Spínač ruční brzdy, ručka Favorit.

prohledat
11 příspěvků (zobrazeno 1 až 11) od 26.03.2006 do 28.03.2006, založil/a Jirik [toreádor] - zrušená registrace
řadit dle data
22:19:13
28.03.2006
Stal
Hehe, mi pripomnelo, sem v patek povoloval dva srouby co drzi konzoly se zamkama na pasy, jsou zasroubovany v tech zavitech napravo jak je videt na Gryzlyho fotce, sli svine pekne ztuha, levy se mi podarilo vysroubovat a u pravyho kdyz sem byl v pulce tak to nejak podezrele luplo, hm pokracuju dal, pak jeste raz a buch sroub se protaci volne, tak vlezu pod mileho favorita a co nevidim, primo nad strednim dilem vyfuku ze spodni strany tunelu tam drzi na dvou supertenkych pidi svarech dve kostecky se zavitem, prava samozrejme uvalena, k memu prekvapeni favo nema nad vyfukem zadnou plechovou izolaci vuci karoserii takze ty kostky a srouby pekne nacaty, a co zo toho plyne?
Pro me ze sem se zas jednou vyucil, a ceka me vyroba novych kosticek (mimochodem jaky ten zavit ma stoupani? nevi nekdo?) a nasledne vareni
a za druhe, doslo na Jirikova slova:
...že hned po řadě 105-136 je Favo ručka ta největší zmrdanina odkfláknutá skurvená pojebaná pod sluncem...3
16:17:09
28.03.2006
DOOlittle
-> Jirik: az sa ti to chytne, tak to bude hukot... radsej to povyberaj1
08:06:48
27.03.2006
Jirik - zrušená registrace
-> Moji broučci: Moooc děkuji za fotos a taktéž skvělé zážitky. 1
Myslíte, že tam půjde dovařit, aniž by se musel vyndavat celej koberec a tak ?
Snad jo, vyndaly by se akorát sedačky, beztak mu to budou dělat ve firmě.
Kdyby se to aspoň nestalo mě, když jsem za ní vzal. Ale fakt jemně a uhnulo to celý.
Je to hnus a už nikdy s tím fórově zpracovaným kchárem nechcu nic mít. 10
-> Gryzly: Jo jo, je to taky Silver Line 1993.
22:56:05
26.03.2006
Gryzly
-> Jirik: A jak vidíš spínač je stejnej jako ve škůdce na dveře akorát má delší tlačítko, takže povolíš jeden šroubek, položíš si ho vedle, zamáčkneš tlačítko, protáhneš kontakt dírkou, odpojíš kablík, napojíš nový spínač a provlečeš zpět a přišroubíš tím puvodním šroubkem.
2
22:53:45
26.03.2006
Gryzly
-> Jirik: Sem našel akorát todle. nemám ani foto zespodu.
zvětšit Spínač ruční brzdy, ručka  Favorit. - obrázek od Gryzly vložen 26.03.2006 22:53:45
22:48:29
26.03.2006
Gryzly
-> Jirik: a kterej to je rok výroby to fáčko?
brácha má teho Silverlinea. a když ho vařil (je to někde v tematu o bouchutých fáčkách) tak zjistil že kolem ručky ten plech byl celej orezlej, myslím že tam byli i prorezlý díry durch ale nejsem si jistej. ale určitě to celý odstojil a přeplátoval to ještě jedním plechem. blbý je že zaspodu je vejfuk a jeho kryt. kouknu po nějakým fotu.
22:17:27
26.03.2006
Esso
-> Jirik: Jinak jiriku varil sem ji komplet z5
22:14:34
26.03.2006
Syny
Jo jo, ja ji taky ve facku jednou utrhl celou. Zustala mi v ruce3 Pak mi s ni majitel favorita malem rozbil drzku3
22:06:12
26.03.2006
Esso
-> Jirik: Ja tu rucku urval celou
21:50:04
26.03.2006
SWAT3CZ
-> Jirik: Tywe a ja za ni dicky vemu jak kdyby byla vrostla do zeme.. no asi se trosku zklidnim8
20:44:53
26.03.2006
Jirik - zrušená registrace
Nevíte jak se dá vyměnit spínač ruční brzdy u favoritu ? Dnes se nám povedlo ho potmě ulomit (ten čuflík).
A ještě třeba kolik stojí. Díky. (spěchá).
---
Pozn. Stalo se někomu, že se utrhl držák ruční brzdy od tunelu na přední straně ? Celá ručka pak uhýbá dozadu, ozubený věnec se vyhákne z takového jazýčku v podlazu a neplní tak svoji funkci.
Tak nám se to stalo. Při ne moc velkém přitažení ručky při parkování se přední část konzole nadzvedla a zjistili jsme tak. Že nebyla vůbec přivařena k tunelu !!! Jsou tam jen dva bodové sváry na každé straně cca 1,5 x 2 mm a ty jsou slepé / mrtvé. Ručka drží jen na zadku.
Už jste někdo tu konzoli vařil ?
---
No hrůza. Můj závěr je ten, že hned po řadě 105-136 je Favo ručka ta největší zmrdanina odkfláknutá skurvená pojebaná pod sluncem.
Funkčnost škodovácké ručky je oproti Fávu bídná, ale kdybyste jí rvali z podlahy oběma rukama, tak se neutrhne.
8
Extreme Tyres