Stížnosti na pana Janečka

prohledat
157 příspěvků (zobrazeno 51 až 100) od 19.02.2010 do 24.02.2010, založil/a petr s
řadit dle data
13:37:50
22.02.2010
VeTeV
hodně řádků o ničem...



prostě někdo na to má žaludek a nemá žádné skrupule a tak jedná jak jedná .....



to že je někdo překupník je věc jedna - takových je dneska mraky, ale že někdo dokáže vědomě do očí lhát, to je na zamyšlenou... ale je to každého věc a je na kupujících, zda-li od něj věc koupí a nebo půjdou o dům dál... je spousta lidí co kupuje a neřeší, pak spousta lidí co smlouvá z principu a lidi, co se snaží si to vypátrat a nelitují toho času co ej to stojí...



prostě každý si musí udělat obrázek sám a je to jeho svobodné rozhodnutí - nic víc.... taková je holt doba a musíme se s tím naučit žít - moralizovaní, slušnost a etika jsou dnes prázdný pojem....



tak a teď můžete směle pokračovat 4
11:54:23
22.02.2010
TTomas
-> Zdeněk.: Karsha2 je muj dlouholetej znamej (jeste driv nez zacal prodavat na aukru) a je 100% rovnej a fajn chlap, kterej mi ruznejma drobnostma pomaha dodelat kilo. Sam delal litrika(tam to vsechno zacalo), ale nakonec skoncil u srarejch motorek a mercedesu. Litrika prej casem poridi uz hotoveho:) Nikdy nelakuje a vzdy popis odpovida stavu, takze vsem muzu jedine doporucit.



S panem Janeckem jsem mel jednou tu cest a uz nikdy vice. Naprosto vyhozeny cas a penize za benzin.



S Ledrem jsou taky obcas komplikace, ale s tim uz se tek nejak musi pocitat a zbozi mel vzdy dobre.



Kazdopadne Pavel P. je muj (a nejen muj:) nepostradatelny pomocnik a kamarad, takze kriveho slova proti nemu nereknu. Vzdy ochotny pomoci a to same plati i z me strany. Kdybys tedy potreboval na Doksech nejak pomoci, tak staci rict.



Kubina je taky doufam stale muj kamarad, tak se kluci nehadejte. Nema to cenu. Nebo lip. Pojdte nekdy na pivko a vyjasnime si svuj pohled na vec. 4
11:43:38
22.02.2010
m8rinek
-> ondie: taky tak, jsem rád, že s těma číslama nekecám a story si docela pamatuju :)))
11:41:18
22.02.2010
ondie
tak sem si to celý,úplně celý zase přečet a udělalo se mi z něho zase krásně zle 3
upraveno 1x, naposled 22.02.2010 11:41:42
11:20:22
22.02.2010
ondie
-> Pavel P..: ..joo..to je to téma,který jsem pracně hledal a nenašel,doporučuju všem přečíst...tam sou teprv zkušenosti,ať všichni víte čeho je pan bezpáteřní schopen..



-> Zdeněk.: ..aháá 7

-> JoseA: celkem souhlas,ale místní šmelina jistě bude oponovat 3

-> minno: chceš li být uveden v obraz,přečti si níže uvedené tema
upraveno 1x, naposled 22.02.2010 11:43:41
09:54:03
22.02.2010
Pavel P..
-> Kubina AVTOBA3 CCCP: jaký silácký řeči ty kašpare, koukám že se tu snažíš akorát rozpoutávat konflikty a hraješ si na moralistu... koukni se cos tu psal o něm ty a ještě sem dáváš jeho fotky s hezkejma komentářema, to by mě nasralo daleko víc než nějakejch pár vět který jsem na jeho adresu napsal tak jako další v tomhle tematu.

až mu budu vyloženě vyhrožovat že mu něco provedu tak pak piš něco siláckejch slovech a že to je sprosťáctví, zatim jsem nic takovýho nenapsal kde bych mu vyhrožoval a nemám ani důvod mu něčim vyhrožovat, zatim je to jen obyčejná debata o jeho praktikách !!!



proč nekážeš svoje nový moudra o slušnosti i tady a místo toho se přidáváš k ostaním?

skoda-virt.cz/cz/.../1010 52-skoda-garde-kabrio?goto post=1...
08:28:51
22.02.2010
Kloggie
Ono by to chtělo trochu elementární slušnosti. Já taky prodávám věci i s větší marží než je 50%, protože to takhle dělá kde kdo. Ale o tom to není. Janeček nejedná fér, měl jsem s ním dvakrát co do činění. Jednou mi chtěl prodat erko za 25000, úplně zdravý, s novým lakem a motorem po go. To že mělo vyrezlou díru v zadním blatníku a zadní podběhy téměř chyběly, že byla fest chycená střecha, to nevadí - "to se snadno spraví, to zabrousíš a zakituješ, já to vim, dělal jsem v kvasinách". Auto jsem nemohl ani projet. Nekoupil jsem. Po druhý jsem potřeboval lišty do dveří, chtěl jsem chromový. Dal jsem inzerát, psal mi Janeček, že je má. Tak jsem tam jel, musel jsem si je vymontovat a když jsem řikal, kde že je ten chrom - prej "to je špína, to smeješ" doma jsem to přeleštil a chrom byl total pryč. Moje blbost, měl jsem si to ověřit hned. To je jasný. Jenom kdyby pan Janeček při obchodech používal trochu tý elementární slušnosti, nebylo by to na škodu. Ale je to jeho boj, mě je to futrál. Jenom budu rád, když zdejší fandové budou vědět jak s ním jednat...
02:02:14
22.02.2010
JoseA
Já si myslím, že syny to napsal dobře. Šmelináři byli, jsou a budou. Já sem asi dvakrát objevil věci ve velké slevě, koupil si pro sebe a řekl sem o tom známým. Bohužel se na ně už nedostalo, protože to někdo v obou případech pokoupil. Známí byli smutní, podíval sem se na inernet a na aukru sem ty věci našel, samozřejmě cena bylo několikanásobně vyšší a prodejce byl z odpovídajícího okresu. Samozřejmě jako správný šmelinář neměl nikde napsané, že jde o zboží z likvidace skladu, především dvojka třída (často malé škrábance) a bez záruky. Možná to je i trochu pocit závisti, ale mě spíš štvalo, že si to nemohli moji známí pořídit tak jako já za super cenu, protože na tom musí okamžitě nějaká hyena něco utržet, takže kámoši utřeli nos. Taky sem to mohl tak udělat, všechno koupit, pak to zrovna nabídnout známým s výdělkem a co by nevzali známí prodat na netu s ještě větším vývarem, ale to bych se styděl udělat, hlavně teda těm známým. Takže teď když objevím neco, co chci za dobrou cenu a myslím si, že by to chtěl i ten či onen kamarád, tak zrovna počkám u zboží, zavolám mu jestli to taky nechce. Proč je asi v supermarketech omezeno množství většiny zboží na osobu? Není divu, když člověk popojde o pár metrů dál a tam to babka pod slunečníkem prodává za dvojnásobek. Ale to je v pohodě, komu se nechce zdržovat v marketu, má nakoupeno třeba ovoce hned. Ale nechápu co bych těm lidem měl závidět? To že si neumí vydělat peníze jiným způsobem? A že si na ně bude kdekdo ukazovat prstem, nebo dávat kamarádům recenze se dá očekávat, hlavně nevím jak si takový člověk ještě může naivně myslet, že bude oblíbený mezi fandama značky, když pravým fandům akorát ku*ví ceny ND? Syny napsal hezký příklad s těma štítkama, udělal bych to stejně, pro mě by to bylo k ničemu, ale kdybych to někde viděl, tak to sem hodím a třeba tím pomůžu někomu, taky mi tady hodně lidí pomohlo při koupí ND (koupě a dovoz na sraz bez provize). Takže je mi samozřejmě víc sympatická taková výpomoc mezi lidma se stejným koníčkem, než když na tom někdo parazituje. Ke stotřicítce jsem taky dostal plno nových dílů a když kámoš potřeboval věci na zadní nápravu rapida, tak sem mu je dal za flašku a kdybych se dozvěděl, že to někde prodal za jakoukoliv cenu, tak by mě to hodně nasralo, protože sem moc dobře vědět, že bych to dobře prodal, ale chtěl sem mu pomoc.

Hlavně sem se zasmál, jak někdo napíše, že ten kdo nešmelí je zdechlý zvednout zadek 3

Opravdu si připadám totální zdechlina, když si dokážu vydělat rukama oproti šmelinářovi.
00:38:02
22.02.2010
ondie
-> Zdeněk.: copak ti hezkého řekl ?
00:30:44
22.02.2010
Zdeněk.
-> ondie: Tak to byl on 4 No nasral mě tenkrát nehorázně, kdyby tam nebyla přítulka, nedržela mě a neříkala kašli na něj, tak nevím jak by to dopadlo 6
00:08:43
22.02.2010
ondie
-> Zdeněk.: ledr je takovej vousatej tmavovlasej pán v klobouku s vizáží černokněžníka...ten už kope velkou ligu,v chotusicích vždycky veme poskoka co tahá přiruční vozejček a jen ukazuje prstíkem...popojede a už to mydlí ve svým stánku 3 fakt brutal..

Ale jo,neni moc sympatickej od pohledu ani od slova.
23:35:42
21.02.2010
Zdeněk.
-> Kubina AVTOBA3 CCCP: Na ceny jsem u něho ani nekoukal, nasral mě už když jsem šel okolo svýma kecama na mě resp. na přítelkyni...

A jestli to byl opravdu on jak říkáš, tak bych se nějaký rány, že druhou chytnu o zeď nebál, takže Pavle, směle do toho. Já se teda radši nad cenama na těhle srazech (popř. burzách) pousměju a neřeším to, když nic kupovat nebudu, ale v některých případech bych to prodavajícímu vysvětlil na plnou hubu 4
23:15:02
21.02.2010
Kubina AVTOBA3 CCCP - zrušená registrace
-> Zdeněk.: asi to byl on,ma vzdy nejvetsi stan.Ceny sileny,ale uz jsem tam par veci koupil,protoze jinde nebyly.Podle pavlaP bych mel jako soudnej clovek na nej ukazat a rict to je ten prekupnik a vykuk(presne po vzoru praktikovanem na tom.t).
23:04:43
21.02.2010
Jožynek
-> Jaktak: Tak ako hovoríš, to bolo skôr myslené na spôsob akým jedná, ale zase sa to tu zvrhlo akurát kto komu čo zavidí..
22:58:38
21.02.2010
Zdeněk.
-> Kubina AVTOBA3 CCCP: Kdo je to ten Ledr? Byl jsem na FCC sraze u Tábora, tys tam byl taky, tak bys mohl vzpomenout. Naproti chatkám tam měl nějaký prodejce postavený obrovský stan a měli malýho psa, to nevíš kdo byl? Toho člověka jsem vstřebával ještě hodně dlouho a to jsem procházel jen okolo...
22:55:24
21.02.2010
Kubina AVTOBA3 CCCP - zrušená registrace
-> m8rinek: -> Jaktak:

ja reagoval na toto



→ Tom.t: to ti neřikám že ho máš prodat za dva… akorát to je pěkná židovina, ale jen tak dál, počkej až někam tim zachovalym vozem škoda přijedeš tak si na tebe bude každej trochu znalej ukazovat … "jo to je ten pan Takáč, překupník a vykuk..4
22:49:03
21.02.2010
Jaktak
-> Kubina AVTOBA3 CCCP: Myslim si ze nejde o to, ze janecek ty veci prodava se ziskem ale o to jaky svinarny dela, viz. prizpevky od Ondieho a dalsich.
22:41:54
21.02.2010
m8rinek
-> Kubina AVTOBA3 CCCP: pokud vim tak se Ledr netají tim co dělá, kdežto Janeček to dělá jinak ;).
22:27:52
21.02.2010
Kubina AVTOBA3 CCCP - zrušená registrace
-> Pavel P..: co konkretne na tom nechapes?jen rikam,ze se tesim,az ty tvoje silacke reci uvidim v realu,co ja vim tak Janecek je na Doksech casto a ty taky,tak mu muzes osobne rict,ze se na nej vari voda....

a to ze tom.t neco otocil se ziskem je normalni,prijed na FCC sraz a zacni tam vyrvavat o zidovine a ukazovat treba na Ledra,ktery taky veci otaci se ziskem a dostanes takovou,ze druhou chytnes o zed.Tak tady prestan psat takove silacke nesmysly a vychladni
21:56:29
21.02.2010
Zdeněk.
Já bych sem taky něco napsal, ale nic mě nenapadá 3



Tak třeba, víte kdo je na Aukru třeba uživatel karsha2 nebo romanovka2008? Už jsem se chtěl na to zeptat dávno, ale nechtělo se mi kvůli tomu zakládat nové téma...
21:44:24
21.02.2010
Pavel P..
-> Kubina AVTOBA3 CCCP: tak co dozvim se co proti mě furt máš?
21:28:50
21.02.2010
Pavel P..
-> Kubina AVTOBA3 CCCP: o čem to pořád meleš?
21:27:49
21.02.2010
minno
-> Matthes, záškodník z TechWebu: nič mi to nehovorí
21:26:48
21.02.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> minno: Jo tohle sem hledal
zvětšit Stížnosti na pana Janečka - obrázek od Matthes, záškodník z TechWebu vložen 21.02.2010 21:26:48
21:19:44
21.02.2010
minno
-> m8rinek: čo je to za fotku? No nič, vidím, že som mimo, tak asi z tohto vlákna radšej zmiznem.
21:19:07
21.02.2010
ondie
-> m8rinek: "hmm hmm,tady to říznu,trochu kitu,dáme dokládky..to bude vejvárek 145 "
21:18:11
21.02.2010
Kubina AVTOBA3 CCCP - zrušená registrace
Pavel P.. 21.02.10 21:10:05 napsal:

→ Kubina AVTOBA3 CCCP: no a dál?
no uvidime na Doksech,doufam ze tam budes a doufam ze tam bude Janecek a dotretice doufam,ze budes hrat podle scenare,ktery jsis napsal.

Ale budu realista a rekl bych,ze radeji cely kemp obejdes,nez abys se s nim potkal3
21:10:05
21.02.2010
Pavel P..
-> Kubina AVTOBA3 CCCP: no a dál?
21:09:05
21.02.2010
Syny
No uprimne recno obhajoba slovy "zavist" je myslim v mnoha pripadech jen jediny a ponekud trapny argument na obhajobu... Protoze me je naprosto u riti co nakej pan Janacek prodava a za kolik a stejne tak je mi u riti co tady kdo z virtu ma moznost koupit levne a pak draze prodava... To je jejich vec. Ale rozhodne nikomu nezavidim tento styl obzivy a nechtel bych to sam praktikovat. 3 Ovsem musim se priklonit na sranu toho, ze kdyz neco nekdo nekde koupi za litr nebo to treba dostane od znameho zadarmo, tak to snad neznamena, ze to za tu cenu posle dal, ne? Nereknu mezi blizkejma znamejma nebo tak, ale nekomu cizimu? Proc jako? 9 Ja treba koupil Cordobu za 5000 od taty znameho a nevidim jedinej duvod, proc bych ji dal mel za tuhle cenu prodavat, kdyz se bezne prodavaj v tomhle stavu a s touhle vybavou za 40 000... To byl priklad... Samozrejme kdyby to byl kamarad, tak bych mu ji prodal levne, pripadne za cenu co me to stalo + co sem do toho uz vrazil, aby se mi alepson vsechno vratilo, ale nekomu cizimu jako proc?

Ale odsuzuju takovy ty zmrdipraktiky, ze se snazi lidi ochcat a nakecat tomu druhymu vsechno jak to ma hrozny, aby cenu shodil a pak to obratem ruky prodat za 3x tolik s tim jak to je najednou uzasny :) Ovsem chapu, ze pokud se nekdo necha zlomit, tak to je jeho problem. Nelibi se mi to, ale sem smirenej s tim, ze to tak prave je... Stejne tak me stve, kdyz nekdo pridje do kramu, skoupi vsechny vzacny veci, kterych tam je zbytek a pak to prodava znamejm i neznamejm 4x tak draz... Ano - mohl bych to udelat taky, ale proc? Proc bych to delal? Ja si kupuju jen to co potrebuju a nepotrebuju vyvaret na necem takovem, to radsi pudu do prace a budu delat to co umim, nez skupovat dily a pak to vsem nabizet za 4 nasobnou cenu a snazit se na tom vydelat... A defakto tim odeprit pristup k tej veci tem, co ji potrebujou a staci jim jeden kus (mysleno tak, ze ti co to potrebujou me treba ani neznaj a nevi ze sm to zkoupil a prodvam to draz) ...



U nas v kramu meli stitky 136/5L, meli jich tam asi 20... Napsl sem to tady na virtu s tim, ze kdyby nekdo chtel, muzu koupit a dovezt na sraz (samozrejem s uctenkou a bez prirazky). Ovsem do kramu sem se dostal az za 14dni a stitky byly vsecky fuc... Zajimave, ze do te doby, nez sem to na virt napsal tam byly celkem dlouho. A ze by behem 14ti dnu najednou 20lidi nutne potrebovalo stitek 136/5L je mi divny :) Jen me mrzelo, ze lidi co by ho treba na auto chteli ho tim padem nemeli a vsem sem musel napsat, ze to nekdo zkoupil a nic neprivezu...
upraveno 7x, naposled 22.02.2010 11:39:54
21:08:54
21.02.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> minno: Strejda Toma t. Takovej smelinar...
21:07:38
21.02.2010
Kubina AVTOBA3 CCCP - zrušená registrace
Pavel P.. 21.02.10 20:48:08 napsal:

→ Tom.t: to ti neřikám že ho máš prodat za dva…

akorát to je pěkná židovina, ale jen tak dál, počkej až někam tim

zachovalym vozem škoda přijedeš tak si na tebe bude každej trochu znalej

ukazovat … "jo to je ten pan Takáč, překupník a vykuk..4





ale co je to tvůj boj…4
ty mas fakt dost
21:07:06
21.02.2010
Pavel P..
-> Tom.t: dělej jak myslíš, ale pak se nerozčiluj že tě bude někdo pomlouvat za to co praktikuješ... mimochodem my se tu nehádáme, nemáme si proč trhat občanky.3
21:03:35
21.02.2010
minno
Kto je Janeček?
20:59:08
21.02.2010
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> Pavel P..: my ty auta máme pro radost a né proto abych s tím někde machroval a vystavoval a co si myslí pár blbečků mi vždy bylo, je i bude u prdele4

člověk je od přírody tvor závistlivý a s tím se nic nedá udělat ..

roztrhejte si tady třeba občanky, jdu čučet na hokej1
20:51:21
21.02.2010
Pavel P..
-> ondie: ano ano...4
20:50:13
21.02.2010
afro100
-> ondie 21.02.10 20:49:51: 47
20:49:51
21.02.2010
ondie
-> Pavel P..: taky věříš v boží mlýny ? 1
20:48:08
21.02.2010
Pavel P..
-> Tom.t: to ti neřikám že ho máš prodat za dva... akorát to je pěkná židovina, ale jen tak dál, počkej až někam tim zachovalym vozem škoda přijedeš tak si na tebe bude každej trochu znalej ukazovat ... "jo to je ten pan Takáč, překupník a vykuk..4



ale co je to tvůj boj....4
20:46:31
21.02.2010
Hurdis
Flacek 21.02.10 19:47:21 napsal:

→ ondie: Njn jenže to se dozví lidi tady:) Ale on to na

Virt asi nedává:) No nic nebudu se do toho míchat.
Taky to na virtu pokoušel. A myslím, že si tuhle debatu dřívě, či později přečte, pokud už to neudělal.



-> Martin100L: firma.maxportal.cz/detail /ladislav-janecek
20:45:38
21.02.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Syny 21.02.10 20:36:13: V tom mas pravdu a proto jsem si vzpomenul na tohle tema: skoda-virt.cz/cz/.../8902 2-kam-byste-se-zaradili-vy ?poffset=41 Docela pravdive 4
20:45:34
21.02.2010
petr s
-> Martin100L: Fota těch podnikavců co tady jsou?
20:43:17
21.02.2010
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> Martin100L: a doplnit ješte o velikost péra a číslo bot
20:42:22
21.02.2010
Martin100L
Zdravím, četl jsem skoro celou debatu. Protože jsem neznalej pana Janečka, byl bych rád, kdyby se tady objevil jeho nick, případně telefonní číslo, bydlištš, případně fotka, abychom i my neznalí věděli, o koho jde. Dík.
20:41:49
21.02.2010
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> Pavel P..: i kdybych ho koupil za litr tak to znamená že ho mám prodat za dva ? 3 a prodal jsem toho druhýho, který nás stál až 10tis kč 2
20:40:31
21.02.2010
Pavel P..
-> Tom.t: na to žes ho koupil za litr je to slušnej vejvar...
20:40:25
21.02.2010
havlik
-> Tom.t: nemyslim si že bych se tady tim chlubil nějak výrazně a to že má orezlý nápravy je hrozná tragedie:D navíc sem nepsal že je v nějak super co si tak pamatuju:) ale nevadí41
20:37:38
21.02.2010
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> havlik: pro tvojí informaci vlastníme několik nadprůměrně zachovalých vozů, akorád nemáme potřebu se s tím všude chlubit jako ty s tvým "málo jetým" rapidem s orezlýma nápravama4 ukaž mi jedno takové zachovalé auto které jsem prodal ? nevím proč bych to taky dělal u aut kterým cena bude časem stoupat .. jediným takovým prodaným autem je bílej rapid , protože jsme meli dva, a raději jsem koupil erko4 a myslím že cena 30tis kč za takové auto je uplně v pořádku a nijak nadsazená takže trochu nechápu o co ti jde4
20:36:13
21.02.2010
Syny
Sorry, ze se vam sem do toh pletu, ale ten hlavni a zasadni problem je prave ten, ze se na to vsichni divaj jako na obchod a mozny zisk... Chapu ze dneska je svet takovej, ale osobne je mi milejsi to, jak posledni dobou obchoduju s blizsima znamejma... Ze proste to co nepotrebuju nekomu dam zadarmo a kdyz potom naopak neco potrebuju ja, tak mi to treba nekdo zase da a nebo me pomuze... Samozrejem s lidma co znam mene nebo vubec veci prodavam/kupuju, ale nidky sem doufam nikoho nijak schvalne nenatahnul a vsichni semnou maj dobry zkusenosti. To, ze nekdo neco nakoupi levne a pak to proda draz, to je bezna praxe a taky sem to parkrat takhle udelal - to nepopiram. Sice to nebylo nikdy umylsne, ale treba sem neco kupil na auto, pak to tam nedal a po roce nebo dvou to prodal o stovku draz treba... Ale ne diky tomu, ze bych si nasadil cenu vyssi, ale ze mi ji nekdo proste nabidnul... Ale co chci rict... Chci rict to, ze je smutny, ze i mezi fandama (jestli se teda tak ti lide nechaj nazyvat), kterych je celkem malo, se tohle deje... Misto toho aby si pomahali, tak premejsli jak se co nelip prechcat. Je to skoda, ale je to tak normalni dneksa - bohuzel...
upraveno 1x, naposled 21.02.2010 20:38:37
20:27:32
21.02.2010
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> ondie: v pohodě, jak jsem psal, zkoušel to na tebe, protože je spousta hloupých lidí co si za svým nestojí a treba by mu "reklamaci " uznali , tys to neudělal a to je tvoje plus ..



já tady měl taky borce kterej si koupil 20let staré sedačky do auta a po 6 týdnech mi napsal že s nima není spokojen a chce je vrátit , argumentoval tím, že tohle je preci uplne bežné na západe ..

bohužel nepochodil .. někdy jinej by mu je ač bezduvodne třeba vzal zpátky, ale já ne,

přebíral si je osobně, a hodinu prohlížel takže vědel co a v jakém stavu kupuje
Extreme Tyres
    vyhledávání
pá 28. - ne 30.06. Pohofest | pá 09. - ne 11.08. 10. CS ŠKODA zraz | další akce...