Moj foter je taký Kokot...

prohledat
371 příspěvků (zobrazeno 301 až 350) od 17.01.2009 do 29.09.2016, založil/a Majklsto
řadit dle data
19:39:47
16.08.2011
Vojťas
Kurva ten me zase dneska nasral 3 Byl na pivu s nejakyn kamosen ( musim zjistit s jakym a asi dame rec ! :D ) a byl zas desne chytrej a vycetl mi vsechno co se mi za zivot nepovedlo 3 Nejvic me sere ze se s nim ani nemuzu hadat protoze by to pak akorat odsrala mati :/ Doprdele uz s nim nekdy fakt. Jdu se projet radsi 1



ale uz dobry, uz je to par hodin tak klid 4
upraveno 1x, naposled 16.08.2011 19:40:22
12:53:34
21.01.2009
sep
-> Mishoooo: :blbá situace,držím palce aby to směřovalo k lepšímu.
12:21:56
21.01.2009
Majklsto
-> krup: hmmm,taka babicka sa teda vie postarat o zabavu.a neslo by ju ignorovat?ked si za domom postavis pristresok na auto tak co?pride a zruti ti ho?alebo jej nabidni ze jej budes platit najom za garaz ktoru si za domom postavis.
10:56:29
21.01.2009
Matthes, záškodník z TechWebu
krup 21.01.09 07:36:47 napsal:

→ Majklsto: prostorovým výrazem podobně

doskočišti pro tanky, a babičku ..




Babicka dela skok daleky? 3
upraveno 1x, naposled 21.01.2009 10:56:38
09:24:42
21.01.2009
Mishoooo
no ja som za nasich platil pred mesiacom 85000,-Sk na bytovom za byt co neplatili a chceli im ho zobrat... pred 2 dnami este uroky to je 34000,- a teraz kazdy mesiac najomne 7500,- a to uz nezijem s nimi cca 5 rokov a sam zijem uz svokrovcov a setrim na stavbu ale takymto stylom toho moc nepostavym....

Takze jedine riesenie rodicou do starobinca a predat byt... mama este o tom ani nevie.. a ani to nepochopi ze sa to neda zvladnut.....

Takze kazdy mame dake radosti a starosti...8
07:36:47
21.01.2009
krup
-> Majklsto: Já mám třeba - co se garáže a možnosti práce na autě - trocha jinej problem, žel máme dvougenerační barák s dvorem a zahradou jak tři prdele s prostorovým výrazem podobně doskočišti pro tanky, a babičku .. Kdybych si tam udělal alespoň dřevěný přístřešek pro 8 osobních aut, furt by tam zbyl prostor rovný odstavnému parkovišti dvou kamionů, leč babička si najde konflikt i sama v sobě .. co z toho vyplívá? mám pronajatou garáž 13km od baráku, kde samozřejmě není tekoucí voda a jediné pozitivum je eletrika :-)



resp. každá situace má řešení, které může být jen v tvé vlastní režii:-)



( teď mi třeba stojí na dvoře rozstřeleny clio přitulky na kasiračku, máš vidět ty eskapády, co nám babina vytváří .. a pořádny "helou" bude až se to bude porcovat uplně .. už se moc těšim :-))) .. štestí je, že to clio není moje, protože na přitulky si babina hulákat nedovolí :-) )
16:37:48
20.01.2009
Majklsto
-> vaclav785: ja uvidim akym sposobom mi dalej bude liezt na nervy.lebo niekedy sa s nim da,ale niekedy ,no fakt sprava sa tak ze brat sa bal urobit si zbrojak aby nesiel sediet
16:35:52
20.01.2009
vaclav785
-> Majklsto: ale můžu ti říci, že jakmile odejdu ze školy (dodělám jí), tak jdu z domu, jelikož se radši budu válet na sídlišti v hovnech, než abych bydlel se svým fotrem
16:30:47
20.01.2009
Majklsto
-> Majklsto: tak to musi byt uplne super8
16:25:16
20.01.2009
vaclav785
-> King: jj to znám taky a u nás ještě máme z jedný strany silnici a z druhý trávník, takže na trávníku šlápneš do hovna, nebo jak píšeš tě pochčije pes a na silnici nesmíš vystrčit nohu a vůbec nic, protože by ti jí někdo přejel
16:12:42
20.01.2009
King
-> Majklsto: Ty si to nedovedeš ani představit a já to musím léta realizovat :) Prostě se večer vrátíš z práce, hodíš se do monterek, kousek kartonu na ležení a hurá pod auto na ulici :) Zima, poprchává, pes mi jednou pochcal nohu, která mi koukala z pod auta a policajti jsou v půlnoci zvědaví, co to v tom autě vlastně dělám a jestli od toho mám papíry :)

Mno a třeba kompletace upravený hlavy v panelákovým obejváku má svoje kouzlo :)
15:58:31
20.01.2009
Majklsto
-> krup: hm,ked co sa tyka toho stahovania,tak ja si nedokazem predstavit sediet niekde v panelaku a veskere garazove cinnosti vykonavat v nejakej pivnici alebo pred panelakom.to nie.to si radsej nervy obalim poriadnou vrstvou trpezlivosti a casom nasetrim a ked sa budem stahovat tak do svojho,s veeelkou garazou a vsetkym co k tomu patri
11:34:24
20.01.2009
Vojťas
Kdyz to tak ctu, tak si rikam ze sem na tom jeste dobre. fotrik nechlasta, nekouri, i kdyz tedka mamina prisla s tim ze je alkoholik ze vypije kazdej vecer pul litr vina,ale tolik nevypije, ale to bych tak nehrotil.

Ale kdyz sme spolu nekde v jedny misnosti, tak to clovek akorat ceka co z nej zas vypadne ze sem udelal blbe nebo tak, dycky si neco najde. Vsechno doma nedelame tak jak by bylo potreba, ale aby nemel problem, napr talire od obeda ve drezu, kdyz pride z prace tak musi byt prazdno, jinak pres den to neni problem. Garaz mame jenom na auto, kdyz tam chci neco delat tak to musim porad uklizet, ze prej tam smrdi benzin a tak dale, veci si radsi natiram v pokoji nez tohle poslouchat. A ohledne koupe skodovky mi bylo sdeleno ze to nechape ze sem mohl jezdit s Toledem ( r.v 92) a pritom mi ho este nepucil a babrli vozim v sade :-D Ale jinak to uz je vsechno taky jednim uchem tam a druhym ven, jenom drzet hubu a krok ;-)
09:53:35
20.01.2009
King
-> Syny: Já vím, že v tvým případě nejde o řízení kodinný kokty, ale je je to pravděpodobně jenom pokračování onoho "kruhu života", kdy to samý třeba dělal tvůj děd otcovi. Já jsem svoje řidičský začátky absolvoval naštěstí většinou s kolegama od montáží na sedadlech spolujezdců, což byli chlapi skutečně "vyježděný"(ne ten typ, co jenom vlastní ŘP 40 let, ale jezdí jak ponocnej :) a ty si občas dovolili nějakou věcnou poznámku k nastálejm situacím, ale tam jsem to naprosto akceptoval a byl jsem za to i rád. Ale když vezu tchána letiště a on mi suveréně radí, že se mám před kruhákem zařadit do pravýho pruhu, protože levým "je to nebezpečný", tak to mi cuká ruka a pohledem sklouzávám k pajsru, kterej vozím vedle sedačky :)
08:14:00
20.01.2009
krup
Majklsto 19.01.09 13:40:03 napsal:

→ vaclav785: kua to je kruteee


ja svojim sposobom jazdy som naucil fotra,a viacmenej vsetkych zapinat si

v aute pasy.predtym na to dost srali,teraz to robia sami,a nielen ked idu

somnou,to si cenim




Já je to učim - všechny bez rozdílů jednoduše: nevážeš se? - nejedeš semnou :-) .. komu to není jasný, rád předávám www.nemyslis-zaplatis.cz/ :-)



( dokonce se mi stalo, že rodinný poříslušník pro klid mé duše pás zapl, ale pak ho blba napadlo si ho sundat, protože ho "řezal do krku" .. prvni "bezpečné místo" a prudce po brzdách - ono i idiotovi dojde - když má pohomožděny kolena od palubní desky - že odpoutávat se za jízdy asi není moc vhodné :-) )



A s tém stěhováním, nevim, já bych nic takového nevydržel - já jsem velmi vděčný za své rodiče - samožřejmě, řídí-li synek, má otec vždy potřebu předávat rady a doporučení tipu "tak to snad nepojedeš na dvojku ne? - dej za 4, dyť to strašně řve" ( 45-50km/h - svižnější rozjíždění ) potažmo "nepředjížděj, dyť jede 60 - kam spěcháme?" ( okreska 2.třídy ) a pod. .. ale to je třeba s úsměvem přejít :-) Nicméně tě odivuju, já nedokážu být natolik chladnokrevný, abych si byť jen dokázal představit takové podmínky "domova". Myslim, že nebude problém najít nejakej job a připojit se třeba k někomu na privát, ne? :-)
17:37:05
19.01.2009
Syny
-> Nwkt: Ne, ale jen z duvodu, ze mi nebylo 18 pri prepisu, auto je to ale moje a ja si vse platim sam... 4
16:52:39
19.01.2009
Rapid135
Panove jak vydim tak ja mam vylozene kliku s mym tatkem.shodnem se v 98% veci,vychazime spolu jako rekl muj jeden byvale koleja "jako kamosi" .tatka me poradi kdyz nevim,pomuze kdyz me schazi 3ti ruka kdyz potrebuje on tak mu pomuzu s cimkoliv ja.oba sme ridici profesionalove a uz v mych 13ti letech me naucil dokonale zvladat T148 za coz su mu vdecne jelikoz ted mam T815,s traktorem me naucil jezdit pouzivat ruzny neseny a tazeny naradi jakozto i jezdit pod rezackou.kopec jako krava a musel sem napodobit jeho styl bo bych to nevyjel,ikdyz Zetror 12145 jel jak tank a s tim se 99% pripadech v kopcich jezdilo tak podradit v plnym tahu s vylagrovanou prevodovkou co ma x1000 MTH byl obcas problem.kdyz se me to nepovedlo dostal sem na tlamu a hned me to slo 3 .kolikrat v zime na silnici 20cm snehu 5:00 rano a (ja s RO skupiny B ) 12145 i s plnou 9ti tunou hnoja byl plne v mych rukach,tatka sedel na sedatku za mnou a spokojene se dival.nebo is jinyma strojama me naucil kdybych to v zivote potreboval.co sem krom techniky rizeni mockrat vyuzil bylo kdyz me tatka ucil figle jak se vyhrabat za kazdou cenu(ne ze vseho to samozrejme jde). i ted kdyz uz jakozto majitel C+E sem vzal tatky na svezeni do sve Tatry tak me nerekl pul slova byl spokojene se svym snazenim.kolikrat ted rikam at feldu moc neprotahuje 160km/h po dalnici aby nekde neplatil .nerikam ikdyz se kvuli necemu chytnem tak to za par minut pomine a jako by se nic nedelo. ja si na svyho tatky nemozu stezovat a su rad ze je takove jake je.Dokonce me dokaze rozmluvit kdeco abych to nekupoval nebo neco koupil ze je to lepsi nebo je to k hovnu.zatim mel ve 100% pravdu. Tot muj tatka 4
15:47:18
19.01.2009
Nwkt
-> Syny: A v TP je tvoje jméno? 47
15:46:10
19.01.2009
Syny
-> King: Jenze me rodinnej poklad nikdo nesveril :) Me kecaj do toho i kdyz jedu ze svim autem :) Tedko teda jezdim s tim bilym pekacem, to je jako jejich a to krafou taky, ale kecali mi i do rizeni myho auta s mym benzinem a mou pojistkou...
15:08:28
19.01.2009
tadeas
S tátou jezdím rád, sem tam něco řekne, ale v klidu a s postupem času musím uznat, že většinou má pravdu6 Mámě se můj styl úplně nezamlová, pro ní jsou limity 50/90/130 svatý3 Ale třeba kamarád se svým otcem odmítá jezdit, že se to prej nedá vydržet a docela na něj sedí Kingův názor, že pičujou ti co nejmíň řídí. Najede nějakejch 5tkm ročně, ale všechno ví nejlíp, vždyť má přece zkušenosti....
14:08:39
19.01.2009
King
-> Syny: Tohle je takovej zvláštní českej fenomén - možná to nějak souvisí s tím, že auto v rodině bylo za bolševika něco jako člen rodiny kvůli kterýmu si rodina léta utrhovala od huby, aby ho pak po různých peripetiích sehnala a hlava rodiny v perforovaných kožených rukavičkách pak mohla opatrně začít řídit :) Samozřejně, že když se volant rodinnýho pokladu svěří synátorovi, je potřeba dělat soustavnou nalejvárnu na téma bezpečné a ekonomické řízení - protože podobnou nalejvárnu absolvoval ten tatík od děda o jednu generaci tomu nazad :) Osobní rodinnou zkušenost nemám, protože auto jsme nikdy neměli, ale z široký palety spolujezdců si troufám dělat závěry, že ten kdo má tendenci "do řízení kecat", obvykle jako řidič za moc nestojí. Typicky sváteční řidiči s růžovým ŘP jsou mojí oblíbenou kategorií kibiců :) Tchána jsem už na sedadle spolujezdce několikrát "umravnil", takže si už dává bacha :) Podobně dopad i můj bejvalej šéf :) Ten to navíc kořenil ještě průpovídkama, jak si osvojil zásady řízení podle příručky "Řídím jako pánbůh" od jakýhosi závodníka a díky tomu jezdí bez nehod (ten název si už nepamatuju, ale ten vymyšlenej název to nejlíp vystihuje :) I zeptal jsem se tenkrát nesměle, jak je potom možný, že pořád drží volant v tom psycho-úchopu "za deset 2", když momentálně je konsenzus držet volant "třičtvrtě na 3" ? Koukal jak péro z gauče a donekonečna omílal mantru ze 40 let starý knížky o řízení. Nesměle jsem zaoponoval, že časy kár s půlmetrovým "kormidlem" a šnekovým řízením jsou už minulostí a přece jenom oktávka se servem už nevyžaduje díky minimálním silám na ovládání volantu úchop "kudlanka nábožná" s lechtáním spodku volantu na bříšku - že bezpečný řízení začíná ve správným posezu za volant. Mno, brblal, ale od tý doby už nepikačoval do řízení :)

Samozřejmě, že na sedadle spolujezdce se taky "věnuju řízení", ale aktuální poznámky směrem k řidiči jsou tabu! :) To, že občas jako spolujezdec reflexivně prošlápnu oběma botama podlahu ještě neznamená, že bych řidiči nevěřil - prostě pudy :)
13:40:03
19.01.2009
Majklsto
-> vaclav785: kua to je kruteee

ja svojim sposobom jazdy som naucil fotra,a viacmenej vsetkych zapinat si v aute pasy.predtym na to dost srali,teraz to robia sami,a nielen ked idu somnou,to si cenim
13:33:47
19.01.2009
vaclav785
Já jsem jednou vezl ožralýho fotra domů začal na mě pičovat at to auto netrápím v tak vysokých otáčkách (2800 favorit na čtyřku) takle do mě jebal dva kilometry zastavil jsem auto jsem mu tam nechal a šel jsem do prdele od té doby mám klid alespon co se řízení týká
13:28:41
19.01.2009
Syny
To jak sem je jednou vez na zahradu, tak uz drzkovali po 2m cesty... Zaradil sem jednicku a rozjel se a uz sem slysel, ze jezdim jak zavodnik.



Ale ze ta vymrdana 120tka ve 3 lidech ma kurva odpich :)
upraveno 1x, naposled 19.01.2009 13:30:28
13:27:20
19.01.2009
Syny
Jo to ja kdyz vezu matku nebo tatu, tak to sem porad pirat silnic... Jezdim strasne rychle, riskantne a vubec sem ten nejhorsi... Jo bracha, tan ma ridicak 2 mesice, jel jednou ale ten jezdi lip, jezi 40 dle tacho, predjizdi ho auta na plnej na moste a pres autobusovy zastavky, ale jede bezpecne... Uz na tohle nemam silu a poslal sem je do prdel s tim, ze taky nikomu nekecam do toho jak jezdi a pokud se jim s nim jezdi lip, at nevolaj me, kdyz chtej neco nekam odvezt nebo privezt... Sem hrozny prase za volantem, tak semnou nikdo nikam radsi nejezdteta nejlip nejezdete a nevychazejte ani kdyz jednu v okruhu 10ti kilometru... Ovsem fotr, kterej to na statovce kde je 90 rozpali na 190, ten jezdi v pohode, protoze ma prece bezpecny auto, kdyz ma tu Octavii II 3

Neresim a uz je za to posilam kamsi - nelibi se te to? Vystup si a jed sockou.
upraveno 1x, naposled 19.01.2009 13:30:01
13:06:03
19.01.2009
Majklsto
moj foter je najlepsi ked ho niekam veziem tak skoro sustavne hovori,nechod tak rychlo chces nas zabit?a ked mu poviem ze nejdem rychlo ze tak chodim normalne tak to berie ako slabu vyhovorku.ale ked ho niekam veziem svojim autom tak tolko pindat nemoze lebo mu poviem ze si deriem svoje gumy a palim svoj benzin tak sa vecinou trochu sklidni6
12:51:39
19.01.2009
King
-> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí): Mno, ale pak je ještě jedna extra kategorie otců - volantových kibiců, kam patří ten můj :) Ten v podstatě nevnímá, že moji řidičskou praxi počítám ve stotisích km, kdežto taťka má naježděno s bídou pár tisíc na Pionýru v 60.letech. To mu ale vůbec nebrání, aby komentoval cokoliv za volantem. Čili z jeho poznámek si už jenom dělám prdel a kolikrát si sám na sebe zabrblám po nějakým manévru, ještě než stačí cokoliv říct a zasmějeme se tomu :)

Jinak bych řek, že se mi podařilo mu naroubovat mojí filosofii "S´polujezdec - od slova "držet hubu"!" popř. "Drž hubu nebo si vystup" :)
12:12:30
19.01.2009
Gemini
moj foter je rad ked sa doma po tyzdne ukazem aspon na hodinku (skola, garaz),nepametam ze by mi nadaval alebo krical po mne......soferovat vie ale od 1992 nejazdi, mama jazdi kazdy den a je super soferka 6
10:46:50
19.01.2009
RON
diky za to, ze mam doma klidek, pohodku, uz mi ani nikdo nic nerika na to, ze mam motor v pokoji na stole, nebo na to, ze v baraku zabiram ze vsech nejvic mista motorkama a dilama od nich
10:00:41
19.01.2009
Majklsto
-> krup: no musim skoncit skolu a potom to zrejme dlho nepotrva a pojdem z domu
09:25:00
19.01.2009
krup
Stepix 17.01.09 15:50:41 napsal:

ty krávo, to je zase téma…
tak tak 3



Nicméně odstěhovat se je jediné řešení :-) -> Majklsto: vzhledem k tvému datumu narození se snad můžes spakovat a postavit se na vlastní nohy ne? Pardon, ale aby na mě někdo ve 24 letech tlamoval, že sem nepozutiral schody? 9
08:04:31
19.01.2009
Mr.Lumpy
-> Samantus: 3
08:02:51
19.01.2009
Samantus
Teda fotr, ty ses takovej kokot, ze kdyby bylo mistrovstvi sveta kokotu tak budes druhej..



A proc druhej?



Protoze ses takovej kokot ze bys to ani nevyhral...
07:27:41
19.01.2009
Martin2705
-> JoseA: pičující fotři. To se budem na virtu jen hádat, protože každej bude mít pravdu3
22:47:51
18.01.2009
JoseA
No tak stejné to všude není, ale podobné možná jo. Ale čím su starší, tím víc věřím, že budem stejní.
22:31:37
18.01.2009
Majklsto
-> Martin2705: ale aj diskutovat a poucovat sa da diplomaticky a v klude
07:25:44
18.01.2009
Martin2705
Podle mě pičuje téměř každej fotr. On si to třeba ani neuvědomuje, chce ti předat zkušenosti, ale ty o to vlastně nestojíš. Každej si na to musí přijít sám. My se ravidelně zhádáme, když něco děláme spolu, prtože to musíme dělat jak řekne a když ne, tak se pohádáme a jeden nebo druhej odejde. Beru to už s humorem:-)
00:21:09
18.01.2009
Matthes, záškodník z TechWebu
-> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí): Asi tak no 1 Ale neznam jinou zenskou ktera tak jezdi. Vetsinou s nejakou kamaradkou, nedej prirodo s neci mamou (kdyz nas vozila jedna v 1. tride ZS 3 ) To sem byl posranej az za usima 3

Jinak maminka taky ridi skoro cokoli, dodavky nejsou problem, obcas i neco vetsiho, ale to jen po dvore pac nema C.
23:56:50
17.01.2009
alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí)
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Mam, za rok najazdi niekedy aj 50 tkm, odsoferuje cokolvek od babety po mikrobus a traktor, vlastne ma ucila soferovat. Ale postupne s vekom to uz trosku upada, uz nejazdi jak drak, neprekracuje tolko rychlost a podobne.... Ale kedysi davno, ked este jazdila na sluzobnom zigulovi a S120 - special bez zadnych sedaciek, nebol pre nu problem krosit s tym po polnych cestach 100 kmh (dlho robila v polnohospodarstve)... No ateraz jazdi denne, podnikatel sa bez auta nezaobide...
23:17:45
17.01.2009
P@nis
To tu každý vychazí z otcem tak špatně? Já nikdy s rodiči něměl problem s matkou pokecám o všem a s tatíkem tak samo. Doma žadne buzerace ve všem mě podporujou jak už to býval fotbal tak tedka posilování i na to jak každy Vysokoškolák brbla jak je chudý tak si nestěžuju peněz mám více než dost. S fotrem chodím někdy makat na brigády, chodil se dívat jak hraju fotbal, někdy spolu zajdeme zahrát nohejbal \"mladí \" proti \"fotříkum\" pak zajdeme na pivko rozeberem kdo jak hral atd... Otec chodí do stejne hospody jak Já s kamošema (Otec s mýma kamošema normálka pokecá popije na tykačku) tak jak to čtu tak je mi až líto že to takhleto doma nemá každy..
upraveno 1x, naposled 17.01.2009 23:18:53
23:12:38
17.01.2009
Don Carlos
-> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí): Velmi podobný osud i u nás. Můžeme si podat ruce...
upraveno 1x, naposled 17.01.2009 23:13:23
22:53:26
17.01.2009
Jožynek
-> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí): to je sice pravda, ale myslim ze obcas by si to mohli odpustit4
22:08:10
17.01.2009
Tomaso435
-> Matthes, záškodník z TechWebu: já vim3
22:05:58
17.01.2009
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Tomaso435: Ja to nemyslel ironicky...
22:05:11
17.01.2009
Tomaso435
-> Matthes, záškodník z TechWebu: já,, když sem ji pustil za volant z kopce s vypnutým motorem tak sem brzdil ručkou protože do zatáčky se pustila volantu a ptala se co má dělat
22:03:35
17.01.2009
gabo000000 - zrušená registrace
bezny jav..u man najviac ze v garazi am bordel co je sice pravda1
21:56:28
17.01.2009
Matthes, záškodník z TechWebu
Ma tady nekdo mamu jako ja? Tzn ze umi dobre ridit?
21:53:33
17.01.2009
Tomaso435
-> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí): tak v 6Oti na dvojku sem někde na 35OO ot,,, občas tomu neuškodí aby se protáh (snad) ale nejlepší je babča, ta sedne a mužu s ní jet klidně 14O a vubec ji to nevadí jen mi potom řekne,, hmm to je dobrý to ještě stihneme ošklivku betty3
21:46:21
17.01.2009
alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí)
-> Tomaso435: Akusticky tachometer ma zabudovany aj moja mama... ale na druhej strane.... motor na 60 na dvojku nevytacam ani na aute, nie este na favorite...1
21:43:21
17.01.2009
Tomaso435
-> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí): ne ono to je spíš tak že jeho favorit se chová jinak než muj,,,všechno mu hrká a tak divně se to naklání ... a taky proto že on je zvyklej jezdit maximálně 7O protože to mu to bere 5 litrů....a do zatáček jezdí tak že se auto nenakloní ,,, a když já jedu lehce víc než on je zvyklej tak to je katastrofa,,,,,no a to ještě ste neviděly moji matku,, ona bere vnímá rychlost dle zvuku takže když jedu na vytočenou 2Ku 6O... už má ruce před vočima a ani nedejchá a jenom proč jedeš tak rychle když tam v 6Oti vrznu 4Ku nic neříká,,,, jako ot se vždycky bavim a schválně si na to šlápnu a tu zatáčku si projedu svižněj

40
Extreme Tyres