5.sraz Mor.kras,2.rocnik Msp2010,2.kolo

prohledat
311 příspěvků (zobrazeno 51 až 100) od 12.04.2010 do 25.07.2010, založil/a Peca
řadit dle data
19:54:38
29.06.2010
afro100
-> Tomáššš: kedy kam?
19:53:04
29.06.2010
Tomáššš
Ak pojde vsetko ako ma ... tak sa pojde na stovke - Angelike hehe 2 1
19:44:29
29.06.2010
minno
-> TT_julia: aky pekny nazor :) noo vzdy je to o ludoch atd. Ja verim, ze ti, co vystartovali skorej, uzili si to viac, ako ti, co vystartovali medzi poslednymi ako my....nie je o com.... Ale tesim sa na dalsi zraz :)
19:38:54
29.06.2010
minno
Kde by sa dali nájsť fotky a videá zo spanilky atď. čo fotili a nakrúcali predpokladám organizátori? Mal by som tam byť na pár záberoch a aj na videách, tak ak je to prosím možné, zverejnite to niekde, dík. V Pecovom albume som sa nenašiel :)
19:32:59
29.06.2010
Jakub Sýkora
Akce byla moc fajn. Sice jsme se na sraz dostali jen na sobotu a večer jsme museli hned po večeři odjet, ale i tak jsme si ho moc užili. Disciplíny před AOSkou byly zajímavé (jen u poznávání součástek mohli třeba být tři lidi najednou, protože se stejně losovalo jen 5 z 60 součástek), AOSka byla taky super a spanilá jízda byla neuvěřitelný zážitek.

Tady jsou naše fotky: picasaweb.google.com/jaku b.sykora/20100626SkodaSraz MoravskyKras
18:41:24
29.06.2010
OndraKrupi
16:14:19
29.06.2010
TT_daniel
ahojte, tu julia (spolujazdec danielaTT), ja len chcem podporit organizatorov, aj minuly rok sa mi zo vsetkych troch zrazov (zo slovensko-moravskeho poharu) najviac pacil ten v Karoline, tento krat predpokladam, ze to opat bude tento z Ceskovic (no este uvidime, cim prekvapi brno :P )... jedine, co by sa fakt mohlo zmenit, je to casove obmedzenie poznavania dielov, ako ste uz vsetci spominali... (ale kedze minuly rok to fungovalo takto, tak asi sami organizatori boli prekvapeni a aspon sa poucili...) no kedze sme aj my jeden zraz na slovensku organizovali (samozrejme taky skromny, maly, rodinny :D), viem, ako je to je s tym startovanim a 5 min sa mi zda akurat cas medzi startmi jednotlivych posadok... bohuzial, kazdy ked ide na zraz musi ratat s tym, ze to bude vycerpavajuce na cakanie.. takze by sme mali najst na tom to pozitivum - vysoka ucast :) takisto aj potom to cakanie po aoske (pred spanilkou) a na vysledky, myslim, ze by ste to mohli vsetci pochopit... a to s tym, ze sme cakali - organizatori sami vyzyvali, aby sme odovzdali itinerare a ten druhy papier (podla toho pocitali, ci sme vsetci) a este 10min pred odchodom som videla kopu ludi, ako to zmolia v rukach - tak potom kde bola chyba - v nas, alebo v organizatoroch?? cele je to podla mna iba o tom, ze ked je vela ludi, tak sa musi aj dlho cakat... treba byt trpezlivy, ved to stoji za to, nie?? :)

a posledna poznamka - denna aoska bola uplne uzasna a originalna (nehovoriac o nocnej :) ), pacilo sa mi, ze bola aj narocnejsia, o to viac, ked mame budiky na ktorych nie je desatinna ciarka, takze ked sme nezabludili my, tak sa to potom asi fakt dalo zvladnut ;)

obrovske dakujem organizatorom, za tych 250Kc to stoji, a verim, ze tie peniazu nejdu nikam zbytocne...
10:59:45
29.06.2010
TT_daniel
-> tunerlada: bmp jedine pozret v skicary a prepisat...ale neviem preco ti to blbne
10:42:41
29.06.2010
tunerlada
dobří lidé je to chyba na mém přípači když si chcu stáhnout některé fotky z vašich galérek a nejde mi to?8 ukládá se mi to vše jen jako .gif nebo .bmp a nechce se mi to zobrazovat8
10:35:34
29.06.2010
Tomáššš
10:03:09
29.06.2010
Tomáššš
K zrazu .

Na to, ze to bol moj vlastne prvy zraz , tak som si ho uzil :) sice mi chybal v rukach volat ale bola to prijemna zmena sediet ako spolujazdec pri minnovi :) . Ked sme konecne prisli ku hotelu ,srdce mi zaplesalo,lebo uz davno som nevidel tolko skodoviek pohromade ... auta moc pekne ,ludi hodne, mohol som kecat az az ... len skoda ,ze som ich vobec nepoznal az na par znamych6



Nocna AOS bola super, ja som si ju uzil ,skoda,ze sme zabudli hned na zaciatku pozbierat dve peciatky 3 a neskor zastavit pri tej bielej stovke ... ups 7 (stalo sa) . Mrtve zviera sme mali, šuter sme mali ale lahsi sme nenasli iba 0.725 kg 3 , zvysok tiez sme mali ... :D

par srn sme postretavali ... este dobre ze vcas :)



Denna AOS a sutaze ktore sa konali pri hoteli super a originalne ... :) Hod tesnenim som si uzil 13stimi metrami :D ako bolo uz spominane , ta fronta pred spoznavanim dielov mohla byt o dost mensia (bud viem alebo neviem a idem dalej) -ako sa uz pisalo ... inak fajn :)

po otcovi Furonovi (GANDALF) 3 sme zabludili ...ponahlali sme sa bolo hodne hodin ... tak sme sa na to vykaslali a upalovali sme na parkovisko ...

neviem ako dlho boli ostatny ucastnici na tom parkovisku ... ale ja kratko 1 nestihol som pofotit to,co som planoval ... 8



Spanilka , tak to je pre mna nadherny zazitok , tolko pohladov na samotne posadky a ich auta ... nadhera :) , ako spolujazdec som si to uzil ... aspon som mohol par fotiek navyse spravit a nemusel som davat pozor na cestu 1 prekvapeny som bol z tej samotnej dlzky spanilky ... :) -super :)



Zaver dna

Skoda,ze po vyhlaseni viac nez polovica zucastnenych isla uz domov.... :-/



Hodnotenie celeho zrazu

Vydarene pocasie, auta krasne a zeny tiez 2 skoda,ze ani jedna nie je moja 3 prostredie nadherne,ubytko super,heno jazero s vodnikom ktory lovil baby ktore tricko nemali :D kone, celkovo prostredie pekne som s tym spokojny .Som rad ze som sa mohol zucastnit na niecom , co mam rad ,nabuduce urcite chcem ist *2* ale tektokrat na svojej laske :) tymto dakujem organizatorom a zucastnemym za pekny vikend straveny pri skodovkach ... *4* *6*
upraveno 2x, naposled 29.06.2010 10:24:10
08:01:11
29.06.2010
OndraKrupi
-> minno: škoda. mě to bylo jasně řečeno. a vše ok.
07:57:00
29.06.2010
minno
-> OndraKrupi-TenČtvrtý: takejto hlášky sa napríklad mne nedostavilo
07:19:25
29.06.2010
OndraKrupi
-> Peca: nevim jak ostatním ale mě na sprintu stačilo tvoje vysvětlení: jeď a po cíli zastav a couvni pro výsledek, až budeš pryč tak startuje další
06:36:36
29.06.2010
Ultim
-> Peca: Budou nekde i vysledky?
00:07:48
29.06.2010
Peca
Jedny srazové "pastelky" na závěr:
zvětšit 5.sraz Mor.kras,2.rocnik Msp2010,2.kolo - obrázek od Peca vložen 29.06.2010 00:07:48
23:26:44
28.06.2010
Peca
Jako organizator: Diky vsem za nazory a pripominky. Je spousta veci co mame do priste vychytavat, letos se na organizaci podilelo vice lidi nez kdy driv, a ukazalo se, jak malo sehrani jsme vsichni dohromady byli. Oproti lonsku startovalo o dvacet posadek vice, coz je skoro dvojnasobny prirustek vozidel, na ktery jsme nedostatecne pruzne reagovali. U startu AOSky jsem nebyl, nicmene je pravda ze 5 minut v takovem poctu (x 41 startujicich posadek) si musime spocitat predem, abychom zjistili ze je to start na tri hodiny, coz je zbytecne moc. Na sprintu jsem byl u startu, kde mi prislo ze zadna kolize nehrozila, komunikace vysilackou s poradatelem v cili dle me fungovala. Proc vsak doslo k nezapsani casu sprintu u nekterych posadek, ani ja netusim, ale zjistim. Poznavani dilu - opet mame co zlepsovat, je pravdou ze pri tom poctu cekajicich to musi odsypat rychleji - vis/nevis hotovo.

Co se startovneho tyce, tak jsme doposud jako jedine kolo v MSP meli zatim startovne 200,- Na jihomoravaku v Brne bylo uz lonsky rok startovne 250,- a na Slovensku minimalne letos na jare take 10euro pro neregistrovane a 8 pro registrovane. A jelikoz jsme jeden pohar a nepovazujeme se za o nic horsi sraz nez ostatni, sjednotili jsme vstupne take na castku 250,- a dorovnali se tak s ostatnimi kluby. Je mozne casem resit levnejsi startovne podobne jako kluci na Slovensku a dat registrovanym sanci na levnejsi startovne. Nicmene kdyz vezmu, ze u nas jsou v te cene AOSky hned dve, a to vcetne kompletni pripravy disciplin, itineraru a samostatnych cen, tak bych to aspon sam za sebe nechal do budoucna na jednotne vysi.

Jinak jeste jednou chci podekovat vsem zucastnenym za trpelivost, ochotu zucastnit se a souteziveho ducha. Pristi rok mame co zlepsovat, tak urcite dorazte pocitit zmeny k lepsimu 4
upraveno 1x, naposled 28.06.2010 23:27:56
23:25:56
28.06.2010
MOLSO
-> ondrej.: to bol tunerlada - resp. jeho auto a vsetci boli na AOSke 4
upraveno 1x, naposled 28.06.2010 23:26:23
23:24:19
28.06.2010
ondrej.
O zraze som sa dozvedel od DanielaTT den pred.. V sobotu som mal už plánovanú akciu - bol som s Garde na Oldtimer Festival v Slavkove. Bolo tam hodne zaujímavých áut - aj pekných Škodoviek. Cestou späť som sa stavil v Blansku - pri hoteli stál iba jeden cukríkovofarebný Rapid a jedna biela Š-100, ostatné autá som žiaľ nestretol - škoda, že som nevedel, kde práve boli...
23:18:13
28.06.2010
MOLSO
-> tunerlada: furat ty futur 3 3
22:58:36
28.06.2010
tunerlada
Tak moje shodnocení srazu,jelikož to byl můj první škodovácký sraz kde sem nebyl pouze jako divák ale soutěžíví (teda jen v pátek) mě vše potěšilo.Pátek příjezd sice byl komplikovaný ale noční aos byla supr krom konce kdy mi rupla hadice,sobota byla taktéž supr protože sem sehnal s Ultimem hadici,mrzí mě že sem si nevyzkoušel soutěže,za to sem si vyměnil hadici a zprovoznil auto a tím sem i eliminoval čekání na denní závod který sem jel z Acebossem,nejvíc mě potěšily ty aos jak už ta noční která byla fakt vynikající ale i ta denní a otec Futur 6 prostředí bylo taktéž krásně zvolené a počasí bylo taky parádní.Děkujeme všem za pěkný sraz ikdyž mě provázely komplikace a ekologická katastrofa7
22:18:56
28.06.2010
Ultim
-> tunerlada: Jo mam,pojd do naseho koutku:

skoda-virt.cz/cz/.../1337 74-ac-dc-pink
22:00:45
28.06.2010
tunerlada
-> Ultim: -> OndraKrupi-TenČtvrtý: tak vám teda pěkně děkuju pánové 3 jinak máš ty ostatní fotky z oprav ?už ty z cesty tam?3
21:47:39
28.06.2010
TT_daniel
-> minno: sak som siel 4. alebo 5.myslim
21:46:24
28.06.2010
minno
-> TT_daniel: ty si odchádzal na AOSku približne medzi prvými?
21:37:18
28.06.2010
TT_daniel
21:20:57
28.06.2010
Vrba
Takže moje hodnocení srazu.Především jsem rád,že se opravdu vydařilo počasí a nebyl žádný závažnější problém ohledně čehokoliv.Děkuji organizátorům za přípravu programu,ubytování a zajištění potřebných povolení. Co mě zklamalo...především neuvěřitelné prostoje v celkem parném počasí a vzhledem k tomu,že se čekalo na start a nikdo přesně nevěděl v kolik to bude,nemožnost si zajít na oběd.Ono když se hodinu a půl čeká na to,až 15 lidí pozná nebo nepozná díl ze škodovky je opravdu únavné-vzpomenme si jak to hezky odsýpalo při hledání závad na žluté užovce...uplně stejně to mohlo odsýpat i s dílama....?Další připomínka je k délce aosky.Ono když se zabloudí,rázem se z 60 kilometrů stane 100 a o čase stráveném v hladu za volantem ani nemluvě.Na úkor zbytečných prostojů a dle mě zbytečně moc dlouhé aosky potom nezbyl čas na pokec u pivka,což je pro mne celkem příjemná věc.Chtěl jsem se spoustou lidí pokecat a než nastal ten volný čas,tak už polovina lidí odjela domů.To mě zamrzelo,protože na ten večer jsem se těšil celý den. Jinak dík za všechno,ve výsledku to byl příjemně strávený víkend.
21:09:00
28.06.2010
TT_daniel
Ja mozem povedat ze som bol spokojny-

1.hotel na to jak vyzeral z vonka,tak v nutri super,akoze vyspal som sa jak doma

2.Nocna aos super...hlavne zberat tie veci,razitka a buracka-vsetko original...neokukane,skra tka super

3.sutaze super...podarilo s ami skoro vsade dostat medzi prvymi a tym padom som bol vsade max na 5.mieste v rade tak som to super vycihal a aj aos som medzi prvimi odstartoval

4.denna aos super...zvladol som to aj ked mam hranate budiky z 105S,kde nieje desatinne miesto cize 400m mi nic nehovorilo,ale nikde som sa nemusel otacat,vsetko som trafil...otazky som vobec nevedel 3 a ta odbocka za otcom furatom super...akovaaazne klobuk dole

5.mal som nosu casu sa napapat a vyvalit sa do travy s radiom 3

6.vyhodnotenie ako vzdy trvalo aj vzhladom na to ze neskoro chodili z aosky a nemohli ste priebezne spocitavat,aspon som sa medzitym osprchoval 3

celkove hodnotenie je super...len ma mrzi ze som sa s nikym nerozlucil
20:54:22
28.06.2010
minno
K zrazu napíšem asi to isté, čo tu už bolo spomenuté. Organizátorom ďakujem, že sa táto akcia tento rok zas konala, ja som sa rád povozil a konečne niekde vypadol, no predsa len sa to organizačne dosť nezvládlo, z čoho som bol prekvapený, pretože po minulé ročníky to bolo zvládnuté podľa mňa omnoho lepšie. Tie strašne veľké časové sklzy a čakania mi dosť výrazne pokazili atmosféru celého zrazu a celkový dojem. Spoznávanie dielov katastrofa, už po minulé ročníky mi dosť vadilo, že tam skoro každý nad tými dielmi špekuluje, akoby mu to špekulovanie to spoznanie dielu v niečom pomohlo. Ako napísal Čokin, buď viem, alebo neviem, porozmýšľam a idem na ďalší diel. Tento rok vzhľadom na počet účastníkov to zabralo kvôli tomu ešte raz tak veľa času ako inokedy.

Časové odstupy medzi súťažiacimi na dennej AOS príliš ale ozaj príliš dlhé. Úplne by stačila minúta - dve. Ak každý jazdí +/- podľa predpisov, neexistuje, aby sa posádky stretávali na jednom mieste vo veľkom množstve.

Na dennú AOS sa mi podarilo odštartovať až medzi poslednými o 13:00!

Šprint - tiež zopakujem čo už odznelo. Odjazdil som si šprint, dobrzdil až celkom hore na kopci ďaleko za cieľovým miestom a pokračoval ďalej v jazde. Organizátor, čo bol hore sa ma len spýtal, že či nechcem vedieť výsledok šprintu - povedal som nie, veď stačí, keď výsledok uvidím potom - na čo som bol prekvapený pri večernom vyhlasovaní výsledkov, že môj čas šprintu nikde nie je a ja som vytáčal motor ako debil úplne zbytočne. A ako som tak mal možnosť vidieť na listine výsledkov, časy šprintov chýbali viacerým. Doteraz s tým problém nikdy nebol, nikdy sa účastníci nemuseli vracať naspäť dole pre zápis výsledkov do karty vodiča 10.

To celkové naťahovanie času a zdržanie zapôsobilo aj na našu vyčerpanosť a psychiku, už sme boli z toho nervózni, tak sme sa na cestách dosť ponáhľali, už bolo dosť veľa hodín, potom sme už aj trochu poblúdili a na posledné otázky a úlohy a miesta súťaže sme sa už radšej vykašľali a smerovali rovno na parkovisko do Blanska, bolo už okolo 18:00....

Takže tieto veci boli dosť zlé, na druhú stranu bolo aj pár príjemných vecí, spanilka bola perfektná, rád som sa tiež stretol po dlhom čase so všetkými vami zúčastnenými, tiež sme zažili aj dobrú srandu a zábavu. Prajem všetkým, aby sa to nabudúce zlepšilo. Osobne predchádzajúci ročník bol pre mňa omnoho omnoho lepší.
upraveno 2x, naposled 28.06.2010 20:57:19
20:53:33
28.06.2010
OndraKrupi
-> Ultim: no tam bych snad našel závadu i já3
20:47:22
28.06.2010
Ultim
-> OndraKrupi-TenČtvrtý: Pristi sraz bude menit spojku 3 Nebo muzem jeho auto pouzit k soutezi, vis k hledani zavad. 4
20:36:08
28.06.2010
OndraKrupi
Ultim

Jo a panove,kdyby si nekdo z Vas polozil otazku, kde byl celou dobu

Tunerlada,tak tady je odpoved 3


jo no ten si to pěkně vyžral v pátek příjezd voda na aos benzín... a pak se pod tim jen válel...
20:30:13
28.06.2010
minno
Ultim 28.06.10 17:21:37 napsal:

To zlute Rko,je toho cloveka v zlutem tricku co stoji v pozadi. Nebo jeho

pritelkyne co stoji vedle nej.


na zraze som bol, takže majiteľa žltého erka som videl asi 100x4 ide len o to, že som bol v tom, že je to Kristína tu z virtu, až doma som však zistil, že som sa mýlil, a preto sa pýtal len to, či ho náhodou niekto nepozná a či to erko zo zrazu nie je tiež na virte.

-> aceboss: nápodobne ako Ultimovi.
19:54:44
28.06.2010
Čokin
Tak já také přídám své poznatky ze srazu. Noční AOZ byl super a neměl jedinou chybu, to že jsme po cestě nějak přehlídli asi 10 terčíku s razítky byl problém pouze v nás že tuto soutěž jsme vzali po svém trošku více sportovně:)

Raní registrace a úvod také na jedničku. Co se soutěží týče všechny byli oreginální. Bohužel poznávání dílů bylo nedomyšlené. Toto mělo být omezeno na 1 minutu na posádku bud vím nebo nevím nic víc nemůžu vymýšlet to čekání a ta fronta to bylo hodně špatně. Systém poznávání dílu s tím že si každý losoval se mě zdál fér a v pořádku jen prostě to mělo být časově omezeno vzhledem k počtu účastníků.

Další problém nastal při startech na dení AOZku kdy 5 minut při takovém počtu bylo hodně. Těmito dvěma časovýma skluzama se nabralo spoždění, které už se táhlo po celý den a myslím si že hodně účastníků to stálo hodně sil navíc a také hladovění v průběhu AOzky.

Co se týká sprintů tak jedinou chybou dle mě bylo to že pořadatel v cíli měl mít vlastní kartu s čísly vozu a psát časy ze sprintů zvlášt tak aby se posádka nemusel vracet pro zápis času do karty. Co se týká bezpečnosti tak při našem sprintu žádný problém nebyl.

Pak mě zamrzelo asi hodinové spoždění odjezdu na spanilou jízdu, nevím jaký k tomu byl důvod, protože co jsem se tak díval tak tu hodinu tam čekali už všechny posádky.

Spanilá jízda byla konečně opravdu spanilá a lepší jsem zatím nejel, projet celé Blansko a okolí křížem krážem bylo opravdu super a myslím že si to všichni moc užili.

Večerní vyhlášení proběhlo bez porblému škoda jen toho časového skluzu hlavně pro ty kteří se ještě vraceli domů.

Trochu mě zamrzelo, že 70% účastníku hned po vyhlášení odjelo domů, ale stím asi nic udělat nešlo, nakonec jsme stejně pokecali a oslavili úspěšný sraz aspon v úzkém kroužku nadšenců.



Abych to schrnul tak až na pár věci byl sraz opravdu super a pevně věřím, že ten příští bude zase o kus dál:) Tímto moc děkuji organizátorům a všem, kteří se zúčastnili a pomohli vytvořit příjemný víkend!
upraveno 4x, naposled 28.06.2010 19:57:21
19:10:45
28.06.2010
itchy
Taaakze zraz tu nikto nekomentuje tak zacnem, nie je to kritika len nazor. Nocnu AOS sme nestihli, nakolko sme v piatok o 22hej zatvarali garaz za autom, ale podla ohlasov bola super. Ked sme prisli v sobotu rano prijemne ma prekvapilo miesto zhromazdenia, bolo super pekne pri hoteli, luka voda parkovat sa malo kde super. Zaciatok tiez super, zaregistrovani sme boli hned, vedemostne a zrucne sutaze tiez velmi dobre, sprovoznenie auta a hadzanie tesnenim originalne. Obcerstvenie a kava na hoteli tiez OK. Prvy problem pre mna nastal pri cakani na odjazd AOS, 5 minut pri takom kvante ucastnikov je velmi vela, uz po prvej otazke sme isli spolu cca 4 auta co sme pobludili ked bolo velmi zle oznacene pokracovanie cesty od vinarne. Dalsia cesta ok, trosku pobludenie pri otcovi furatovi - inak velmi originalna disciplina, ale to casove zdrzanie bolo strasne. Sprint trosicku nezvladala organizacia, nakolko v case mojho prijazdu tam prislo skoro k dvom koliziam, inak zase ok prehladne. Sme v cieli, ideme sa najest a este ani po hodine a pol jedla nie je v cieli ani polovica ucastnikov. Bohuzial nakolko som od rana na nohach, toto nezvladam a bohuzial na koniec necakam a ide sa domov. Dozvedel som sa ze vyhlasovanie bolo okolo 21:30 co je naozaj neskoro. Na buduce asi predsa len to ubytovanie a prespat tam. A teraz to hlavne: neprijemne ma trosku prekvapila cena za startovne, viem ze je to vsetko velmi narocne, bolo do toho zaintersovanych vela ludi, ale naozaj by som cakal aspon nejake chladne obcerstvenie niekde v polovici, alebo potom super rychle vyhodnotenie. Nebolo ani jedno. Ale inak vsetka cest organizatorom, ze sa maju chut daco take robit, a zucastnim sa aj na buduce.
19:05:27
28.06.2010
aceboss
-> minno: To éRo co tam bylo má k originálu a tedy i k Kristýnce daleko není to ten vůz co uvádíš...4
17:50:13
28.06.2010
afro100
-> Ultim: sa mu tam zasekla ruka ? 3
17:36:15
28.06.2010
Tomáššš
ak ma este niekto dake fotky rad ich uvidim ... 4 tak sup sup linky popridavajte :)
17:21:37
28.06.2010
Ultim
To zlute Rko,je toho cloveka v zlutem tricku co stoji v pozadi. Nebo jeho pritelkyne co stoji vedle nej.

minno120.rajce.idnes.cz/2 010.06.26_-_27_-_M oravsky_Kras_-_5._sraz_Sk oda/#IMG_8717.JPG



Jo a panove,kdyby si nekdo z Vas polozil otazku, kde byl celou dobu Tunerlada,tak tady je odpoved 3
zvětšit 5.sraz Mor.kras,2.rocnik Msp2010,2.kolo - obrázek od Ultim vložen 28.06.2010 17:21:37
13:16:42
28.06.2010
itchy
Kokos spolujazdec tipol 350-450 m a som mu povedal ze prestrelil riadne a sa skoro trafil, sily
12:38:17
28.06.2010
Tomáššš
-> MOLSO: lenze draxa mas doma 40 47
12:36:47
28.06.2010
MOLSO
-> darklord: ja by som potrhal lana a keby to padlo odmeral by som to dennym počitadlom tachaču 47 3
12:29:09
28.06.2010
Tomáššš
-> TT_daniel: ja neviem ja som ju neskumal ... :) len zvonku som ju obzeral ... pod suknu som jej nesiel ... :D co som tak videl bol motor ale i ten sa lisil od kristiny ... nutene chladenie(vrtula) bola nahradena el. vrtulou, filter box cierny matny, a sa mi zda ze aj zvody boli cierne ... vsetko cierne ... ako to bolo uz neviem ... ale motor bol tmavy ... a pochybujem ze ked do kristiny dal tolko casu a penazi ze to nakoniec prerobi na el.vrtulu, ine kolesa ,iny motorovy vzhlad ... 6 ako bolo toto erko ...
upraveno 1x, naposled 28.06.2010 12:30:10
12:29:02
28.06.2010
darklord
12:25:49
28.06.2010
minno
darklord 28.06.10 12:23:27 napsal:

→ minno: → Tomáššš: → MOLSO:







Poloha 600 m n.m.


Výška: 340 m


Šířka: 2,85 m


Výkon: 70 kW


Vysílá: ČRo1, ČRo3, ČRo Brno, F1, Impuls, Nova, ČT1, ČT2


tak to je pekný odrb3 a ja že 100 m1
12:25:09
28.06.2010
Tomáššš
-> darklord: 340 metrov ? :-O ty vole ... riadne hovado velke 1
12:24:10
28.06.2010
TT_daniel
-> darklord: to kde si nasiel??? az tolko???
12:23:41
28.06.2010
TT_daniel
-> Tomáššš: podla mna to urco nieje kristina
12:23:27
28.06.2010
darklord
-> minno: -> Tomáššš: -> MOLSO:



Poloha 600 m n.m.

Výška: 340 m

Šířka: 2,85 m

Výkon: 70 kW

Vysílá: ČRo1, ČRo3, ČRo Brno, F1, Impuls, Nova, ČT1, ČT2
Extreme Tyres