skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Qwak/105L - komentáře:
-> Qwak: jo mozna si vybavuju :-) ted uz je auto nastesti schovany v garaži :-)
nomrmal kukam kukam .. :D -- ja sem upe slepej .. sem prehlid polovinu lidid co tu neco psalli. :D: D: ;)
-> M.a.r.i.o: jojo .. mam to vo trosku vic no ... :D -- ale to bude asi jen na zkousku .. :D a pak pujdou o 1-1.5max ;) .. az to slozim vyfotim a reknu ;)
-> Pavel P.: no jasne .... jenom sem asi vo 5 let mladsi .. :D
-> Majkl: jujuj !!! sem te upe prehdlidnul plomin !! jojo ja vim mi se zname.. no zname .. jednou sem s tebou dokonce i mluvil ;) a parkrat sem se prijel kuknout na kole ;) naposled gdyz si uz mel nasazenej podvozek !! ;) ja bydlim kyje.. (pavovske namesi--) mozna znas ;)
-> Qwak: no ja mam seriznute pruziny o 1,5 zavitu a sedlo mi to o 5cm . . . dira mezi kolem a plechem je 3,5cm a je to porad jeste v ramci unosnosti aby to pruzilo . . . ale ty to budes mit asi vic,co?

-> Qwak: na me nereagujes?

tak sem, seriznul pruziny!!! - ale nereknu o kolik hadejte!! ;) -- ?
-> haso: :D :D :D :D nie dakujem .. ;) Qwakova prestava se zabira ponekud jinymy smery ;) :D
-> Qwak: o a este nieco:
kebyze chces spravit kopiu potrebujes:
prah: GOLF II
zadny naraznik: OCTAVIA
kebyze chces spravit kopiu potrebujes:
prah: GOLF II
zadny naraznik: OCTAVIA

-> Qwak: no povodne mali byt zadne svetla podobne ako ma zelenka...
jo inak dakujem za sa to vsetkym paci...
jo inak dakujem za sa to vsetkym paci...

-> Tuneman2/Fávo: hehe ;) necahj se prekvapit ;) ju?? uvidime uvidime ;) ted na to stejne nemam cas.. furt makam makam .. -na tom predku .. (nic tam neni :D ) no a zadni svetla..... vim jak to udelat alenemam cas to udelat ;) :D -- jeste si pockaj ;)
-> Qwak: Čtyřoko, nebo tak neco? Nebo 1000MB?




ee pždelka bude ke konci skoro stejna jako ted :D -- zmena svetël ano .. docela i radikalni .. ale eMkovy svetelka to nebudou
!! ;)
!! ;)
pěknýýýýýýýýýýýýýý !!!!
-> haso: Mě se to líbí, žehličky by tam neseděly, i ten lak by byl vešnej, jen na to sehnat prachy-> Qwak: Tak vidíš, takdle musí vypadat, tak dělej!




-> M.a.r.i.o: jojo...ja som to nebral ako urazku alebo co...
v pohode...

-> Majkl: jako malí jste si hráli na písku...


-> Qwak: sme skoro sousedi, resp. byvali :-) ja bydlel v zacharsky :-) mozna se i zname

-> haso: ale udelal si mu ho hezky ale mel si tam nechat ty svetla zehlicky
vypadaji lip
