Nejbližší srazy a akce

datumnazevmisto
26.06. - 28.06.2026 Pohofest - sraz vozidel Škoda Přestavlky / Nabočany
24.07. - 26.07.2026 Felda meet no.7 Vlachovice Vrbětice
31.07. - 02.08.2026 6.Valašský Škoda Sraz Vrbětice , výletiště
12.09.2026 Veteráni navždy Janov nad Nisou, sokolovna
Další akce a srazy...

Poslední příspěvky v diskuzích a komentářích

18:33:40
23.06.2026
Sita
[p#4147993] jo jo, uz je to hrozny peklo, jenomze kdyz na to na podzim das novou predni napravu, tak ti prijde skoda ji na jare vyhodit kdyz se ji ohne zadni naprava 3. Takze ted to ma obe napravy novy, jeste teda vymenim predni blatniky a mladej to dojezdi... Musim rict, ze i pres ty investice, se to auto docela ekonomicky povedlo. V roce 2014 stalo 80k a i kdyz jsem tam resil uz skoro vsechno, tak vsechno slo udelat doma, v servisu to bylo jen na geometrii...
upraveno 1x, naposled 23.06.2026 18:34:14
  ... Octavia 1, 2, 3, 4
18:25:37
23.06.2026
Sita
[p#4147994] ja mam jen 16A hlavni jistic, takze dobijim 10A 3
jinak po navratu domu, takze to vypada, ze pro 99% planned usage to pouzitelny bude
zvětšit Elektromobilita - obrázek od Sita vložen 23.06.2026 18:25:37
upraveno 1x, naposled 23.06.2026 18:48:07
  ... Elektromobilita
18:12:32
23.06.2026
Syny
-> King: Myslis, ze pri te koupi v tom hral nejakou roli penis? 40
  ... Elektromobilita
17:08:36
23.06.2026
King
[p#4147992] Ale zase ten Golf je za rozumnejsi penis. Takze dobijeni jenom 1f tzn. tak do tech 4kW? Ja k tomu mam jeste ten "adapterek ", co se da vrazit i do 10A zasuvky a to je "tankovani " na 20 hodin.
  ... Elektromobilita
16:49:53
23.06.2026
Syny
-> Sita: To je porad ta jedna Bora co uz ji tady nekolik let odepisujes a ta jeji TK je uz nekolik let ta posledni? 1
  ... Octavia 1, 2, 3, 4

partnerské stránky + reklamy

Retro Škoda Family Fan Klub Skoda Vysoke Myto & Hradec Kralove
skoda ekatalog
Extreme Tyres