→ 1000MB-VB: Tak fanda policejní historie.. a já si
Presne tak,barvy byly jakykoliv odstiny modre,tak jak pises,na barvu se nehralo,nebyla specificka..jinak nej je kdyz si nekdo pamatuje jak to jezdilo,presne tak jako ty!!jinak mas super vzpominky:-)mazec
říkal, co sa blázna se vrhne na takovejhle „project“. Tím se to
vysvětluje..
. Jinak vyjadřuju uznání a mírnou podporu, co sebarevnosti týče. MB jsem sice nikde neviděl, asi u nás v okolí nikde
nesloužilo, ale co si tak pamatuju, tak to byly odstíny od sytě modrý
1203 až po mírně nazelenalýho moskviče combi – a ten byl dokonce
stříkanej z nějaký bílo-šedý a docela na prasáka, jen tak zvenka. Toho
nikdy nezapomenu, vezl jsem se v něm při svém prvním „zatčení“, když
mi bylo nějakých 6 let..

1000MB-VB







