Nejbližší srazy a akce

datumnazevmisto
30.09. - 02.10.2022 HundertGang Poděbrady
02.10.2022 Sraz veteránu kemp Sazavsky ostrov, Sazava
Další akce a srazy...

Poslední příspěvky v diskuzích a komentářích

20:27:45
26.09.2022
zdeny10
Takže...hoši...

ještě jednou bych chtěl tímto poděkovat jak Vaškovi, tak Petrovi za věcné názory. Moc si jich vážím, vedu je v patrnosti a opravdu se zamyslím, "co tedy s ním" (myšleno s tím weberem). Variant jste mi dali nespočet, aspoň je o čem přemýšlet. Jediné, co nechci, je ubírat další procenta životnosti už takhle extrémně zatíženému motoru (kord chudou směsí). Uvidíme. Každopádně znovu děkuji, vážím si toho, že se mám kam obrátit, kdyby "cokoliv".

Co bylo gró mého příspěvku (velikost LEKRáckých vzdušníků) mi také bylo vysvětleno, za což jsem také velice spokojen.

Neduhu ale toto vlákno přeci jen má a bohužel jsem se bál, že se to tímto směrem vydá. Hoši nehádejte ani nepoňoukejte se prosím. Zvolil jsem cestu oficiálního serveru skoda-virt, protože jeho odnož na facebooku alespoň já nepovažuju za tak profesionální v porovnání s těmito "profi stránkami". Kvalita odpovědí mi profesionalitu serveru jen potvrdila, avšak to řekněme "hašteření" je přeci jen navíc :-) Vyslechnu každý názor, nestydím se ani obráceně cokoliv zmínit. Co se know-how týče, STOPROCENTNĚ ho uznávám a v žádném případě nikoho nikdo nemůže hanit za to, že si lidově řečeno leccos nechá pro sebe. Velice dobře sám z praxe znám situaci, když k nám přijede auto na jakýkoliv servis a majitel nám poví co tomu je, jak se to má nejvhodněji opravit a jak má ta samotná oprava dlouho trvat (viz. youtube) :-D :-D :-D Nad tím zůstává rozum stát...takže za mě - vznese-li se otázka, myslím, že je individuální, zda někdo dokáže poradit a když už dokáže, tak zda chce poradit veřejně, či třeba soukromě. Možná jsem se do toho celého trochu zamotal, ale chtěl jsem vám vysvětlit, že mi mrzí, že si zde leccos vyčítáte. Myslím, že je to škoda. Jsme tým kluci :-)

Ještě jednou za všechno moc děkuju a kdybych zase s něčím otravoval, mějte se mnou alespoň takové strpení, jako tomu bylo teď ;-)

A pokud vás ty moje vraky fakt zajímají, svou kartu zde rád o nějaké fotografie a informace rozšířím :-)
  ... karburace - trysky, vzdušníky
20:23:34
26.09.2022
darklord
113-668120 PRUZINA

pruzina Mkoveho drziaku rezervy
  ... Kupim tieto veci na zadohrab

partnerské stránky + reklamy

Retro Škoda Family Fan Klub Skoda Vysoke Myto & Hradec Kralove
skoda ekatalog
Extreme Tyres
pá 30.09. - ne 02.10. HundertGang | ne 02.10. Sraz veteránu | další akce...