hliníkové třmeny felicie, favorit

prohledat
72 příspěvků (zobrazeno 1 až 50) od 07.02.2018 do 05.03.2018, založil/a mira76

Přispívání do tohoto tématu bylo zastaveno. Důvod:

Zkuste chvilku prosím vychladnout.

Zastavil:StepaNoFUN

řadit dle data
22:39:41
04.03.2018
Kocvin
Myslím že téhle sračky už tady stačilo ne?? Nejste na fb...
22:26:47
04.03.2018
HASTRMAN-TATRMAN
Jo karma, to bude ono....

"Berym(toho jsem nasral s tím že jsem si mu dovolil oponovat že svody jde dělat za levněji než za 5tisíc):

Ty a v obchode taky picujes do prodavacky, ze rohlik se da upect levneji nez za 2,50 Kc? :D Jaky to ma uspech? To ja jen tak, at vim a jsem o cosi moudrejsi....
22:23:51
04.03.2018
mira76
Protože mám dle Petra špatnou karmu?????

Zajímavé že jinde se mi to neděje ani v Německu ani na serveru v UK, chlapy v pohodě, zruším tady registraci a kašlu na to, už dobrý???

Ještě to tvoje auto...........
22:17:13
04.03.2018
HASTRMAN-TATRMAN
...pokracujme v premysleni a polozme si otazku c. 2:
PROC SE TO SAME NEDEJE I OSTATNIM UZIVATELUM VIRTU?
22:11:31
04.03.2018
mira76
at se zamýšlím jak chci vždycky je tu pár vysíračů kteří se přifaří do mých témat.....

Začínaje tebou, Tomaso435, Berym(toho jsem nasral s tím že jsem si mu dovolil oponovat že svody jde dělat za levněji než za 5tisíc).......a jistě dalších pár by se našlo............

Mimochodem jsem i na jiných fórech jak v Německu, UK, tak i tady v Čr, a největší frajeři kteří dokáží prudit jsou právě tady na VIRTU, jen aby dali nějakou poznámku i když to absolutně není k tématu, přesto si neodpustí nějak rýpnout......


Mimochodem kde je tvůj spravovaný stroj když si tak chytrý????
upraveno 1x, naposled 04.03.2018 22:16:36
21:57:21
04.03.2018
HASTRMAN-TATRMAN
-> mira76: znovu opakuji. Zkus se alespon jednou jedinkrat zamyslet, proc kazdy tvy tema tady na virtu skonci zasadne jen a pouze tezkym vyserem vsech vuci tve osobe.....

Ale dobre, at nehrajeme jenom na melancholickou notu, tak to trochu odlehcime :D

https://www.youtube.com/w atch?v=9NoNG_KT-j8
21:47:59
04.03.2018
mira76
-> HASTRMAN-TATRMAN 04.03.18 21:25:53: čekal jsem kdy se do toho zapojí někdo chytrý.....

Mimochodem o téma alu brzdičů se zde už dávno nejedná, pokud si tak bystrý a jistě i chytrý tak sis toho ráčil jistě všimnout.
upraveno 1x, naposled 04.03.2018 21:54:28
21:25:53
04.03.2018
HASTRMAN-TATRMAN
-> mira76 04.03.18 21:05:21: ja se omlouvam, ze do toho vstupuju, ale tutp poznamku na okraj nebo spis podnet k zamysleni si proste nemuzu odpustit, nakonec mozna to vyresi celou situaci 1

MIRKU, NEVSIML SIS, ZE ZATIM S KAZDYM TEMATEM JSI TU AKORAT - promin mi ten vyraz - ZA PICU? :D ZKUS NAD TIM POPREMYSLET.....

Svetovy mir - peace bratri.
21:05:21
04.03.2018
mira76
-> Tomaso435 04.03.18 20:42:14: Místo klíňáku jsem použil provaz určený k vázání poštovních balíků.

To že nerozumím moc elektrice ještě neznamená že nerozumím motorům.

To že sání bylo malé je jasné, už jsem to tu psal že nikdo ještě nedělal 10cm krátké sací trubky a svody za karburátory 4-1, z důvodu uchování topení ve feldě nebo favoritu.

frajere, když jsem jezdil ve 120cítce a wartburgu tak ty jsi ještě čural do plen.
upraveno 1x, naposled 04.03.2018 21:08:25
20:57:09
04.03.2018
mira76
prostě už jsem to tu psal tisíckrát:
řekl sis o pět tis. a ty jsem ti také dal, auto ujelo cca.40km,

ale to mě nevadí tak moc jako to že se nedokážeš postavit k tomu že ti něco uniklo, nějaká chyba, zapalovací lišta se nespálila jen tak, i po výměně zapal. lišty to mělo změněný zvuk a nechtělo to jít vůbec do otáček, ano myslím si právě že tím ležérním ukostřením těch 5ti stup. předstihu a pro benzín to bylo už moc, pro LPG by to bylo dobře ale na benzín už prostě moc.
Spálení zapal. lišty(přehřátí a prasknutí izolace) se nestalo jen tak.

To jestli má někdo čerpadlo nad nádrží v kufru nebo v motor. prostoru je naprosto jedno, pokud má čerpadlo výkon a vytlačí palivo kde má, přivezl jsem ti pak druhou pumpu která to zvládala v pohodě.

Ty jenom nechceš uznat že by ses mohl někdy splést nebo něco zapojit nedostatečně mistře neomylný.To samé bych mohl říct i já tobě že si nevděčný hajzl za ty peníze že jsi se nesnažil ani
zjistit proč se to auto zastavilo, proč došlo ke spálení lišty, proč motor měl divný zvuk a neměl výkon když jsem to zkoušel pak (když mě bratranec dotáhl na laně)rozběhat na jinou zapal. lištu.
20:42:14
04.03.2018
Tomaso435
-> mira76: očividně ne, když se tady oháníš tím že ti to urbi pro vlastní potřebu zapojení udělal jen provizorně tak aby ti to odladil. a ty s tím jezdíš...
Až ti tam někdo dá místo klínáku punčochu abys dojel domů, tak s ní budeš taky jezdit do smrti a házet na servisáka špínu že ti tam místo klíňáku kterej neměl , dal punčochu abys s tim nouzově dojel domu a ty s tim lítáš jak kokot dál aniž by sis to dal do pořádku ?????
škoda slov na tebe hochu.
20:38:05
04.03.2018
mira76
-> Tomaso435 04.03.18 17:51:14: nepotřebuju to zatím řešit, vypínač do interiéru si dokážu zapojit sám.
19:31:05
04.03.2018
Petr Urban
-> mira76: očko o kterém mluvíš ty, které sis měl jak dobře pochopil Tomaso předělat může jen za maličko jinou hodnotu předstihu, ukostření pouze snižuje předstih, vůz pojede s připojeným i odpojeným. Zato tvoje pofiderní kabeláž k zbytku všeho jako je čerpadlo, které navíc v mot. prostoru s tak malým tlakem co dava mě několikrát selhalo nejdrive napájením které jsem musel rychle vyřešit provizorně, né však na hotovo protože kolenovrte jsi nechtěl hlavně platit za cokoliv navíc, poté i tím, že v mírném kopečku už si nechtělo natáhnout palivo z nádrže a takto na voze všude stejná písnička... Vše jsi dostal 5x vysvetlené, diky mě viš o problemech celeho tveho sac. traktu, nechal sis dle mych parametrů udělat vyfuky atd., víš o všech možných problémech co si máš vyřešit. Ale haž furt něco na mě za jedno nepodstatné očko co sis měl sám předělat funkci do interiéru navíc nemající zásadní vliv na pojizdnost vozu. Jak ty jsi nevděčný hajzl... To je k velkému pohledání. Více takových a vykašlal bych se to dělat.
19:16:10
04.03.2018
MOLSO
-> zabiakPUK: autonómny ako autonómny ... riešil som prekáblovanie programovateľného zapalovania v jednej replike 120S, bola tam dosť sprasená kabeláž, v podstate som to naťahal celé nanovo (okrem niektorých vodičov ktoré neboli 2 - 3 x nadpájané a mali dostatočný prierez) a spojazdnil, auto som mal za týždeň čo bolo doma asi 4 x naštartované vždy na 25 - 30 minút, majiteľ si preň prišiel chytilo na drc, išlo polhodinu na volnobeh kým odomňa odišiel, a za 10 minút mi volá že ostal visieť za ďalšou dedinou a nechce mu to naštartovať. Prišiel som, a po pár desiatkach minút diagnostikovania čo sa mohlo stať som zistil že bolo zoxidované očko na ukostrenie RJ, ktoré inak vyzeralo úplne v pohode a dovtedy aj v pohode fungovalo. Prelisoval som očko za nové, očistil som miesto okolo skrutky na kasni dotiahol a auto zase chytilo na drc. A to bola len "sprostá" stovka. Takže na felde, kde je o dosť viacej elektriky sa kludne môže stať niečo podobné - prechodové odpory v napájaní lišty alebo podobne 4
18:06:11
04.03.2018
MVM
Já se musim Petra zastat protože s nim mám jen ty pozitivní zkušenosti. Od prvních prací počínaje, kdy mi repasoval do perfetniho stavu (lepší než nové) závodní rozdělovače Bosch.přes několik hlav motorů,až po téměř všechny podstatné díly z motoru stávajícího. Ano,měl a má toho poslední dobou hodně - ale vždycky se znažil vyjít vstříc. Zajimavý že mě to šlape..
17:51:14
04.03.2018
Tomaso435
-> mira76 04.03.18 17:42:35: hlavně nezapomen říct že sis to provizorní testovací očko a šroubek měl předělat sám na vypínač tak abys to měl v interieru a že ses na to vysral protože to nejspíš ani neumíš.
17:42:35
04.03.2018
mira76
také Peťo bylo očko ukostření za relátkem pr.6 a procházel jím samořez. šroubek pr.4mm bylo to na natřenou plochu (nad tlumičem) takže to skutečně kostřilo jen náhodným dotekem šroubku pr.4 a očka o pr.6mm, mohlo to v tu chvíli co jsi to kontroloval kostřit, ale po nějaké době to mohlo taky přestat kostřit protože to nebylo dotažené na krev a očko se mohlo pohnout směrem do volného prostoru, hlouposti, jasně může se stát, jen ty si to nechceš připustit že i ty by ses mohl utnout.

Ano naznačil jsi když jsem přijel k tobě domů že se ti do toho nechce, ale byla by to rána pod pás jezdit 90km dvě-mi auty(druhé mě jistilo protože jsme si vybrali den kdy bylo největší horko), stačilo říct do telefonu že jistě nemáš zájem ať nejezdím než pak dělat váhavého střelce, neříkám kdybych to měl k tobě 15min. jízdy......kašlal bych na to.
17:24:01
04.03.2018
zabiakPUK
-> Petr Urban: To, Peter, jedná vec mi nie je jasná: ak som správne pochopil, montoval si mu tam ignitech. Nie je to zcela autonómny systém, nezávislý od zbytku elektriky? V akomkoľvek dezolátnom stave? Nie je mi jasný vplyv toho zbytku na zapaľovanie.
upraveno 1x, naposled 04.03.2018 17:25:32
13:09:29
04.03.2018
Petr Urban
-> mira76: Drátek bylo pouze přepnutí jiné mapy, nic zásadního a bylo to provizorium, to sis měl dát přes přepínač v interiéru jak ty potřebuješ a byl jsi s tím seznámem a vše jsem ti musel u předání vysvětlovat 5x... proto si z tvého titulu dělám srandu, nechrání nikoho před blbostí. Funkce přikostření byla zkontrolována v ŘJ i multimetrem a fungovala. Mohl jsem to dát lépe, kdybych věděl jak trapně a nevděčně budeš takovou blbost vypichovat. Na laně to potáhneš s tvojí elektroinstalací vozu a provedením celého sac. traktu vč. karb. ještě mockrát, pokud vůbec budeš s takovou špatně vymyšlenou koncepcí jezdit. Ty ses mi vnucoval v době kdy jsem absolutně nestíhal a teď to obracíš, já tebe ani kšeft z tebe absolutně nepotřeboval.
Každopádně neboj... boží mlýny či cokoliv z tvé povahy tě strestají znova a znova Mirku.
15:17:43
03.03.2018
mira76
hele já se s tím nechválím ani to nikde neukazuju to Petr furt vytahuje (asi si přečetl na navštívence nebo kde).
15:06:38
03.03.2018
Prcalik135L
hele jedno stary cesky prislovi rika jo ze k cemu je dvacet titulu hele kdyz ani kandidat ved se sam sobe do prdele nepodiva hele :)
15:00:21
03.03.2018
mira76
ano, to bylo než jsem za tebou dojel, po tom co se to pokazilo jsem ti 2xvolal, a poslal 3 nebo 4 smsky.
Zapalování jak vidno nejelo protože mě musel bratranec dotáhnout na laně.

Navíc po kontrole jsem našel ležérně udělané ukostření do 6tky očka jsi dal 4ku šroubek takže se to dotýkalo, nedotýkalo....

Dojíždět k tobě už nebudu o toho se bát nemusíš.
Stačilo by být méně frajírkem a mohl ses domluvit i s tvým bývalým známým který bydlí o kousek dál.
Neměl ses nabízet že mám k tobě dojet, s tou tvojí pomocí...........
14:20:03
03.03.2018
Petr Urban
-> mira76: Jen lžeš a fabuluješ a si nevděčník. Tuny hovorů, obtěžování a mých rad co s tím, nemohl si ani trochu rozhýbat motorově. Od prvopočátku do teď zapalování jede. Nejede však tvůj arogantní mozek aby sis přiznal že máš zbytek na nejnižší úrovni. A všichni s kterými si přišel do kontaktu říkají o tvém jednání to samý. Určitě ti nějaký titul nezávidím, jak je důkazem neurčuje míru intelektu, u některých však míru vlastní nabubřelosti... Vše je jednoduché za pár minut a za nic se nemusí platit, všichni mají mít radost pomáhat mi. S tímto přístupem už jsi dojel. A budeš dojíždět stále pokud se neuvědomíš....
06:02:23
01.03.2018
mira76
podívej- se zapalováním nikdo nic nedělal, bylo tak jak jsi ho tam dal.

Poradil jsi mě všeho všudy po tom co auto kleklo 2x(telefonicky), a poslal 3 nebo 4 smsky.


Jedno je jasný- na nějaké reklamace zákazníků sereš a když to chce zákazník vyřešit v pohodě tak ho ještě pošpiníš na internetu.


Nevděčnýho hajzla si nech od cesty a Inženýra si můžeš jak jsem již psal udělat taky, tak nezáviď.
22:44:11
28.02.2018
Petr Urban
-> mira76: Utl ses ty s dodrbaným úplně vším na co se dalo podívat. A to zapalování s kterým nic nebylo ti zadarmo kontroloval kdo ? Já se k tomu postavil normálně. Tys začal volat a obviňovat s úplně totálně nesmyslnými argumenty co by neřekl deváťák snad a né inženýr. A kdo ti x-milion hodin se vším radil když si celý večery volal. Si nevděčný hajzl nic jiného a tys začal s blbými kecy zde ! Bery ti to řekl moc dobře.
08:36:29
28.02.2018
zabiakPUK
ja som zvedavý na tie brzdy. prečo sa to tu zvrhlo, na tie náreky?
bude z toho niečo?
19:54:29
27.02.2018
Bery
mozna kdyby kolem toho opraveneho zapalování nebyl ten tvuj favorit, asi by to jelo dal.5
15:08:17
27.02.2018
mira76
Dobře Petře, končím, kašlu na tvoje pomluvy, realita je taková že:

-Po tvojí opravě, úpravě zapalování a karbeců jsem dojel cca. 40km- realita!

Zapalovací okruh a karbeci jsi ladil také ty- realita!

Fungovalo to 40km- realita!

Zaplatil jsem ti 5tisíc- také realita!

To je z mojí strany všechno.

(inženýrka si nech od cesty, nebo si ho udělej dálkově, máš stejnou šanci jako každý jiný).


Dalo se to řešit v pohodě třeba v hospodě u pivka a né pořád do všeho veřejně vrtat a vytrubovat do světa at všichni ví že ty si ten borec co mě to zpravil a já ten zlý který má špatnou karmu a že kvůli ní mi to nejede.

Můj názor je že Petr není špatný opravář, opraví vám to, nebo upraví vám to, jen ale nechtějte po něm když se vám něco od něho pokazí aby to znova opravoval při reklamaci.
Větu- i mistr tesař se někdy utne nezná.

upraveno 2x, naposled 27.02.2018 15:11:49
13:45:14
27.02.2018
Petr Urban
-> su.tech – nezodpovědný hajzlík: ok. Dík. Ten, koho nikdo nepomlouvá prý dělá na své práci něco špatně. Někdo prostě vymýšlí opravdový zvěrstva v mot. prostoru i mimo něj a když mu to nefunguje, tak kolem sebe kope, aby si nemusel ukázat na sebe.
09:42:14
27.02.2018
su.tech – nezodpovědný hajzlík
-> Urbi: Bez potřeby se kohokoli zastávat. Neřeš to a nezabředávej do toho. Kdo chce, ten ti zavolá domluví se, nechá si u tebe udělat. Sám posoudí, zda byl/nebyl spokojen a zda s tebou spolupracovat chce/nechce a zda mu to za to stálo/nestálo. Dobré/špatné jméno si stejně uděláš sám svoji prací a přístupem ke klientovi. Osobně si názory ostatních vyslechnu, ale udělám si obrázek stejně sám. Za mě dobrý, na čem jsme se domluvili to klaplo, cos měl udělat, to jsi udělal a funguje. Když se mě někdo zeptá, toto předám dále, ale neočekávám, že se někdo mým názorem bude řídit. 4
09:21:23
27.02.2018
Petr Urban
-> mira76: To co jsem tam udělal vše šlape a šlapalo to i v mém voze. Já ti zadarmo vše překontroloval, tzn. opět jen nevděčně lžeš Miroslave a dále s tvým chováním není třeba s tebou nic řešit. I kdyby člověk udělal cokoliv, bude ti to málo a ty to zvládneš pokazit svými neumětelskými zásahy a hodit to na někoho. Nemá to s tebou smysl, proto jsem i hlavně po tvém chování a obviňování něčeho co funguje hlavně v pozdních hodinách odstoupil s tebou cokoliv řešit. Ty chceš všechno co ty poseres aby někdo opravoval a hlavně je pro tebe všechno drahý... Říkám ti, dělej si vše sám a nekopej do všech.
06:20:35
27.02.2018
mira76
Peťo nekecej, celý zapalovací okruh je tvá výroba, byl bych ti vděčný, pokud by to auto aspoň ujelo cestu domu, taky bych ti byl vděčný kdyby ses trochu zajímal o to proč to nejede......

Bohužel tvá slova vetšinou byla že celá elektrika je na hovno a všechny ty mé úpravy jsou na hovno.Šoupata shořela protože jsem to zkoušel rozchodit na plyn.

Taky by bylo fajn kdybys nebyl takovým frajírkem, ale to ty nepochopíš že i mistr (elektrikář) se může někdy utnout....
22:01:40
26.02.2018
Petr Urban
-> mira76: Mě auto jezdilo celý týden... A co se děje se zbytkem elektriky či vozu nevím a vždy se mohou kazit i jiné věci než které ti tam někdo udělá. Ty nevděčný člověče budeš vždycky házet vše na ostatní. To že si inženýr a vymyslel jsi takové prasárny co tam jsou a jak ti hořely šoupata apod. je oravdu na pováženou když si hubou odborník přes všechno, hlavně že má motor tři různé nevkusné barvičky... Navíc pane odborník, kup si lambdu kolenovrte, nauč se zapojovat drátky a ovládat Ignitech program a dělej si vše sám. Já jsem odvedl z dané katastrofy co jsem mohl a tys mi volal milionkrát než jsi dojel a nezvládl si ani volnoběh. Zkus zase otravovat a psát v 9-10 večer jiným lidem. 4 Pak je za tuny jejich rozčilování a pomoci s tvou hrůzou ještě pomluv. To jak mají vypadat výfuky víš ode mně, sám jsi tam měl hrůzu, kterou jsi považoval za správný. Jsi extrémně nevděčný člověk a všechno se ti vrátí nebo už vrací a ještě si vzpomeneš. Více psát je na tebe škoda času.
upraveno 1x, naposled 26.02.2018 22:20:09
21:25:11
26.02.2018
mira76
Berymu jsem volal protože je to jeho job, on dělá u Tyla také jsem mu říkal že za 2 tis. kdybych měl ohýbačku svody udělám a za 4 tis. to musí každý udělat(svody 4-1 stojí u Martina Brabijce 4 tis.), mimochodem jsi mi je pochválil jak jsou hezky udělané.....
2 roky jsem dělal ve firmě kde chlapy denně ohýbali trubky, dovolím si říct že o ohýbání trubek také něco vím.
Nakonec jsem koupil svody 4-2-1 za pět tisíc, je jen na každém kolik si na tom přidá marži.
Jestli mi závidíš titul Ing. že mi ho neustále připomínáš můžeš si ho sám udělat, jde to i dálkově....
www.fme.vutbr.cz/studium/ .../forma.html

Koncepce motoru byla běžná, vačka 275st.od Chovance, objem 1550ccm, 4-1 svod, karbec 1100xx, jen sání bylo menší, ale koncepci krátkého sání 4-1 při zachování radiátoru topení zatím nikdo nezkoušel (na favoritu nebo na feldě) takže se není čemu divit.

Elektrika byla spravovaná po servisech, to jsem ti říkal, tak nekecej.

Nic se ti na autě nelíbilo, všechno si kritizoval, tvoje věci a řešení byly nejlepší.

Auto jsem dal k tobě protože jsi mi nabídl že uděláš elektriku i seřídíš karbece, využil jsem toho žes měl lambdu a uměl jsi zapojit ignitecha, dostal jsi peníze co jsi chtěl a auto ujelo jen něco ke 40km, což si myslím že je fakt málo.

Psal si mi sms kolem 18hod. a já jsem ti kolem 20té hod. odepisoval jelikož jsem měl ježdění v autoškole nebo jsem byl někde jinde a tel. nenosím neustále na prdeli.
Možná jsem ti někdy volal i kolem 20hod snad i jednou jsem se vrátil a bylo kolem 21hod, ale určitě ne o desáté večer.
Každopádně jsem tenkrát myslel že jsi do toho fanda a že to myslíš upřímně..........


Seřídit to auto zkoušeli 2 lidi, jeden nerozuměl motokarbecům, a druhý neměl ani lambdu ani neznal ignitecha.....

Seriózní jednání by bylo snažit se to auto rozpohybovat, zjistit co se stalo a proč se to stalo, ale tvoje reakce byla jenom pomlouvání že je to šrot, a na hovno celá elektrika a i karburátory.

S tou sviňí a vodou s tebou Peťo souhlasím, máš pravdu.......
upraveno 2x, naposled 26.02.2018 21:39:02
18:33:20
26.02.2018
Petr Urban
-> mira76: Jak ty nízký človeče můžeš psát takové lži a jak je u tebe vše jednoduché a za 10 minut a že jsem za 5t. udělal jen to a to. Blbečku inženýrskej na karburátorech a kolem nich jsem strávil všechny odpoledne celý jeen týden. A vůbec ale vůbec nikdxy by mě nenapadlo si tady zakládat nějaký fingovaný účet abych tě mohl otravovat. Naopak ty otravuješ lidi kolem sebe svou neschopností a pak jim ještě voláš jak je vše jednoduché...
Viz. jak jsi otravoval tuny dalších včetně Beryho ... jak jsi mu arogantně říkal jak uddělat výfuky je extrémně jenoduché a musí to stát pár tisícovek a jak z toho mají všichni jen biznis a ať ti teda levně udělá svody. Když všechno víš jak je to jednoduché a za pár minut, dělej si všechno sám a neotravuj a nepomlouvej lidi o kterých vykloádáš navíc úplné fabulace a lži. A velmi tě prosím dále nevymýšlet lži a nepomlouvat těmito lži... na každou sviňi se vaří voda a milý Mirku vymstí se ti to, což už se právě s tvým neštěstím a problémy děje. Navíc jsi ty omlouval mě o to abych to udělal a né že já souhlasil že se budu hrabat v úplným šrotu jsem já vůbec nesouhlasil... po tom co to bylo u mnoho lidí a nikdo s tím nehl, já tvou velmi velmi špatně odvedenou práci a blbě vymyšlenou koncepci rozpohyboval k životu a ty nevděčný človeče děláš ještě toto ... Jak vůbec můžeš hodnotit v jakém stavu či nestavu mám rapida když sám sis nechával na autě dělat a jednotku jsem ti zapojoval až po tom co ses dva roky na to domlouval, dyť dělám pro všechny ostatní a na vlastní nemám čas ani chuť pak už a jak ty to můžeš hodnotit vůbec. Jsi ubohý nízký extrémně nevděčný člověk.
upraveno 2x, naposled 26.02.2018 18:42:32
05:36:53
24.02.2018
mira76
Možná to je se SBORMISTREM pravda, možná není, každopádně co jsem napsal ohledně auta pravda je.
Myslím že každý kdo si nechá zaplatit za opravu by se měl ke svému výtvoru umět postavit i v případě že 20ti dalším to funguje a sakra zrovna jemu ne.
Každopádně kdo je bez chyby ať hodí kamenem jako první..............., já taky nejsem bez chyby, někomu pasuji víc, někomu méně, někteří lidé ale asi bez chyby jsou.............(kéž by byli takoví i v naší vládě, to bychom se měli jako prasata v žitě).
upraveno 3x, naposled 24.02.2018 07:56:29
22:57:34
23.02.2018
StepaNoFUN
-> mira76: Věř nebo nevěř, ale IP adresa člena pod nickem SBORMISTR se neshoduje ani vzdáleně s IP adresou Urbiho...
A nepředpokládám, že by Urbi cíleně skrejval identitu přes VPN či Proxy...
upraveno 1x, naposled 23.02.2018 23:03:38
22:35:01
23.02.2018
mira76
Pánové,

slušně jsem poděkoval a zaplatil,(pokud by se mi to nelíbilo řekl bych mu to hned na místě).
Protože měl labdu a věci na seřízení a zapojení ignitechu tak jsem jeho nabídky využil.

Dle Petra bylo vždycky všechno špatně udělané a na hovno, upozorňoval jsem ho na to že elektriku na autě dělali různí elektrikáři po různých autoservisech.

To že se on nesnese z jeho kolegou Vrbou který bydlí o kousek dál už jen vypovídá o něčem.
Nechtěl jsem to tady ventilovat, ale pokud mě on napadl nebudu se jenom dívat.......

Nechal jsem mu to auto po předchozím upozornění že je elektrika dělaná(opravovaná) v autoservisech, přesto to vzal a řekl mě že mě s tím pomůže.

Říkal že se podívá i na motokarburátory a že to pojede.
Nakonec když jsem si auto po 3 týdnech odvážel tak skutečně jelo, sice občas střelilo (zdálo se mi že do sání), ale jelo celkem slušně.
Problém byl když jsme se blížili ke Kroměříži(cca.30km od Bystřice) že auto začalo měnit zvuk(začalo tarokovat a přestalo táhnout) po odstavení u benzinky jsem zjistil že je zapal. lišta horká a izolace na ní je prasklá, proto jsem jí vyměnil za druhou lištu.

Asi po 10km od Kroměříže zase začal motor střílet a nakonec se po hlasité střelbě zastavil úplně že už ani po delším stání a pokusech o startování nenaskočil.

Takže jsem musel auto cca. 15km táhnout na laně.

Nakonec jsem tedy Petrovi zaplatil 5tisíc za to že mě natahal-zapojil novou elektriku na zapal. okruh, zapojil ignitecha a snímač otočení klik.hřídele-hal.sondu, relé.....a nechal jeté svíčky za 500,-, kde nové stojí 250,- a za seřízení karburátorů.

Na to vše jsem najel cca.40km, myslím si že za pět tisíc je nájezd 40km docela málo.

Jeho materiál který použil byl zcela nový mimo zapal. lišty.
Karburátory jsou mechanická záležitost takže že by se nějak pokazili pochybuju, navíc i ty on seřizoval, dával mě auto s tím že je v pořádku jen že nesmím prudce sešlápnout plyn díky malému sání, že si jej musím pak vyměnit za sání které bude větší-chtělo to víc vzduchu.

Cca. po půl roce co jsem od něj přijel(dotáhnul auto na laně)jsem si řekl že mu pošlu jednotku i zapal.lištu na kontrolu, protože jízda do Bystřice by na laně asi nebyla to pravé ořechové- řekl jsem si že na to zkusím přijít sám přitom on jako zhotovitel který si nechal zaplatit pět tis. by snad za to měl ručit, ne?

Petr zkontroloval jednotku a lištu- jezdil a mohl zkoušet zapal.lištu cestou do práce, takže by takto ušetřil benzín, použitá auta a jeho cenný čas, výměna zapal. lišty mě(jako laikovi) vezme cca.10minut, výměna jednotky pokud je přístupná cca.3minuty když moc.
Všechno toto bylo snad díky tomu že to nejelo, v normálním servise kde ručí za provedenou práci by řekli v rámci reklamace.

Zapal.lišty jsem kontroloval na otcově feldě, tam pracovali bez problému přesto jsem mu je poslal spolu s jednotkou a 200kč na poštovné, bral jsem to jako reklamaci protože zapal. okruh a i seřízení karbů byla jeho práce a já jsem se jen nabídl (abych nemusel za ním jezdit do Bystřice) že to zkusím vyřešit místo něho.

Byla to věc čistě domluvy, on mi začal pak sypat popel na hlavu že to auto je na hovno a já su vůl že to neumím opravit a dat dohromady....

Asi po 3týdnech(nebo měsíci) mě přišel balíček zpět po vehementním dotazování zda se k tomu náhodou nedostal a jestli by byl tak hodný a neposlal by mě to zpátky- chtěl jsem to vyzkoušet na autě zda to bylo tím když měl motor divný zvuk a tarokoval.

Lištu jsem namontoval do auta spolu s jednotkou a zjistil že jak zvuk motoru je v pořádku rovněž i při přidání plynu motor reaguje jinak(správně) a už netarokuje.

A protože mám garáž na špatném místě a mám u ní nahrnuté haldy sněhu tak jsem Petrovi zatím nepsal(a už ani nenapíšu po tom co frajírek tady ventiluje že auto jede nebo nejede).

Navíc se přihlásí pod nickem SBORMISTR a myslí si když mě bude pomlouvat že jsem si dovolil u něho něco reklamovat.

Nikdy jsem proti němu nic neměl, ani jsem nikoho pomlouval nechtěl, jen se bráním jeho pomluvám že já su vůl a nedokážu si jeho práci opravit sám a že jsem si dovolil na jeho práci stěžovat.

Jeho Rapid v garáži vypovídá sám o sobě, druhé pomlouvá jaké sračky mají a sám svoje auto má na díly v garáži rozebrané.

Mira
upraveno 4x, naposled 24.02.2018 06:13:32
12:28:31
20.02.2018
Petr Urban
-> Tuner#2: No i když by se to nezdálo, když zprvu někdo něco chce slušně, vždy se snažím vyhovět nebo aspoň nasměrovat a Mirek se zprvu mně ozval slušně, ale co následovalo posléze jsem ve snu nečekal a díky za souhlasné vyjádření k situaci.
20:52:48
18.02.2018
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Petr Urban 18.02.18 17:20:56: Tenhle člověk sem už chodí min. rok a to co tady už předledl, tak škoda i úhozů do klávesnice natož nějaké práce 4
17:43:42
18.02.2018
zabiakPUK
trochu som z tých "recenzii" zmätený. ale ľahká pomoc. -dufam že tu dáš foto ako to dopadlo a vyzerá z novými brzdičmi. som (sme) zvedavý.
17:20:56
18.02.2018
Petr Urban
-> Tomaso435: Kdybych to tušil dopředu, možná mi na hlavě zůstalo víc vlasů. A on mi ještě pošle jednotku a tři lišty jakože k reklamaci a v krabici poslal jen na poštovné. Jednotku i jeho lištu jsem bez zásahu nandal v mrazech do auta a odjezdil 200km bez sebemenšího problému, sledoval jsem pak i hodnoty za jízdy, všechno ok. Zadrbal jsem 3h života + stání na poště zadarmo a nejhorší bylo jak Mirek otravoval kdy už to bude a pak mi oznamý až to je, že s tím stejně hned jezdit nebude. Mirek se dušoval, že když to bude ok, něco mi za tu kontrolu pošle. Já se s tadyma dovím že to vlastně funguje... Ale nikdo se férově neozval. Potřeboval bych se nějak dopředu naučit rozeznávat takové typy lidí, protože mi to zcela bere elán dělat pak pro lidi.
17:09:49
18.02.2018
Tomaso435
-> Urbi: zachovej klid. Všichni víme že je to čurák.
16:44:07
18.02.2018
Petr Urban
-> mira76: Ty hade jeden ... zkus mě ještě někdy zavolat. Hlavně mi piš jak jsi mi každý den i v neděli volal a psal po 20h slušně vychovaný inženýre. Hodil jsi na mě svůj kyblík pojízdných hovínek a chtěl jsi abych z toho udělal šperk nejlépe hned a levně.

Pánové a dámy to jste neviděli takového hnidopiškého kolenovrta co je Mirek zač a jaký šrot mi nechal u baráku a jak jsem dva týdny dával dohromady koncepci, která totálně není vhodná k danému použití motoru a věci a úpravy spolu absolutně nekorespondují. Nikdo to auto nerozpohyboval aby slušně reagovalo, strašně moc věcí bylo špatně a nebylo lehké na ně přijít. Nakonec jsem však z vozem zcela normálně jezdil a proběhla zkušební předávací jízda... Kdo s tím autem a jednáním Mirka měl co do ničení, říká zcela stejnou věc, začně kroutit hlavou a mluví o zcela ztraceném čase a potvrdí mi to i mnozí z Vás. Elektroinstalce vozu byla v tak žalostném stavu že to ani nebylo možné, to jsem v životě nikdy ještě neviděl takové prasárny v drátech a přechodových odporech úplně všude. Všechny mou natažené dráty byly zkontrolovány multimetrem a měřil jsem napětí i při nastarovaném motoru na všech bodech a já jsem dělal nad rámec domluv hodně moc věcí, ale rýpalovi kolenovrtovi nebude nikdy nic dost dobré.

Proč se pálí lišty když v dalších x-desítkách aut s stejně nastavenými jednotkami to funguje .... To je tvoje špatná Karma Mirku, tak obrovským způsobem znepříjemňuješ ostatním život tvými teoriemi, výmysli a obtěžováním v pozdních hodinách, obviňováním ostatních atd. že se vůbec nedivím že se ti stále bude něco kazit a víš co jsem si začal myslet, že si to i zasloužíš. Nemohou za to však lidé, ale ty Mirku.
06:45:26
11.02.2018
mira76
Píšu jak to je Petra do toho netahám, ten tam už zatažený je.
Myslím že ty také- díky výfuku......
Jasně jde to pomalu..... ale jistě, uvidíš že to pojede a i ten vysněný graf bude.
Mimochodem jsou tu jiné trosky, vraky které by bylo lepší odvést do šrotu a přesto to tady jejich majitelé řeší.
00:31:43
11.02.2018
Bery
petra do toho netahej. tady se tím favem baví jiní. a nedivím se. vesměs je to ale putna. jsme svobodná zeme. ať si každý dělá co mu libo.
19:04:56
10.02.2018
mira76
Já už na fáčko se...ještě kdybych sehnal ty alu brzdiče a jelo to dobře tak konec z dalšími úpravami,

Ty máš aspoň rapida, kdyby to moje fáčko byla 110eRko tak je to o něčem úplně jiném, fáčko nemá moc cenu a tlačit do toho drahé věci je jako to vyhazovat oknem ven.........
19:00:09
10.02.2018
mira76
Jistě mě Petr u tebe vychvaloval.........., namontoval jsem ted jím zkontrolovanou jednotku a po nastartování to má už hezký zvuk a jde to i za plynem, uvidím zatím jsem mu o tom ani nepsal protože jsem neměl čas s tím vyjet, vrkání na místě je jiná věc než jízda, mám taky obuté letní a u garáže je zatím snih.
Spravoval jsem něco na zapal.okruhu elektriky co on dělal- pár hňupovin(ukostření-očko bylo upevněné-na barvu usazené za relátkem vlastně kostřilo přes malý samořezný šroub pr.4 ale očko bylo o pr.6 takže to tam kostřilo, nekostřilo, nový usměrňovač magneton místo čínského, aj.hlouposti .....).
Furt je mi ale záhadou proč mě během pár km odešli 2 zapal.lišty(praskli a pak to jelo to na 3 válce...).

K těm svodům: žeprý kdyby byly svody 4-1 tak mě říkal že za 4tis. není problém....
upraveno 2x, naposled 10.02.2018 19:01:39
10:27:28
10.02.2018
Bery
za 5 bylo původně moc. takže za 5 svody, jen se musí trochu dodělat. ano. to je levný. hlavně aby ten motor už jel a ty brzdy měli co brzdit.
taky mám rodinu a auto jako volnocasovy koníček. jen se to snažím dělat lip nez na začátku své tunerske kariéry.
06:37:59
10.02.2018
mira76
Ne v renovaku za to nechtěli nic, jen mě poradili jaké brzdiče použít.

Jasně Bery chcou peníze,......... mám doma svod 4-2-1 za pětku, svařované COčkem(není hezké jako Tigem(metoda WIG), není to tak pěkné jako od Hriciny, je to bez povrchovky, bez obroušení, je to broušeno jen ve vnitřku během výroby jak to svařoval, ale zámečník si s dodělávkou dokáže poradit, stačí se jen zeptat na správných místech.....popř.převařím doma nebo v práci Tigem.
Jedná se jen o to kolik kdo si za to vezme a když to vyrábí jeden člověk tak má minimální náklady záleží jen na tom kolik si nepřihodí na výdělek.

U mě auto není bezedná studnice kde valím peníze abych ho měl co nejlepší, mám rodinu a ta je přednější proto se snažím dělat kompromis a vybírám si dodavatele.

Přispívání do tohoto tématu bylo zastaveno. Důvod:

Zkuste chvilku prosím vychladnout.

Zastavil:StepaNoFUN

Extreme Tyres