32. Celostátní sraz ŠKODA Podzim 2017 Běšiny

navigace: [ komentáře ] [ hodnocení ] [ text ] [ fotky ]

obrázky [2]:

32. Celostátní sraz ŠKODA Podzim 2017 Běšiny: 32. Celostátní sraz ŠKODA Podzim 2017 Běšiny:

Text:

Čeká nás opět víkend nabitý soutěžemi, zábavou a hlavně amatérskou rallye s více než 28 kilometry uzavřených tratí! ​Zkrátka Rally sraz jak má být!

Škodováci se začnou sjíždět už v pátek po obědě. Na závodní posádky čeká administrativní a technická přejímka a seznamovací jízdy. Tuneři mají čas na nablýskání svých miláčků a pokecání co má kdo nového. Večer pak všichni usednou do AUTO KINA na film Rychle a zběsile 8
​​
​Sobotní dopoledne bude ve znamení soutěží, budeme vybírat nejhezčí vozy srazu v 11. kategoriích a vybírat budete opět vy ;) Budeme hledat nejhlasitější výfuk a aparaturu a samozřejmě soutěžit. Čeká Vás nová soutěž "Škodovácký biatlon" Během dopoledne Vám představíme nový nástěnný kalendář ŠKODAteam spojený s autogramiádou a náhradní díly budete moci nakoupit u nejednoho stánku.

Ve dvanáct hodin odstartujeme závod o pohár ŠKODAteamu. Na závodní posádky čeká přes 28 ostrých kilometrů na uzavřené trati a pro tunery je připraven orientační závod s cílovou destinací muzeum piva. Místo tradičního sprintu na všechny čeká novinka adrenalinovější "Osmička" :)

​K večeru se pak všichni sejdeme u vyhlašování vítězů a večerní zábavy.

Chceš se podívat o čem naše srazy jsou? Mrkni sem: www.skodateam.cz/gfx_vide o/.../22_hi.mp4

Varování ministerstva zdravotnictví: Návštěva Běšin je silně návyková, způsobuje skokový nárůst adrenalinu a zaplavení těla endorfiny. Návštěvu Běšin doporučujeme konzultovat se svým obvodním lékařem, ideálně ve spojení s preventivní kontrolou EKG. Krajně alarmující jsou i dlouhodobé účinky, projevující se dlouhodobou výrazně zvýšenou aktivitou v garáži, neutuchající až do dalších "Běšin". Návštěva pouze na vlastní nebezpečí!
hodnocení článku:

info:

Správce článku: SKODAteam
Založeno: 27.08.17 21:30   Poslední změna: 27.08.17 21:39

32. Celostátní sraz ŠKODA Podzim 2017 Běšiny - komentáře:

Extreme Tyres