Cca před dvěma měsíci se na mne obrátil známý, že by ke své Felicii (r.v. 1960) chtěl pořídit nějakého dalšího, ale novějšího bezstřešáka z produkce ŠKODA. Volba padla na Rapida.
Po chvíli shánění se kabrií vylouplo hned několik. Bohužel nebyl dostatek financí a trochu se to vleklo, tak nakonec ze dvou LUXů od jednoho majitel byl koupen jen jeden, neb druhý (v lepším stavu) se prodal o den dříve.
Auto je velice zajímavé. Jedná se pravděpodobně o jeden z prvních kusů neb se v mnoha detailech liší. Zrcátko má lepené na předním okně, nemá "chytla" kolem pacek střechy atd.
Rok výroby je 1985, datum první registrace 14.1.1987.
Budoucnost: Během léta rychlá a růžová. Přestavba nalevo, vyvaření, repas převodovky, lak, antikoro ochrana, CZ doklady,repase kol, nove pneu, nova strecha a calouneni. a pak jen občasné vyjížďky.
Fota z prací budou jakmile se zacne neco dit.... takze brzo :)
1.8.2008 Vymenen rost pod chladicem a tunel rezervy - viz foto
3.8.2008 Dle poslednich info je vymenena (navarena) i nova chladicovka.
Foto budou brzo nasledovat
7.8.2008 Vyvaren pravy A sloupek, roh okna, P kapsa.
Prace zdarne pokracuji, obcas se klempir sice chyta "vzduchu" - kastle je shnila vic nez by bylo zdravo.
13.8.2008 vyvařena pravá část podlahy - viz foto.
5.4.2009 Odvezeno od lakýrníka na kompletaci a zprovoznění. poté bude následovat odvoz k čalouníkovi.
FF/ Rapid 130 LUX - komentáře:
-> Matsoft: viz nas tel hovor,nefot to,kouknu se na to o5 viz tel
-> Kubina AVTOBA3 CCCP: Odfotim.. kvalita velmi dobra.
moc pekne...

Technicka zajistena, ne vsude jsou blbci..... volnobeh take jiz poresen....
-> havlik: To je příjemný po renovaci za xy

-> Borin - Král tuzerů: No to ona asi taky:) ale co sem pochopil tak mu nechtěj udělat dovozovku
-> havlik: Tak jet na technickou s rozesraným motorem je hovadina...s tím volantem jsem myslel že Matěj nemá problém...
-> Borin - Král tuzerů: jaksi to postrádá jednu podstatnou část...

asi si jí tam zapoměl přivařit.

-> Borin - Král tuzerů: má to volant na špatný straně asi hlavně:) pak třeba protože to nestartuje nedrží volnoběh a tak

co já vim mam to jen z doslechu
-> havlik: A kvůly čemu ?
-> Borin - Král tuzerů: protože mu jí nechtěj dát
-> Borin - Král tuzerů: ale technickou to nemá :D:D
-> Majkl: To se divím

Nwkt 01.11.09 11:11:00 napsal:
→ krup: Bohužel a jak hezky to rezne 
Tohle žlutý ?
jj uz to jezdi, byl s tim i u me v praci takze muzu potvrdit:)
-> krup: Bohužel a jak hezky to rezne
