle tři a ubrat a už to padalo dolů (teplota) 40 Jiná krizovka nebyla a celkem to až na zabitej den šlo. 5
upraveno 3x, naposled 17.08.2011 15:47:31
15:44:44
17.08.2011
Karel.
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> havlik: 3 tak to nebylo myšlený4
15:43:07
17.08.2011
havlik
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> Karel.: jistě nejlepší je si koupit nejdražší auto na trhu ojetin:)
15:41:56
17.08.2011
Tuner#2 - zrušená registrace
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> suri 17.08.11 15:34:03: To se zatím neví, včera večer jsme to s tchánem odtáhli švagrovi na diagnostiku. Podle ucha to asi nenasaje benzín po otočení klíčku (nevydává to známe ruchy). Při startování točí, ale nic se neděje. Asi 2x to chytlo, ale nešlo to vůbec do otáček. Takže vybili úplně baterku a dát tam jinou (z mého Fáva) byla operace na 3/4 hodiny s "polním" nářadím co jsem v rychlosti doma zbalil. Děs a hrůza se tam na ní dostat, musel ven i filtr).
upraveno 1x, naposled 17.08.2011 15:42:11
15:41:36
17.08.2011
Karel.
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> Jirik_Tuňák: Jako souhlasím s tím, že kupovat nový auto je blbost, už tím že vyjede se ztrácí na ceně strašně moc, radši koupit ojetý, co nejmladší a hned máš cenu někde jinde4

Ale je hovadina,že brát si půjčku na auto je nesmysl. Určitě ano,ale v rozumné míře. Já siu třeba půjčku na auto brát budu někdy, koupím octavia combi, díly si nakoupím za babku a nemám co řešit, ale už tím, že půjčuju je blbost? Hold já svoje děti budu mít natolik rád,že radši se zadlužím na 2 roky a budu vědět, že mám "bezpečnější" auto, než je tahat ve starým favoritu! To si pak Tuner 2 rozmyslí co je blbost a co ne, leda že by vydělával tak, že má na hypotéku a ještě ušetří na auto a pak nemusí řešit půjčku jinak je to totální zhovadilost! A nechápu jak tohle někdo může napsat78
15:40:38
17.08.2011
MATTESS
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

Nevím, jestli dnešní nové auto je výhra? Já bych z těch nových aut měl strach. Samá elektronika, snímač, senzor, ventil.... A sledovat, jak na parkovištích přibýbají ťukance? To mi štve i mojí staré "Ledničce". Jen nevím, co si koupím řekněme za nějakých 5 let
upraveno 1x, naposled 17.08.2011 15:40:52
15:34:42
17.08.2011
U-Geen
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> Tuner#2: a poslal jsi tchana aspon stylove vlakem? :-)
15:34:03
17.08.2011
suri
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> Tuner#2: a copak sa mu pokazilo?
15:31:28
17.08.2011
Tuner#2 - zrušená registrace
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> Jirik_Tuňák 17.08.11 15:12:46: Nechápu proč mě posíláš do prdele?



1. Téhle diskuze jsem se vůbec, ale vůbec nechtěl zůčastnit, ale když už mě ondie zmínil, tak jsem jen reagoval na to co napsal a že vyjímečně s ním musím souhlasit.

2. Nikomu svůj názor nevnucuju, vnucování vypadá chlapče trochu jinak než názor na daný problém napsaný na veřejném fóru obecně...

3. Taky nemám pod hlavou 350tKč (respektive mám), ale raději to dám do hodnoty co si jí udrží a ne do spotřebáka z kterýho bude za 5 let obouchaná ojetina za 100tKč a 250 jsem spláchnul do kanálu...

4. JJ koupit nový a "několik" let nic neřešit? Prosím Tě kde žiješ??? ROFL Zrovna v neděli jsem byl pro tchána na Šumavě a táhnul za Feldou jejich C-maxe 1,8 16V 3 roky staré auto, najeto 40tkm 3



Takže asi tak... Nikomu nic necpu, ale něco o autech (i o těch nových) od švagra vím a pouze jsem napsal vlastní názor, tak jako řada dalších. Nechápu proč startuješ zrovna na mě...
upraveno 1x, naposled 17.08.2011 15:33:22
15:31:12
17.08.2011
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

Vy jste fakt mimoňové oba dva.
15:24:15
17.08.2011
palinator
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> Jirik_Tuňák:

Já musím souhlasit s T2. Velký auto s pěknou výbavou nový za 350 tis neseženeš. Koupíš auto rádoby zánovní s uplynulou zárukou a nikdo ti nezajistí, že se nebude srát ve finančním pohledu víc, než auto starší. Už vzhledem ke kchatování kchostů, které se děje napříč skoro všemi automobilkami světa. Prostě kvalita aut jde dolů, k tomu ekoteroristický poruchový píčovinky. Pro mě je půjčka na auto blbost, pokud to nehoří. Nesnesu představu, že leasingovým společnostem cenu auta o dost přeplatím.



EDIT: tím spíš, že sem zahrnuješ "dnešní životní náklady" by neměla půjčka připadat v úvahu, protože úroky jsou hlavně pro chudší domácnosti hodně citelné. Hold když na to někdo nemá, ať si to nekupuje.
upraveno 1x, naposled 17.08.2011 15:25:44
15:12:46
17.08.2011
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> Tuner#2: Jdi už s tím mletím do prdele. Myslíš, že se každýmu válí 350 000 korun pod polštářem na nový auto při dnešních životních nákladech?

Tak ty to nechápeš, já chápu že to nechápeš, ale už o tom drž hubu a nevnucuj to pořád ostatním. Každej si vše udělá a zařídí se podle svého nejlepšího mínění a svých možností.

Někdo si chce prostě koupit nový a několik let nic neřešit. Kdežto u starýho auta prostě něco řešit budeš a i přes veškerou péči každé auto "chátrá". To je jako bys chtěl po 80tiletým důchodci atletický výkony, protože byl v 15ti dobrej v tělocviku.
14:19:43
17.08.2011
Toušík
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

Já bych to viděl že člověk u škodovky musí mít 2hé auto! Protože dnes už existujou jen 2 skupiny lidí co maj škodovku. Jedny na kterej už jim nezáleží, hodně vyjede a všechno si opraví a druhá co to leští vylepšujou a je to koníček.(teda ještě důchodcí :) ) Tady ta debata je zvláštní. Protože obě strany co se tady dohadujou maj tak nějak pravdu a oboje se mě týka.Mám Esmeraldu stovečku o kterou se starám vylepšuju a je to zábava. Pak mám feldu a do té je mi líto dávat peníze protože to je prostě abych se dostal z bodu A do bodu B.. A co píše -> Tomaso435: tak je tady možná zaregistrovanej, aby si přečetl kde co opravit, a možná nakoupit nějaké díly, ale asi mu nepůjde o nějakej tuning. Tak proč by tu taky nemohl bejt. Prostě tohle je každého volba jak si s atem naloží ne??
14:09:35
17.08.2011
Tuner#2 - zrušená registrace
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> ondie 17.08.11 00:49:27: Nedivím, stejný názor má víc lidí a nechápu ty co si na auto půjčujou 41



-> Sita 17.08.11 13:45:02: Co to je za názor? Nechápu co je na tom impotentního? 41
14:07:08
17.08.2011
Jožynek
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> Nwkt: 17.08.11 14:03:32 súhlas..5
14:03:32
17.08.2011
Nwkt
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> Sita 17.08.11 13:45:02: Lepší než mít jedno auto na oboje, leštěnka z toho nikdy nebude a budeš pod tim jenom ležet. Po čase tě to přestane bavit a pořídíš něco jinýho na normální ježdění a zbytek si budeš šmrdlat když budeš mít chuť a náladu
13:45:02
17.08.2011
Sita
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

nwkt: a o co nam jde? stavet si doma srazovku a jezdit seatem? me to prijde docela impotentni teda 3
13:38:16
17.08.2011
Sita
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

pri dnesnich cenach novych nebo lehce jetych aut je umeni hospodarne udrzovat staryho spotrebaka. Sypat do auta mraky penez umi kazdej trouba, pricemz vysledny efekt je znacne nejisty. Komu tady jeste jde o hospodarnost a rentabilitu, coz si myslim ze vzdy patrilo k charakteristickym vlastnostem skodovkaru, tak musi s Tomasem souhlasit.



Obzvlast tahle myslenka by se mela tesat: "Jelikož s 22 roků starým autem, jezdím tak, jako že to je 22 roků starý auto, nemám potřebu dohánět 22letej rozdíl ve vývoji."
upraveno 1x, naposled 17.08.2011 13:38:44
00:56:36
17.08.2011
ondie
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> Tomaso435: Ani to nebyla tak reakce na tebe,ale na ten zbytek osazenstva,jistěs pochopil 4 ..nepopírám fakta virtu,kde se snažej poradit kvalitu (to je dobře) ale někdy je to prostě zbytečná investice,to asi chci říct já a i ty... chci mít nízkorozpočtový auto a dávat do něj co nejmíň a až ho odjebu,tak ho ho odjebu a klidně koupim to samý zachovalejší...dědci umíraj,na to jak fáva formani feldy hnijou,furt je toho na dojezd mraky..snad už jen to LPG... :)
00:49:27
17.08.2011
ondie
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> Tomaso435: ..ani nemám chuť to celý číst,možná se mi to stane nějakou reakcí někoho osudné,ale vidim to tak...u nový káry nad kvalitou zboží asi popřemejšlim,ale u starý paštiky na dojezd (auto se kterým jezdim malý,furt ty stejný vzdálenosti) opravdu nepotřebuju řešit kvalitu,ale cenu,ať se třeba celej virt postaví na hlavu :) Ano dojíždím vozy,a mnohdy neustále velmi hezké na pohled.

U auta pracovního,co denně drbeš,prodlužuješ mu životnost co jen to de (protože proč taky utrácet za "drahé ojetiny",když je trh přesycen sice nemoderními,ale zachovalými vozy) ..nevidim důvod dávat brzdové desky ATE,origo všechno a támhleto,atd.....tady na webu se nosí sice kvalita..máte pravdu chlapci...ale ne vždy je ta kvalita rentabilní......

Na svojí škoda stavbu dám samo to nejlepší,ale nemíchat jabka z hruškama (Aplle promine)...na dojezd káře se snažim dát do ní,co nejmíň a stejně to bude fungovat....to je otázka kvality a druhovýroby..vše je tak nějak určené k tomu,co od toho člověk čeká...např. člověk na poslední 2roky stk si nedá origo čepy,ale klidně koupí VIKU,aby udělal STK a pak to hodil do šrotu...tady je furt slyšet,že jak nekoupíš/nespravíš auto pořádně tak si šušňař....chápejte to trochu v souvislostech prosim vás!

V tomhle se bude asi T2 divit 3,že mám podobnej názor...ale na to jak sou "nový" auta finanční provar...tak radši budu drbat keply,než se dlužit na to,na co nemám,jen abych měl nový auto..peníze sou dneska cenný a auta sou jen auta! ..ušetřený love dám radši jinam!
22:11:00
16.08.2011
Vojtisek
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> Nwkt: prej feldu3
22:08:15
16.08.2011
Nwkt
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> Vojtisek: Hnědej teď doslouží, tak veme zelenýho a vodjezdí ho zase na sračku 47
22:07:17
16.08.2011
Vojtisek
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> Tommyk: zelenáče má na parádu, hnědej je jen spotřebák a já si myslím že Tomaso má právě v takových doboých kravinách takový prachy až ho obdivuju. Žádný novodobý tjunink, ale dobový
22:05:25
16.08.2011
Tomaso435
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> Jarda/felda: v zimně zásadně jezdim jen tam , kam fakt potřebuju. tudíž mi to do práce a zpět kdy na sněhu jedu stejně kvuli ranním chodcům co letěj na vlak a kvuli uzký silničce mezi prdelema stejně na dvojku . takže tak. jednou sem přezul předčasně na letní a druhej den solidně napadlo, a rozdíl sem v podstatě na tom kousku neviděl. a opět nehodlám vyhazovat tisíce za něco, co stejně za chvili kvuli 4mm limitu budu muset zahodit.



-> Nwkt: ne, v mým případě si seženu rači další zachovalý, za pusu,oproti tomu, než něco dělat prakticky od znova .
21:56:08
16.08.2011
Tomaso435
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> Tommyk: ja mluvim o autě se kterým lítám deno denně. a nebude trvat dlouho a nahradí ho nejspíš další , který se bude opět jen ojíždět a plně využívat. a do takovýho auta není třeba kupovat kvalitu jelikož při takovejch kilometrech a podmínkách, připadá výměna dřív, než by bylo normálně třeba. a jak řikám je to starý auto , takže se s nim tak jezdí.



Dle mě to nejsou stránky jen lidí, co rvou vše co kde vydělaj do auta a je jim jedno že jinak maj zkoro hovno. ano sou tu tací, ale to sou případi pro Sam:-D ale je to tu o lidech co škodovku vlastněj, a buď s ní jezděj, nebo tuněj, nebo renovujou a nebo už jen udržujou a prostě ji maj. Troufám si říct že sem i ten co škodovku vlastní a plně ji využívá jako jediný auto, takže odsere vše, a taky ten co škodovku má , a má jen radost že ji má chodi se na to koukat do garáže, a když je třeba udržuje se tak, aby to vydrželo.

vzhledem k tomu že se s tim nejezdí, není v podstatě co opravovat, a interval výměny tehlech částí je tak dlouhej , že tady není problém sehnat si časem levně originál, nebo něco co mám vyzkoušený a osvěčilo se a mit něco schovanýho až příjde čas.

taky k výletovým vyjížďkám dochází maximálně 3x za 10let a to výhradně za jistýho počasí , takže opět netřeba uprav pro lepší všechno. jediný co , tak mám širší pneu dle tp, ale to jen proto, že když nejezdim denně, oželim tech pár deci na spotřebě navíc, a že si vytipovávám dny , kdy pršet nemá. jinak nevyjíždím.
21:56:01
16.08.2011
Nwkt
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> Tomaso435 16.08.11 21:18:49: Evidentně vůbec nechápeš smysl proč se s tim sereme45
21:30:51
16.08.2011
Tommyk
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> Tomaso435: v tom pripade nechapu co delas na techhle strankach, ktery jsou prece jen o tom, ze ti je v celku jedno kolik do toho auta nastrkas, protoze ho mas proste rad a chces pro nej jen to nejlepsi..



ale jinak mas pravdu
21:18:49
16.08.2011
Tomaso435
Přesunuto z tématu Dnešní nákup......

-> palinator: a kdo tvrdí že sou stejně dobrý jako dražší ?

tady si každej hrajete na gumy na brzdy na podvozky, pořád se v tom šťouráte furt vám něco nejde, a výsledek je naprostý hovno. Starej sráč ve kterým je utopenejch tolik zbytečnejch peněz, že by za to bylo auto nový, na kterým nemusíš řešit širší kola jelikož to tu stabilitu kterou ty doháníš vším čím se dá, na ukor spousty věcí, má už z výroby....... Nehledě na bezpečnost...



Jelikož s 22 roků starým autem, jezdím tak, jako že to je 22 roků starý auto, nemám potřebu dohánět 22letej rozdíl ve vývoji. vzhledem ke stavu 22let strarý ojetiny se s ní taky musí tak jezdit. Nehledě na věk, ale na stav všeho po 22 letech provozu. Takže nepotřebuju širší pneumatiky na tak lehký auto jen proto abych se vyrovnal novějším vozům a s přehledem projížděl zatáčky vyšší rychlostí a měl lepší stabilitu. Mě stabilita při normálních rychlostech tam, kde si tu rychlost mužu dovolit plně stačí. Nepotřebuju značkový drahý a lepší brzdy, co vydržej na to, abych brzdil ze 160ti , a aby to to brždění přežilo. nejezdim 160. a na normální přibrždování případný zkočení po brzdě kdy přední kola okamžitě gumujou asfalt, to funguje až moc dobře. často nebrzdím ani do obcí jelikož dojíždím. od toho se taky odvíjí spotřeba kterou mě nikdo nechce věřit. do 6,5 . to je strop. Už vubec nepotřebuju lepší podvozek jelikož opět nejezdím s 22let starou ojetinou tak, jako s novým autem , co je vyvojově uplně někde jinde. Jezdím tak, jak si s 22let starou ojetinou mužu dovolit. Nehledě na to že u novýho auta ta lepší stabilita není na ukor pohodlý, tady bych si nepěkně ubral na pohodlý a cejtil na prdeli každej hrbol. a to jen proto že se to nebude aklánět ? naco ? aspon víš, když je to bezpečný a kdy už jedeš na hranici. a opět, nepotřebuju jezdit tak rychle.

Nehledě na to že to auto nemá absolutně žádnou budoucnost. Pokud to teď projde stk, bude to jeho poslední , protože nebudu opravovat něco, za XX peněz, a misto toho si za tech XX peněz koupím ojetinu novější ve stavu lepším. pokud ne tak sem aspon nevyhodil tolik peněz za něco, co mi je stejně k ničemu . už to chápeš? za to co ty nastrkáš do svýho, jen pro lepší vlastnosti a delší životnost. si já koupím auto další - novější...
Extreme Tyres