Koupím 1ks Arc, Mtx, dělítka

prohledat
18 příspěvků (zobrazeno 1 až 18) od 08.02.2015 do 09.02.2015, založil/a TTomas

Přispívání do tohoto tématu bylo zastaveno. Důvod:

Řešte si to soukromě...

Zastavil:Syny

řadit dle data
18:13:33
09.02.2015
TTomas
Výkaly výkaly a zase výkaly. Lidské a smrduté. Že jsem radší nemlčel jako tisíckrát. Nemá to cenu. Nemá to cenu. Nemá to cenu. Prostě pravda je jen jedna...Už ani čárku.
upraveno 1x, naposled 09.02.2015 18:13:58
17:53:27
09.02.2015
Tuner#2 - zrušená registrace
-> TTomas 09.02.15 14:42:10: Slušně vytrženo z kontextu a překrouceno...

1. O zadním límci na zeď píšu od začátku že nezáleží, bude černý a jen jsem chtěl aby měl svůj tvar (nenakoplý ráfek)... Řešil jsem kvalitu předního límce a chtěl jsem fotky jak vypadá se středem a v jakém je stavu.

2. Desítky límců jsi evidentně vyfotil, respektive na fotkách bylo min. 5-6 límců a nebylo jasno co mě vlastně chceš prodat... A když už jsem si podle čísla fotky nějaký vybral napsal jsi, že k němu máš bratříčka a že ho nedáš - TAK NA CO MĚ TEN KONKRÉTNÍ LÍMEC KU*VA FOTÍŠ?

3. Co se týče vyjádření k ceně, tos mě poslal hned v říjnu, když se ptal na mou představu a já neměl problém s tím i kdyby se to pohybovalo vejš, bohužel od října jsi nebyl schopen poslat foto kola co by jsi mě reálně nabídnul a z fotek co jsi poslal až teď po novém roce jsi mě chtěl dát asi jen půlku viz. bod 2.

4. Doprošovat? To snad nemyslíš vážně? Doprošovat jsem se doprošoval já nějaké rozumné nabídky a fotek.

5. Jaká akce chyběla? Od začátku jsem psal, že to chci poštou a ty sám jsi napsal, že jo, že stejně na poštu musíš aby jsi Téčkovi poslal dlužné karty...

6. Nevím kde jsi přišel na to, že jsem fotoguru a už vůbec nevím kde jsi přišel na to, že jsem se na Tomáše vysral? Nikdy jsem mu nesliboval žádné obnovení dat, neb to sám neumím (asi jsi si to vsugeroval s tím tvým vymyšleným fotoguru). Kdybych to uměl a měl na to odzkoušené programy, tak jsem mu to samozřejmě nabídnul. Kdysi jsem nějaký zadarmo z uložto zkoušel a stejně to fotku načtenou jen do půlky neopravilo.

Koukám jedna lež za druhou...
upraveno 1x, naposled 09.02.2015 17:56:51
14:42:10
09.02.2015
TTomas
Od začátku ti říkám, že mám těch límcu hromadu a že by bylo nejlepší se na to mrknout osobně (během řešení asi 3x?). Tím spís, že máš evidentně o kvalitách kola na zeď jinou predstavu než já.Já si třeba představuju, že kvalita zadního límce pověšeného na zdi je zcela jedno...zvlášť uvnitř.

Nezlob se na mně, ale nebudu ti fotit desítky límců..nejsem blázen. Vzal jsem pár límců co jsem našel na vrchu. Kdybys přijel rovnou, tak už jsi mohl mít kolo půl roku doma s límcema dle svého výběru, ušetřit si tyhle keci a oběma hromadu promrhaného času.

Tady je moje vyjádření k ceně...

"Fotku ti udelam jak se dostanu do garaze a za 3tis ti tam urcite neco najdu. Nicmene nepocitej s zadnym vylozene peknym/novym limcem. To jsme min vo litr vejs. Nicmene i ten horsi limec, kdyz si porychtujes, tak pujde v pohode vylestit."

Akce skončila po tvé reakci...

"Pokud nechceš, začnu to řešit a pídit se jinde..."

Na to jsem reagoval" OK, vyserme se na to." Doprošovat se nemám ve zvyku.

Jmenovat jsi klidně mohl. Jak vidíš, tak jsem se k tomu sám přihlásil. Za své jednání se netydím a dle máho názoru bylo vše korektní. Ty to nazýváš "vázla domluva". Já bych řekl, že spíš chyběla akce.

Uf to zase bylo...

PS: Vůbec nevým co maj s tím společného karty pro Tcka, které tady mám mimochodem daleko déle než 3 měsíce. Je to takové zadobrotu....Pomáhal jsem mu s obnovení dat. Ty jako fotoguru jsi se na něj evidentně vykašlal, tak jsem musel zaskočit já. Karty mi leží celou dobu na stole. Už jsou dokonce měsíce zabalené popsane a data obnovené. Veř mi, že nemám potřebu tyhle pomalé a malé karty umyslne zadržovat natož používat. Jen jsem za poslední rok na poště prostě nebyl. Žena je doma s prckama, tak všechno přebírá a já chodím domů v době kdy máj všechny normální pošty dávno zavřeno.
13:38:19
09.02.2015
m8rinek
-> Bucin: Nebo si to koupí v MTX a bude to mít o 1/4 levněji, ale je pravda, že zas nebude ta dálnička...
10:13:09
09.02.2015
Luky
-> Bucin: a navíc k tomu bude dálniční známka? 1
00:40:27
09.02.2015
Bucin
-> Tuner#2: Neceš rovnou nový? Sice tě vyjde asi tak na dvojnásobek, ale můžeš si poskládat límce jak se ti hodí 1 .
shop.tym-motorsport.cz/cz /.../mtx-sroubovany-disk.h tml
18:53:07
08.02.2015
HASTRMAN-TATRMAN
Ke vsemu ne Pavle, bez obav. Jen k vybranym exotikam :D Nastavuji zrcadlo.
18:49:48
08.02.2015
Pavel P..
-> HASTRMAN-TATRMAN: a ty taky musíš ke všemu psát nějaký hovna když si můžeš kopnout viď?....... to je zase u prdele těm všem ostatním, tyhle trapný žvásty 4
18:46:07
08.02.2015
HASTRMAN-TATRMAN
Tuningero tuningero... ty zas reknes, ze te provokuju - tak i pro natvrdly pisu, ze neprovokuju, ale konstatuju: s ohledem na skutecnost, ze k analnimu otvoru jsi ty klesl v ocich vsech, tak je vsem u analniho otvoru, kam v tvych ocich klesl TTomas :D
17:14:24
08.02.2015
Tuner#2 - zrušená registrace
-> TTomas 08.02.15 00:33:48: Původně jsem to ráno ani nechtěl komentovat a musím říct, že v mých očích si z rozumného člena klesnul tam kam bych nečekal...

Abych to uvedl na pravou míru. Včera jsem založil tenhle inzerát, kde jsem si jen postesknul nad promrhaným časem, neb jsem to chtěl mít vyřešeno do jara, kdy to už bude potřeba mít funkční (nechci tahat za hadici jen tak z kohoutku aby se uvolnil ve zdi pod obkladem vývod).

skoda-virt.cz/cz/.../1819 89-koupim-1ks-arc-mtx-deli tka-1

Nikoho jsem v inzerátu nejmenoval a myslím, že jsem to napsal dost slušně na ten průběh jaký to mělo.

V půlce října jsem dostal nabídku, že by dotyčný něco měl. Na konci října jsem dostal do mailu i nějaké fotky, kde se mě líbil střed a bohužel se nešlo v záplavě fotek vyznat jaké límce jsou k tomu k mání. Tak proběhlo pár mailů/SZ zde s tím jak by to mělo být ideálně široké a že přední pohledová strana musí být perfektní aby šel límec vyleštit do zrcadlova. Požádal jsem tedy o fotky toho konkrétního kola co by mě bylo posláno ideálně z předoboku aby vynikla proporce límce a středu + stav límce. Nabídnul jsem trojku a to že je prý dost na to aby jsme něco vybrali a pošta že nebude problém, stejně prý na poštu musí, protože už asi čtvrt roku posílá Téčkovi dvě SD karty...??!!

Dva měsíce nic, přes Vánoce jsem urgoval kdyby náhodou šel do garáže aby ty fotky udělal (nevím kdo z Vás by jel na slepo 200km...)

Po třech měsících přišli fotky, kde byl zmíněný střed nafocený s celkem pěkným, ale úzkým límcem a pak asi tři různé límce (alespoň to tak vypadalo) z toho jeden s mapama vyžraný, druhej s rejhama po obvodě jak prase. Tak jsem začal řešit, co mě teda vlastně z toho chce za trojku prodat (poslal jsem čísla fotek a chtěl k tomu komentář) a že ten přední pohledový límec musí být v dobrém stavu aby šel vyleštit.

Na tento můj dotaz přišla odpověď, že se na to vyserem a tím to skončilo...

Pravda bylo mě nabídnuto přijet, ale je to v centru Prahy a je to 200km. Navíc cesta do neznáma vzhledem k tomu co bylo poskytnuto za fotky...

Toť za mě vše, nikdy bych to nevytahoval na světlo boží veřejně, nikoho jsem nejmenoval jen jsem si postesknul na čtvrtrok nadějí a nic z toho.
upraveno 1x, naposled 08.02.2015 17:17:20
11:30:38
08.02.2015
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
A co děti? Pomyslel někdo z vás na chudáky děti?
09:47:07
08.02.2015
castrol
a co sa na to konečne vysrat
09:43:24
08.02.2015
m8rinek
-> TTomas: už i Ty Brute? :D
09:24:44
08.02.2015
darklord
Ani nie tak parodia ako vysvetlenie realneho stavu z predosleho inzeratu
07:35:36
08.02.2015
dragon_cb_cz
3
01:01:04
08.02.2015
Jozka
-> castrol: 52
00:38:16
08.02.2015
castrol
nejaka parodia ?
00:33:48
08.02.2015
TTomas
Už delší dobu lítám fotím meřím a píšu ohledně jednoho závodního kola na Škodovku, protože ho strašně nutně potřebuju na zeď jako držák na hadici, ale sednout do auta a něco pro to udělat je problém.

Rád bych dělítko nebo rovné ARC v šířkou 7-8".

Vnější límec potřebuji leštit, takze oba limce musí být v perfektním stavu a ideálně nové. S cenou se vejdem do tří tisíc a pošleš mi to postou viď?

Měl jsem jednu nabídku, ale málo se snažil. Na poštu se mu moc nechtělo. Nové límce mi nechtěl na zeď dát vůbec. Navíc to strašne natahoval a na to já nemám čas natožpak někam jezdit a vybrat si sám. Díky za nabídky a komentáře nejraději přímo sem.

Přispívání do tohoto tématu bylo zastaveno. Důvod:

Řešte si to soukromě...

Zastavil:Syny

Extreme Tyres